صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: ویزا امریکا از استرالیا

Junior Member

پیش فرض ویزا امریکا از استرالیا

دوستان کسی تجربه گرفتن ویزا امریکا از استرالیا را داشته؟

باید سفارت تو کنبرا رفت یا سیدنی؟

چقدر وقته میدن برای کنفرانس و نوع ویزا چی خواهد بود؟

پیش فرض پاسخ : ویزا امریکا از استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodstar نمایش پست ها
    دوستان کسی تجربه گرفتن ویزا امریکا از استرالیا را داشته؟

باید سفارت تو کنبرا رفت یا سیدنی؟

چقدر وقته میدن برای کنفرانس و نوع ویزا چی خواهد بود؟
    منم مدتی دنبال جواب این سوال بودم. یکی از دوستان (که اسمشون خاطرم نیست) تو همین فارم حدود 45 روزه از سیدنی ویزاشون و گرفته بودن. البته این ویزای دانشجویی (F) بود فکر کنم. شما به ویزای نوع B نیاز دارین.

برای مصاحبه باید سیدنی،ملبورن یا Perth برین. اینکه کدوم شهر باید برین رو فکر کنم با توجه به ایالتی از استرالیا که توش زندگی می کنین و/یا با انتخاب نوع ویزا توی وب سایتشون متوجه میشین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها
    منم مدتی دنبال جواب این سوال بودم. یکی از دوستان (که اسمشون خاطرم نیست) تو همین فارم حدود 45 روزه از سیدنی ویزاشون و گرفته بودن. البته این ویزای دانشجویی (F) بود فکر کنم. شما به ویزای نوع B نیاز دارین.

برای مصاحبه باید سیدنی،ملبورن یا Perth برین. اینکه کدوم شهر باید برین رو فکر کنم با توجه به ایالتی از استرالیا که توش زندگی می کنین و/یا با انتخاب نوع ویزا توی وب سایتشون متوجه میشین.
    آره واقعا، منم دنبال جواب این سوالم چندوقتیه. اگه کسی صدای ما رو میشنوه (علو علو ..) و تجربه ای در این زمینه داره لطف میکنه اگه وقت بذاره و پاسخی عنایت کنند.

شما نمیدونید اون بنده خدایی که از سیدنی ویزا گرفته رشتشون چی بوده؟؟
    من احتمالا تا یک ماه دیگه ویزای 476م میاد. بعد رشته لیسانس و ارشدم هم یه مقدار! حساس بوده (هوافضا). میخواستم ببینم اگه بریم از استرالیا اقدام کنیم واسه آمریکا، آیا تاثیر مثبتی داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

(:

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط halebi نمایش پست ها
    آره واقعا، منم دنبال جواب این سوالم چندوقتیه. اگه کسی صدای ما رو میشنوه (علو علو ..) و تجربه ای در این زمینه داره لطف میکنه اگه وقت بذاره و پاسخی عنایت کنند.

من احتمالا تا یک ماه دیگه ویزای 476م میاد. بعد رشته لیسانس و ارشدم هم یه مقدار! حساس بوده (هوافضا). میخواستم ببینم اگه بریم از استرالیا اقدام کنیم واسه آمریکا، آیا تاثیر مثبتی داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟

(:
    با سلام ،
    من هم مشابه شما در حال حاضر در سیدنی مشغول phd هستم مثل شما و پذیرش گرفتم از یکی از دانشگاه های آمریکا.
    مشکل شما برای من هم وجود داره و نمیدونم برای ویزای آمریکا چه دلیل قانع کننده ای بیارم؟
    ممنون میشم یه شماره به من بدید که باتون تماس بگیرم و با شما یه مشورتی بکنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-دانشگاه تهران

دوستان کسی بالاخره تجربه ای در این زمینه ( گرفتن ویزا امریکا در استرالیا) نداره یا نمیتونه افرادی رو معرفی کنه که بشه ازشون در این زمینه کمک یا مشورت گرفت؟ من هم ویزای 476 رو دارم و در حال اپلای به یکی از دانشگاههای امریکا هستم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_21gram نمایش پست ها
    با سلام ،
    من هم مشابه شما در حال حاضر در سیدنی مشغول phd هستم مثل شما و پذیرش گرفتم از یکی از دانشگاه های آمریکا.
    مشکل شما برای من هم وجود داره و نمیدونم برای ویزای آمریکا چه دلیل قانع کننده ای بیارم؟
    ممنون میشم یه شماره به من بدید که باتون تماس بگیرم و با شما یه مشورتی بکنم.
    آقا سلام
    اين پيام خصوصي هام همشون پاك شدن
    حالا من اينجا ميپرسم
    پس به نظر شما رفتن به سفارت امريكا تو استراليا بهتره تا مثلا ارمنستان
    درسته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها

با سلام
    با توجه به تجربه اي كه شما تو اين چند وقت پيدا كرديد
    به نظر شما رفتن به سفارت امريكا در استراليا بهتره يا رفتن به جاهايي مثل ارمنستان و دبي و ...؟

سلام به همگی من سه هفته دیگه وقت مصاحبه از سیدنی برای ویزای توریستی دارم، ممنون می شوم کسی از تجربیاتش بگه. به نظرتون مدارک بانکی ایران را هم ببرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط halebi نمایش پست ها

(:
    خیر تاثیر مثبتی ندارد
    شما اگر سیتیزن استرالیا هم بشی
    داخل پاسپورت محل تولد رو ایران زدند و ریچکتتون میکنن، البته شانسی است ممکنه نکنن
    تنها راه اقدام 100% برای پذیرش در رشته حساس از استرالیا و سیتیزن استرالیایی اینه با کتگوری E3 که مخصوص استرالیای ها است بیاید داخل امریکا و سپس اینجا status رو تغییر دهید به F1، که واقعا باید برید تیمارستان بستری در اونصورت چون اجازه کار داشتید بعد به دانشجویی تغییرش دادید
    و علت این کار هم این هست که شما اگر با Visa waiver program بیاید داخل نمیتونید تغییر وضعیت کنید

و اما برای دوستانی که میخوان از استرالیا اقدام کنن و هنوز تبعه ایرانی دارند،
    مثل اینکه از ایران اقدام میکنید اونجا اقدام کنید و هیچ فرقی نمیکنه، از هر سفارتی که در visa info وجود داره وقت بگیرید برید برای مصاحبه

ارادتمند

نقل قول نوشته اصلی توسط felertooshia نمایش پست ها
    سلام به همگی من سه هفته دیگه وقت مصاحبه از سیدنی برای ویزای توریستی دارم، ممنون می شوم کسی از تجربیاتش بگه. به نظرتون مدارک بانکی ایران را هم ببرم؟
    مدارک بانک ایران معتبر است براشون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)