صفحه 1 از 31 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 302

موضوع: Clarkson University

Junior Member

پیش فرض Clarkson University

سلام دوستان،
    من از دانشگاه Clarkson واسه دکتری عمران بورس پارتال گرقتن به نظرتون دانشگاه مناسبی هست یا نه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Clarkson University

سلام ، منم واسه دکتری مکانیک اونجا اقدام کردم، کلی هم پایه اند که من بیام ولی منم مثل شما یکمی دو دلم ! دانشگاش حتی از دانشگاه های ترکیه هم رنکینگش خرابتره!!!!!!!

Junior Member

سلام

آرمین عزیز میشه بگی تو کدوم سایت رنکشو دیدی؟
    clarkson دانشگاه خوبیه و سطح پژوهش بالایی داره
    اگه بتونید استاد خوبی پیدا کنید مسلما از خیلی از دانشگاه های آمریکا بهتره
    ویرایش توسط sjjpo2002 : May 4th, 2010 در ساعت 12:03 AM دلیل: فارسیش کردم حذف نشه

Junior Member

لطفا به سایت زیر مراجعه کنید:
    http://www.stat.tamu.edu/~jnewton/nr...gs/area26.html

سایتهایی مثل usnews رتبه بندی رو بر اساس بزرگی دانشگاه، تعداد دانشجو و ... انجام میدن
    سایتی مثل webometrics هم که کلا تعطیله
    سایت NRC معتبرترین سایت واسه ارشد و دکترا هست چون بر مبنای قدرت علمی و پژوهش و ... طبقه بندی می کنه. تو این سایت Clarkson رتبه 68 داره

http://www.stat.tamu.edu/~jnewton/nr...ngs/nrc41.html
    ویرایش توسط sjjpo2002 : May 4th, 2010 در ساعت 12:07 AM دلیل: فارسیش کردم تا حذف نشه

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

کاملا حق با IG عزیز هست. اتفاقا الان که چک می کنم جزو دانشگاه های طراز اول آمریکاست و اخیرا هم رشد خوبی داشته. بابت پست قبلیم که موندم خودم توش از دوستان عذرخواهی می کنم.
    پستهای فینگلیش این دوستمون رو من فارسی کردم چون حیفه به دلیل فینگلیش بودن حذف بشه.

ممنون

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط IG نمایش پست ها
    سایت NRC معتبرترین سایت واسه ارشد و دکترا هست چون بر مبنای قدرت علمی و پژوهش و ... طبقه بندی می کنه. تو این سایت Clarkson رتبه 68 داره

http://www.stat.tamu.edu/~jnewton/nr...ngs/nrc41.html
    دوست عزیز

من واقعا نمی دونم شما بر چه اساسی میگین که سایت NRC معتبرترین سایت برای رنکینگه؟؟؟!!!! در رشته ی خودم (شیمی) واقعا رتبه بندی خیلی خنده داری داشت حتی از سایت webomerics به نظره من ضعیف تر بود. من خودم واقعا نمی دونم این سایت بر چه اساسی رتبه بندی کرده ولی برای مثال به شما بگم که دانشگاه Arizona که جزو 30 تای اول آمریکا در رشته ی شیمی به حساب می آید حتی در ایست 160 این سایت نبود...؟؟؟؟؟؟؟ یا دانشگاه Georgia Tech که واقعا در رشته شیمی دسته کمی از MIT نداره در رتبه ی 65 و بعد از دانشگاههایی مثل Syracuse (که نسبت به این دانشگاه واقعا حرفی واسه گفتن نداره) قرار گرفته؟؟؟؟؟ من به یقین می تونم بگم که واقعا رتبه بندی US News اساسی و درست است چون وقتی شما به دپارتمان ها سر می زنید تفاوت رتبه بندی US News رو احساس می کنید.

اما اصل مطلب رو که می خواستم بگم یادم نره... دانشگاه Clarkson در رشته های Environmental Engineering و Civil Engineering قوی هست.

U.S. News & World Report's Best Graduate Schools 2009 ranks Clarkson 26th overall in Environmental Engineering and 62nd in Civil Engineering

از لحاظ US Nwes هم جزو دانشگاههای درجه یک به شمار می آید.

U.S. News & World Report's 2010 annual America's Best Colleges placed Clarkson University in tier one, the top tier of national universities

با آرزوی موفقیت

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

من بالاخره نفهمیدم دانشگاه خوبی هست یا نه؟
    لطفا واضح تر بگین.

درود بر دوستان،
    داشتم برای چند تا دانشگاه اپلیکیشن ها رو اماده می کردم که به یه مشکل بزرگ برخوردم. برای پر کردن فرم های همین دانشگاه Clarkson وقتی که وارد پروفیلم میشم یهو به اپلیکشن توی دانشگاه Ohio state univ. ارجاع داده میشم. نمی دونم این یه مشکلی هست که فقط برای من اتفاق افتاده یا برای همه دوستانی که برای این دانشگاه اپلای کردن همینجوری بوده؟ البته بگم برای دانشگاه University of South Carolinaو Miami University هم چنین اتفاق های افتاده. حسابی کلافه شدم.
    ممنونم میشم دوستان راهنمایی کنند.
    با تشکر
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

Junior Member toraj_ai آواتار ها

Clarkson کلا تو رنکینگ www.topuniversities.com نیست. اگه اشتباه می کنم بگید!
    Albert Einstein quote - I do not know what the third world war will be fought with, but the fourth world war will be fought with sticks and stones

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط toraj_ai نمایش پست ها
    Clarkson کلا تو رنکینگ www.topuniversities.com نیست. اگه اشتباه می کنم بگید!
    من معیارهای رتبه بندی این سایت رو دیدم. ظاهرا کیفیت پژوهش توش کم رنگ هست. مثلا LSU تقریبا همسطح oregon state هست تو این سایت!!

من توصیه می کنم دانشگاهی که اقدام می کنید خودتون با توجه به اطلاعات دانشکده و اساتید و دانشجویان اونجا یک مطالعه ای بکنید به مراتب معتبرتر از این سایتهای رتبه بندی خواهد بود. دانشگاه clarkson تو چند تا رشته واقعا قوی هست و شکی توش نیست.

امیدوارم بحث رتبه این دانشگاه جاشو به اطلاعات مفید و قابل استفاده از داخل اون بده!

صفحه 1 از 31 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)