نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: Residence certificate?

پیش فرض Residence certificate?

دوستان برخی از بورسها نظیر اراسموس برای اینکه محل سکونت احراز بشه تقاضای مدرکی به اسم residence certificate میکنن چون میزان مبلغ بورس بر اساس محل سکونت متقاضی تعیین میشه. اطلاع دارین که از کجا میشه تهیه کرد؟

پیش فرض پاسخ : Residence certificate?

دوست عزیز اگر پاسخی به سوالتون گرفتید به من هم بگید. اراسموس نوشته رزیدنس سرتیفیکت میخواد و من ازشون سوال کردم هیچ توضیحی ندادن که متوجه بشم. من پرسیده بودم:
    Regarding the place of residence/ work, as the requirements page reads:
    The place of residence should be verified on the basis of the provision of the documents listed in the PRADO website. For example

• a residence certificate issued in accordance with the candidate's municipality normal registration rules;
    • a certificate from the candidate's place of work, study or training issued by the employer or institution in question.
    should I go to the municipality of the city where I am living and ask them to give me a certificate and then translate that into English? What happens if they will not understand my request and won't collaborate?
    اونها جواب دادن:
    Yes, you can ask for a certificate from your municipality OR your place of work. Please translate the document in English.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baharsh1982 نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر پاسخی به سوالتون گرفتید به من هم بگید. اراسموس نوشته رزیدنس سرتیفیکت میخواد و من ازشون سوال کردم هیچ توضیحی ندادن که متوجه بشم. من پرسیده بودم:
    Regarding the place of residence/ work, as the requirements page reads:
    The place of residence should be verified on the basis of the provision of the documents listed in the PRADO website. For example

• a residence certificate issued in accordance with the candidate's municipality normal registration rules;
    • a certificate from the candidate's place of work, study or training issued by the employer or institution in question.
    should I go to the municipality of the city where I am living and ask them to give me a certificate and then translate that into English? What happens if they will not understand my request and won't collaborate?
    اونها جواب دادن:
    Yes, you can ask for a certificate from your municipality OR your place of work. Please translate the document in English.
    سلام دوست عزیز
    منم دقیقا همین سوال دارم، برای دوره اراسموس میخوام اپلای کنم و ازم مدرک proof of place of residence خواستن و نمیدونم دقیقا چه مدرکی بهشون ارائه بدم. ممنون میشم منم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان منم مشکل certifate of residnce دارم. کسی به نتیجه رسید که چه مدرکی باید بده؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

دوستان من اینجا تجربه ام در مورد certifate of residnce میذارم شاید بدرد کسی در اینده بخوره.

ببینید بیشتر مواقع برای دریافت بورس اراسموس از ثبت نام کننده ها میخوان که یه مدرک معتبر ارائه بدن که نشون بده ساکن و شهروند کشوری هست که دارن ادعا میکنن که در واقع ایران کشور پارتنر حساب میشه و به مدرکcertifate of residnce نیاز هست.
    از طرفی این مدرک هیچ سازمان و اداره ای مثل شهرداری یا ... به شما نمیده پس بهترین کار اینه که یه نامه از شرکت یا جایی که کار میکنید بگیرین مثل نامه سابقه کار، با این تفاوت که حتما ازشون بخواین که تو نامه به این موارد اشاره کنن:
    1- زمانی (تاریخی ) که در اون شرکت کار کردین حتما اشاره کنن( که لازم مال همین اواخر باشه) . 2- حتما تو نامه به شماره پاسپورتتون به ادرس دقیق پستی شما اشاره کنن (که نشون بده شما ساکن این شهر و کشور هستین) 3- نامه در برگه ای باشه که سربرگ شرکت داشته باشه 4- قاعدتا نامه به زبان انگلیسی باشه 5- مهر و امضا شرکت هم داشته باشه.

خب ممکنه کسی بگه جایی کار نمیکنه و شاغل نیست اون وقت باید چیکار کنه؟ در این حالت باید یه نامه صوری بگیره تا کارش راه بیفته.

امیدوارم مفید بوده باشه. به امید موفقیت تکتکتون.

کسی می دونه
    Evidence of your citizenship یعنی چی ؟ همون شناسنامه و پاسپورته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)