صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: ویزا امریکا از استرالیا

پیش فرض پاسخ : ویزا امریکا از استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_21gram نمایش پست ها
    با سلام ،
    من هم مشابه شما در حال حاضر در سیدنی مشغول phd هستم مثل شما و پذیرش گرفتم از یکی از دانشگاه های آمریکا.
    مشکل شما برای من هم وجود داره و نمیدونم برای ویزای آمریکا چه دلیل قانع کننده ای بیارم؟
    ممنون میشم یه شماره به من بدید که باتون تماس بگیرم و با شما یه مشورتی بکنم.
    شما تنها دلیلی که میتونی بیاری اینه که من فقط میخواستم از یک دانشگاه امریکایی فارغ التحصیل بشم ولی در عین حال نمیخواستم وقتم حروم بشه و بین حروم نشدن وقت و امریکا، حروم نشدن وقتم رو انتخاب کردم
    حالا که پذیرش با فاند اومده میخوام برم اونجا، تازه نمیدونستم هزینه زندگی اینجا چقدر زیاد هست ، اینو کلاغه بهم گفته
    و اگر الان سال دوم دکتری هستید من اگر جای افیسر بودم یک فحشی هم میدادم علاوه بر ریجکت کردن

ارادتمند

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط involvement نمایش پست ها
    شما تنها دلیلی که میتونی بیاری اینه که من فقط میخواستم از یک دانشگاه امریکایی فارغ التحصیل بشم ولی در عین حال نمیخواستم وقتم حروم بشه و بین حروم نشدن وقت و امریکا، حروم نشدن وقتم رو انتخاب کردم
    حالا که پذیرش با فاند اومده میخوام برم اونجا، تازه نمیدونستم هزینه زندگی اینجا چقدر زیاد هست ، اینو کلاغه بهم گفته
    و اگر الان سال دوم دکتری هستید من اگر جای افیسر بودم یک فحشی هم میدادم علاوه بر ریجکت کردن

ارادتمند
    یه چیز جالب در ابن مورد ابنگونه رفتارها هست که خاص ایرانیهاس. داداش من شما میخواستی بری امریکا چرا رفتی استرالیا اخه؟؟! اینجوری میشه که وجهه ایرانی جماعت رو در دنبا زیر سوال میبرن. دانشگاه از شما انتظار داره دکتری رو اونجا بخونید! یا طرف میره امریکا نرسیده میخواد دانشگاش رو عوض بکنه.
    من که خودم اصلا روم نمیشه این کار رو بکنم:*

Junior Member

سلام دوستان. من قراره که برای یه کنفرانس پنج روزه از طرف محل کارم برم آمریکا. فکر می کردم 10 روزه می تونم ویزا بگیرم چون همکارم که ایرانیه پارسال این کار رو کرده بود. اما دیروز که رفتم مصاحبه ازم خواستن تمام سفرهام رو در پونزده سال گذشته، تمام آدرسام، مشخصات تمام خونواده و هزارتا سوال در مورد خدمت سربازیم رو جواب بدم و بهشون ایمیل بزنم به اضافه کپی و ترجمه کارت پایان خدمت. بعدم گفتن ممکنه تا شصت روز یا بیشتر طول بکشه که ویزا رو بدن تازه معلوم هم نیست که بدن. راستی گفتم که پاس استرالیایی هم دارم؟ در این مورد خاص اونم به لعنت خدا نمی ارزه.
    حالا مشکل اینه که کنفرانس حدود چهل روز دیگه اس و من تاره باید بلیط و این قضایا رو هم ردیف کنم. کسی تا حالا مشابه من مورد داشته؟ چقدر احتمالش هست که زودتر جواب بدن؟ واقعیت اینه که اگر بدونم که رفتنم خیلی جای شک داره، می خوام با مدیریت صحبت کنم که جام رو بده به یکی از همکارای استرالیاییم که فرصت سوخت نشه چون طرف آمریکایی داره مخارج رو می ده.
    اگه تجربه ای دارید راهنمایی کنید ممنون می شم .

نقل قول نوشته اصلی توسط missile نمایش پست ها
    سلام دوستان. من قراره که برای یه کنفرانس پنج روزه از طرف محل کارم برم آمریکا. فکر می کردم 10 روزه می تونم ویزا بگیرم چون همکارم که ایرانیه پارسال این کار رو کرده بود. اما دیروز که رفتم مصاحبه ازم خواستن تمام سفرهام رو در پونزده سال گذشته، تمام آدرسام، مشخصات تمام خونواده و هزارتا سوال در مورد خدمت سربازیم رو جواب بدم و بهشون ایمیل بزنم به اضافه کپی و ترجمه کارت پایان خدمت. بعدم گفتن ممکنه تا شصت روز یا بیشتر طول بکشه که ویزا رو بدن تازه معلوم هم نیست که بدن. راستی گفتم که پاس استرالیایی هم دارم؟ در این مورد خاص اونم به لعنت خدا نمی ارزه.
    حالا مشکل اینه که کنفرانس حدود چهل روز دیگه اس و من تاره باید بلیط و این قضایا رو هم ردیف کنم. کسی تا حالا مشابه من مورد داشته؟ چقدر احتمالش هست که زودتر جواب بدن؟ واقعیت اینه که اگر بدونم که رفتنم خیلی جای شک داره، می خوام با مدیریت صحبت کنم که جام رو بده به یکی از همکارای استرالیاییم که فرصت سوخت نشه چون طرف آمریکایی داره مخارج رو می ده.
    اگه تجربه ای دارید راهنمایی کنید ممنون می شم .
    میشه بپرسم کجا سربازی رفتید؟

یکی رو شنیدم که نزدیک به ۱ ساله از استرالیا هنوز تو AP قرار داره! پاس استرالیایی! یک دوستی هم در جا از آلمان ویزا گرفته هفته پیش

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)