نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: اعتراض به رسیدگی نکردن به گزارشات

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

پیش فرض اعتراض به رسیدگی نکردن به گزارشات

سلام دوستان.
    بنده طی 1-2 هفته اخیر چند تا پست رو گزارش کردم (تعدادشون رو یادم نمیاد و حتی دقیقا هم نمی دونم توی چه بخشی از انجمن بود). فقط حس می کنم که به گزارشات رسیدگی نمیشه.
    این حسم در مورد انجمن "پرداخت هزینه ها با کارت اعتباری و انتقال وجه" تبدیل به یقین شده. چون همین الان حداقل 4-5 پست تکراری وجود داره که من گزارششون کردم و هنوز هم اونجا حضور دارند. میخواستم ببینم دلیل بررسی نکردن گزارشات چیست؟
    من یادمه موقعی که من به فروم کمک می کردم، اگر به اعتراضی رسیدگی نمیشد مدیر بالاتر یادآوری میکرد. البته چند ماهی در فروم فعال نبودم. شاید رویه عوض شده.
    لطفا رسیدگی بفرمایید.
    ممنون

پ.ن : عنوان پست بایستی به اعتراض به رسیدگی نکردن به گزارشات تغییر کند.
    ویرایش توسط alireza2475 : January 28th, 2016 در ساعت 03:34 PM دلیل: املای کلمات
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اعتراض به رسیدگی نکردن به گزارشات

کاربر گرامی

با سلام و احترام

لطفا منتظر باشید.

ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

علیرضا جان سلام

اعتراض باید به نحوه رسیدگی به یکی از ارسال های شما و عملیات مدیریتی صورت گرفته روی آن باشد لذا اعتراض شما که به صورت کلی مطرح شده و شخص خاصی را مد نظر قرار نداده بود خارج از الگو می باشد. با این وجود جهت شفاف سازی، به نکات مطرح شده پاسخ داده شد:

-گزارش های شما از تاریخ 22 تا 28 ژانویه بررسی شد. 10 مورد بود که در تاپیک های کارت اعتباری، مقاله و کشور انگلستان ارسال شده بود. از این تعداد همگی رسیدگی شدند ولی متاسفانه تاخیر در رسیدگی ها بعضا تا ۵ روز وجود دارد که از نظر تیم مدیریت هم زمان مطلوبی نیست (البته علت تاخیر ها با توجه به شرایط مدیر مربوطه به صورت موقتی می باشد)

- همچنین ضمن تشکر بابت گزارشات شما؛ حتما واقف هستید که گزارش کردن کاربران؛ لطفی داوطلبانه و در جهت کمک به مدیران انجمن می باشد اما تشخیص آنکه کدام گزارش درست و کدامیک وارد نیست بر عهده مدیران می باشد. در مواردی که ارسال مورد گزارش از اهمیت خاصی برخوردار است مانند: تبلیغ،کلام نامناسب و ... می توانید آن ارسال را مستقیما به مدیران ارشد یا مدیران بخش از طریق پیام خصوصی گزارش نمایید. پیشاپیش از همکاری شما قدردانی میکنیم.

موفق باشید

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

سلام. ممنون از رسیدگی.
    لطفا به صورت شفاف توضیح دهید که طریقه رسیدگی به پست های تکراری چگونه است؟ آیاهمه پست های تکراری حذف میشوند یا اینکه فقط همان پست که گزارش شده است؟
    روال شخصی بنده برای گزارش پست های تکراری به این صورت بوده است که یکی از پست ها را گزارش میکردم، و سپس لینک پست های تکراری و مشابه را در گزارش قرار میدادم. حتی بدون انجام این کار، مدیر محترم با مراجعه به پروفایل شخص مورد نظر میتواند تمامی پست های تکراری را مشاهده و در صورت آنکه به آنها دسترسی دارد پاک کند.
    در مورد یک گزارش خاص در انجمن پرداخت با کارت اعتباری، کاربر ۴ پست تکراری داشت که حدس میزنم تا دیروز هنوز در جای خودشان بودند. در صورتی که من ۲۵ یا ۲۶ ژانویه گزارش کرده بودم. تصویر اسکربن شات تاریخ ۲۸ ژانویه ضمیمه شده است. هم اکنون بعد از اینکه شما اعلام میکنید که پست ها رسیدگی شده اند، احتمالا فقط همان یک عدد پست که گزارش شده بود حذف شده و مابقی پست های کاربر (بعد از ۱۵ روز) در جای خودشان باقیست (اسگرین شات دوم).
    مسلما شما خواهید گفت که بیان این موضوع دخالت در امور مدیریتی است، ولی بنده از شما یک بار دیگه سوال میکنم که طریقه برخورد با پست های تکراری چگونه است؟

بنده دیروز در همان انجمن، پست های تبلیغی و تکراری از یک کاربر را گزارش کردم که همچنان آنجا هستند. به نظر بنده ی حقیر، در انجمن پرداخت ها که با مسایل مالی سر و کار دارد، بایستی حتما یک مدیر فعال حضور داشته باشد تا از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری شود.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    در مواردی که ارسال مورد گزارش از اهمیت خاصی برخوردار است مانند: تبلیغ،کلام نامناسب و ... می توانید آن ارسال را مستقیما به مدیران ارشد یا مدیران بخش از طریق پیام خصوصی گزارش نمایید. پیشاپیش از همکاری شما قدردانی میکنیم.
    در ضمن این جمله شما را قبول ندارم. اگر ساز و کار گزارش کردن پست خلاف وجود دارد، پیام خصوصی به مدیر محلی از اعراب ندارد. اکثر مدیران نیز در امضای خود نوشته اند که از پاسخ دادن به پیام های خصوصی که در حد انجمن قابل مطرح است معذوراند، چگونه کاربر به خود اجازه بدهد که خواسته مدیر را انجام نداده و قانونی که به صراحت شیوه گزارش را ذکر کرده است نادیده بگیرد؟

قانون ۲۳ انجمن:
    از پاسخ به سوالات غیر مرتبط با عنوان موضوع، تکراری و بدون جستجو بپرهیزید و اینگونه ارسال ها را فقط گزارش فرمایید تا توسط مدیریت انجمن حذف شود.

Global Moderator

Simon آواتار ها

علیرضای عزیز

با سلام

اینکه مسائل مدیریتی رو بطور شفاف برای کاربران توضیح بدیم، امری هست غیر ضروری . مسائل مدیریتی به همون رسته مرتبط میشه و کاربران دلسوزی مثل شما داوطلبانه در این امر سهیم می شوند و این عزیزان را همراهی میکنند یا نمیکنند.
    در هر دو صورت مدیران به وظایفشون رسیدگی میکنند و نظارت بر اون هم بر عهده ادمین و مدیران ارشد هست نه دیگران. گاهی عدم اطلاع شما از مسائل داخلی سطح مدیریت مانند: در مرخصی بودن مدیر مربوطه و ...مانع از قضاوت صحیح میشه. در خصوص مدیر فعال در بخش مالی حق به جانب شماست اما ما همچنان در یافتن فردی با زمان آزاد زیاد ناموفق بودیم. شما اگر سوال شخصی در پیام خصوصی از مدیران بپرسید در اکثر موارد پاسخی دریافت نخواهید کرد. حتی این عزیزان به اعتراض در پیام خصوصی پاسخ نخواهند داد. اما گزارش پست اسپم حساس مثل: فحاشی یا هتک حرمت چنانچه در خصوصی به بنده یا دیگر مدیران عزیز، اطلاع رسانی شود در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

ممنون از همکاری شما
    ویرایش توسط Simon : March 20th, 2016 در ساعت 03:11 PM دلیل: اصلاح غلط املایی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)