صفحه 27 از 139 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

سلام.
    من برای آزاد کردن مدرکم شش ماه پیش به کاریابی محلمون رفتم و تقاضا دادم. حالا این کاریابی برای اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نامه میده؟ تهران آدرسش کجاست؟ کدوم مرحله باید بگم که دوتا نامه یکی برای کارشناسی و یکی ارشدم بدن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

سلام به همه
    من یه ماه سابقه بیمه داشتم قبل خدمت. الانم ۶ ماه از خدمتم گذشته. الان میتونم اقدام کنم؟ اون به ماه سابقه بیمه مشکل ساز نمیشه؟
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam121 نمایش پست ها
    با سلام
    من مهر 94 مدرک فوقمو گرفتم. اسفند 94 تا خرداد 95 رفتم سر کار و واسم بیمه رد شد. تیر 95 رفتم مدرکو گذاشتم کاریابی . دی 95 رفتم نامه ازاد سازی مدرکو گرفتم و اداره کارم تایید کرد و نامه رو بم داد که برم دانشگاه مدرکو بگیرم. حالا سوال اینجاست که دانشگاه میفهمه من چند ماه بیمه واسم رد شده و مدرکو نمیده ؟؟؟ استعلامی هم از دانشگاه انجام نشده. اداره کار هم نامه مربوط به آزادسازی رو بهم تحویل داد.
    لطفا راهنمایی کنید. ممنون
    اگه خودتون چیزی نگید و استعلام هم نشده چیزی نمیفهمن . اما نمیدونم چطور میگی استعلام نشده وقتی بیمه هم برات رد شده چون معمولا ب طور محرمانه استعلام میکنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

نقل قول نوشته اصلی توسط Raminzdf نمایش پست ها
    سلام به همه
    من یه ماه سابقه بیمه داشتم قبل خدمت. الانم ۶ ماه از خدمتم گذشته. الان میتونم اقدام کنم؟ اون به ماه سابقه بیمه مشکل ساز نمیشه؟
    شما از الان تو کاریابی ثبت نام کن اما کلا باید یک سال از سربازی بگذره و همچنین از زمانی که ثبت نام میکنی برای حساب کار پیدا نشدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط aria8111 نمایش پست ها
    سلام.
    من برای آزاد کردن مدرکم شش ماه پیش به کاریابی محلمون رفتم و تقاضا دادم. حالا این کاریابی برای اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نامه میده؟ تهران آدرسش کجاست؟ کدوم مرحله باید بگم که دوتا نامه یکی برای کارشناسی و یکی ارشدم بدن؟
    سلام
    شما رفتید و کاریابی ثبت نام کردید؟ اگه زمان 6 ماه گذشته که باید برید به همون کاریابی و اگه مدارکتون آزاد شد و مشکلی نبود، موقع دریافت "نامه عدم کاریابی" میتونید درخواست 2 نامه جدا برای ارشد و لیسانستون بکنید. بعد نامه رو به اداره کار استانتون میبرین. بعد نامه رو از اداره کار میگیرین و میبرین دانشگاه مربوطه. نکته مهم اینه که وقتی دانشنامه لیسانس رو دریافت می کنید حتما از فرد مسول " فرم نحوه لغو تعهد" رو دریافت کنید. چون وقتی میرین دانشگاه ارشدتون یکی از مدارکی که می خوان همینه. موقع دریافت دانشنامه ارشدتون هم فرمی مثل این رو دریافت کنید. در ضمن یک کپی از فرم نحوه لغو تعهدتون حتما بگیرید. اگر می خواید در سامانه تایید مدارک وزارت علوم دانشنامه تون تایید بشه یکی از مدارکی که می خوان همین فرم نحوه لغو تعهد است. در ضمن آدرس تهران رو تو پستهای قبلی دوستان گفته بودن. اگه پیدا نکردین گوگل کنید.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط Raminzdf نمایش پست ها
    سلام به همه
    سلام
    باید یک سال از تاریخ پایان خدمتتون بگذره. و بعد در اداره کاریابی ثبت نام کنید و بعد 6 ماه صبر کنید تا نامتون آماده بشه.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام و وقت به خیر... دوستان من کارشناسی رو روزانه بودم الان ارشد شبانه قبول شدم و از بهمن قراره برم سر کلاس اگه خدا بخواد، حالا سوالم اینه که بعد تموم شدن ارشد می تونم مدرک کارشناسی مو با عدم کاریابی آزاد کنم؟! الان کار خاصی لازم هست که بتونم انجام بدم؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط RahaCanada نمایش پست ها
    سلام
    شما رفتید و کاریابی ثبت نام کردید؟ اگه زمان 6 ماه گذشته که باید برید به همون کاریابی و اگه مدارکتون آزاد شد و مشکلی نبود، موقع دریافت "نامه عدم کاریابی" میتونید درخواست 2 نامه جدا برای ارشد و لیسانستون بکنید. بعد نامه رو به اداره کار استانتون میبرین. بعد نامه رو از اداره کار میگیرین و میبرین دانشگاه مربوطه. نکته مهم اینه که وقتی دانشنامه لیسانس رو دریافت می کنید حتما از فرد مسول " فرم نحوه لغو تعهد" رو دریافت کنید. چون وقتی میرین دانشگاه ارشدتون یکی از مدارکی که می خوان همینه. موقع دریافت دانشنامه ارشدتون هم فرمی مثل این رو دریافت کنید. در ضمن یک کپی از فرم نحوه لغو تعهدتون حتما بگیرید. اگر می خواید در سامانه تایید مدارک وزارت علوم دانشنامه تون تایید بشه یکی از مدارکی که می خوان همین فرم نحوه لغو تعهد است. در ضمن آدرس تهران رو تو پستهای قبلی دوستان گفته بودن. اگه پیدا نکردین گوگل کنید.
    موفق باشید.

ممنون.
    من یک سالم پر شده. فقط اینکه من الان توی فرم‌ها نگاه میکنم روالش اینه که اول به سازمان کار و آموزش فنی و حرفه‌ای کشور بری و اونها ما رو به کاریابی معرفی کنن. ولی من اینکار رو شش ماه پیش نکردم و فقط چون از کسی شنیده بودم به مستقیماً خودم به کاریابی محلمون که توی وزارت کار هم اسمش هست مراجعه کردم و گفتم میخوام برای آزاد کردن مدرکم عدم کاریابی بگیرم و توی همون کاریابی من فرم‌های خودشون رو پر کردم. حالا میخوام ببینم این روال مشکل ساز نشه فردا برام . من مسیر رو اشتباه رفتم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط aria8111 نمایش پست ها
    ممنون.
    من یک سالم پر شده. فقط اینکه من الان توی فرم‌ها نگاه میکنم روالش اینه که اول به سازمان کار و آموزش فنی و حرفه‌ای کشور بری و اونها ما رو به کاریابی معرفی کنن. ولی من اینکار رو شش ماه پیش نکردم و فقط چون از کسی شنیده بودم به مستقیماً خودم به کاریابی محلمون که توی وزارت کار هم اسمش هست مراجعه کردم و گفتم میخوام برای آزاد کردن مدرکم عدم کاریابی بگیرم و توی همون کاریابی من فرم‌های خودشون رو پر کردم. حالا میخوام ببینم این روال مشکل ساز نشه فردا برام . من مسیر رو اشتباه رفتم؟
    سلام
    شما درست رفتین. اول باید به اداره کاریابی مراجعه کرد. منم همین کار رو کردم. الان که 6 ماه از زمان مراجعه شما یه کاریابی گذشته میتونین برید و نامه عدم کاریابیتون رو دریافت کنید.
    موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط RahaCanada نمایش پست ها
    سلام
    شما درست رفتین. اول باید به اداره کاریابی مراجعه کرد. منم همین کار رو کردم. الان که 6 ماه از زمان مراجعه شما یه کاریابی گذشته میتونین برید و نامه عدم کاریابیتون رو دریافت کنید.
    موفق باشید.
    سلام،ممنون
    اره رفتم. دو روز پیش رفتم کاریابیه و گفتن که مسئولش نیست و دو روز بعد بیا. امروز اول صبح رفتم و بهش گفتم که دوتا نامه میدین دیگه. گفت نه شما یدونه ثبت نام کردین و باید همون موقع برای کارشناسی هم ثبت نام میکردین تا دو تا میدادیم ولی شما فقط برای ارشدتون ثبت نام کردین و من یه نامه میزنم تا ارشدتو آزاد کنی و من گفتم که هیچ کاریش نمیشه کرد و اونم گفت که شماره خورده و هیچی نمیشه کرد ( من موقع ثبت نام شش ماه پیش فقط همین اول مراجعه کردم به کاریابی محلمون و گفتم برای عدم کاریابی برای آزاد سازی مدرک میخوام و فرم دادن تا پر کنم. منم فقط حقوق مورد نظر رو زدم سه و نیم و به چیز دیگه‌ای دقت نکردم) . امروز یه نامه داد که ببرم اداره کار و تعاون شهرستانمون و فقط ارشدم رو نوشت (‌شهرستان اطراف تهران ). اداره کار شهرستان اولش گفت که اره تو یه نامه میزنم برای اداره کار و تعاون تهران و توش کارشناسی و ارشدتون رو جفتشو ذکر میکنم. بعدش سیستم رو نگاه کرد و گفت شما برای کارشناسی چرا ننوشتین اون موقع و باید برای کارشناسی هم ثبت نام میکردین و دیگه کاریش نمیشه کرد مگه اینکه دو باره ثبت نام کنین و شش ماه دیگه صبر کنین ( فکر کنم اینا چون تقاضا زیاد نداشتن روال کار و نمیدونستن و منو حسابی ترسوندن ). بعدش یه نامه زد برای اداره کار و تعاون تهران و فقط ارشدم رو نوشته بود و کپی کارشناسیم رو حتی منگنه نکرده بود به مدارکم. منم خودم منگنه رو باز کردم و کپی مدرک کارشناسیم رو هم گذاشتم کنار باقی مدارک. رفتم برای تهران و گفتم که دوتا نامه میدین دیگه. طرفم گفت آره دیگه. و دقیق اونجا اصلای مدارک رو چک کردن و همه چیزش رو نگاه کردن (تا اینجای کار اصل مدارک رو اصلا از من نخواسته بودن). کارای اداره تعاون تهران هم نزدیک یک ساعت و نیم طول کشید. و در کل دو تا نامه برای کارشناسی و ارشدم زد که آزاد کنن. دقیق توضیح دادم که بقیه الکی استرس امروز منو نگیرن و کارهای امروزم بجز مسافت فکر کنم 3 ساعت هم طول نکشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)