صفحه 31 از 139 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839404181131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عد

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshids نمایش پست ها
    بله به من هم برای ارشد گفتن باید از طریق سامانه ازاد کنم، ببخشید حالا از این طریق راحت ازاد میشه؟ نامه عدم کاریابی دارم، چقدر طول میکشه تا لغو تعهدم انجام بشه؟
    خیلی ممنون
    منم تازه درخواست دادم تو سایت با نامه عدم کاریابی... دو سه روزه جواب دادن... البته من به خاطر برگه استعلامی باید یه نامه دیگه آپلود کنم تو سایت
    ولی اگه همه مدارک کامل باشه فکر نمیکنم زیاد طول بکشه

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریاب

سلام دوستان، اگر اون نامه ای که اداره کاریابی میده رو خودمون شخصا نبریم اداره کار اشکال داره؟ من جایی شاغل هستم، الیته بیمه ام نمیکنند، از دانشگاه هم استعلام نکردند، ولی نامه رو گرفتم نمیتونم مرخضی بگیرم که برم دنبال اداره کار. میخوام خانواده ام برن دنبالش.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق

سلام
    من برای آزاد کردن مدارکم در سه مقطع کاردانی کارشناسی و ارشد همزمان اقدام کردم. متاسفانه برای آزادسازی مقاطع کاردانی و کارشناسی دیر اقدام کردم. و تداخل پیدا کرد با زمانی که من بلافاصله بعد از ارشد سر کار رفتم. برای دو مقطع اول نامه عدم کاریابی داشتم. ولی چون فک کردم که بیمه رو چک میکنن برای ارشد از طریق سابقه کار اقدام کردم. حالا روی نامه نحوه انجام تعهد کارشناسیم تاریخی که خورده (تاریخ نامه و نه تاریخ کاریابی) بعد از تاریخ شروع بیمه من هست. و بخاطر این موضوع امور دانشجویان از من قبول نکرد و گفت باید یا تاریخ نامه کارشناسی رو عوض کنی که فک نکنم بشه یا اینکه باید سابقه بیمه رو بزاری برای کارشناسی و ارشدت رو بخری. ولی هر سه مدرکم و از دانشگاهها گرفتم. الان واقعا نمیدونم چقدر این حرفشون قانونیه که تاریخ نامه مهم هست یا تاریخ عدم کاریابی؟ و من چطوری الان میتونم از شر این قضیه خلاص شم و مجبور نباشم پولی بدم
    ویرایش توسط maxi1 : March 26th, 2017 در ساعت 03:48 AM دلیل: تغییر عنوان پست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق

دوستان یه سوال داشتم.من مدرک لیسانسم دولتی بود ولی ارشدم شبانه. برای اقدام از طریق کاریابی باید چیکار کنم؟
    فقط مدرک لیسانسم رو ببرم یا ارشدم رو باید ببرم؟
    و مدرکی که برده میشه باید ارشدم باشه گواهی موقت هست؟ یا فقط دفاع کافیه؟ چون هنوز تسویه کامل نکردم
    مرسی
    ویرایش توسط maxi1 : March 28th, 2017 در ساعت 11:02 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

سلام دوستان
    من الان توی انجمن خوندم که یکی از دوستان گفته روند پذیرش با ریز نمرات هم انجام میشه و نیازی به آزاد کردن و ترجمه مدارک در این مرحله نیست. آیا بنده می تونم فعلا که منتظر آزاد سازی مدارکم از طریق عدم کاریابی هستم و 2 ماه دیگه مونده به اتمام زمانش، ریز نمرات رو بدون آزادسازی مدرکم از دانشگاه بگیرم و کارای اولیه پذیرش رو انجام بدم و بعد از دو ماه که انشالا مدارکم آزاد شد به صورت رسمی ترجمه کنم؟ ممنون

Junior Member

سلام. بسیار ممنون می شوم اگر کسی من را راهنمایی کند. من از دانشگاهی برای ترم پاییز 2017 پذیرش دارم. فارغ التحصیل لیسانس دانشگاه دولتی هستم (تیر 95 فارغ التحصیل شدم).
    آیا می توانم مدارکم را از طریق عدم کاریابی آزاد کنم؟ منظورم بیشتر از نظر زمانی است. بعد شش ماه که کار پیدا نشود، چقدر طول می کشد که مدارک تحصیلیم کامل آزاد و ترجمه بشود؟ آیا به تاریخ دانشگاه مقصد برای تحویل مدارک تحصیلی لازم برای ثبت نام می رسم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

سلام بر دوستان عزیز
    سال خوبی پیش رو داشته باشید .

ببخشید من میخواستم ببینم 1) لیست کاریابی های مورد تایید وزارت رو از کجا میشه پیدا کرد؟ تو سایت وزارت که وجود نداره.
    سایت اداره کار استان خسته ی فارس هم که همه چیز آندر کانستراکشن هست
    و 2) کاریابی دولتی و غیر دولتی دیگه یعنی چی؟
    آخه من تو جستجوی توی اینترنت فقط یه دونه کاریابی غیر دولتی تو شهرمون پیدا کردم می ترسم یا معتبر نباشه یا فبولش نداشته باشن وشش ماه دیگه برام شر درست بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط cellboy نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    سال خوبی پیش رو داشته باشید .

ببخشید من میخواستم ببینم 1) لیست کاریابی های مورد تایید وزارت رو از کجا میشه پیدا کرد؟ تو سایت وزارت که وجود نداره.
    سایت اداره کار استان خسته ی فارس هم که همه چیز آندر کانستراکشن هست
    و 2) کاریابی دولتی و غیر دولتی دیگه یعنی چی؟
    آخه من تو جستجوی توی اینترنت فقط یه دونه کاریابی غیر دولتی تو شهرمون پیدا کردم می ترسم یا معتبر نباشه یا فبولش نداشته باشن وشش ماه دیگه برام شر درست بشه.
    https://www.mcls.gov.ir/fa/kar/karya...6-%D9%87%D8%A7
    اینجا مطلبم رو پیدا کردم شاید بکار عزیزان بخوره.

Junior Member

سلام دوستان.

یه سوال، من 6 ماه بعد از فارغ التحصیلی و قبل از اینکه برم کاریابی ثبت نام کنم چند ماه سابقه بیمه دارم، همین فروردین رفتم کاریابی ثبت نام کردم و میتونم بسپرم که تا 6 ماه بیمه رد نشه برام (تا شهریور ینی). اون چند ماه سابقه مشکلی ایجاد میکنه؟ چون من یه جا شنیدم کافیه صرفاً اون مدتی که پرونده توی کاریابیه بیمه رد نشه

Junior Member

سلام
    من از طریق عدم کاریابی اقدام کردم و تمام مراحل رو رفتم تا اینکه رسیدم آخرش و مسئول آموزش دانشگاه گفت برو آخر این ماه زنگ بزن اگه آماده بود بیا مدارکتو ببر.
    الان که بیست و پنجم هست از یه کاریابی دیگه واسم کار پیدا شده، شرایطش هم خوبه و من هم به پولش بابت هزینه های اپلای نیاز دارم.
    حالا
    ۱) اگه من برم سر این کاره دانشگاه یه دفعه نزنه زیرش بگه تو که کار پیدا کردی؟
    ۲) بعدا توی تایید مدارک ترجمه شده توسط وزارت مشکلی پیش نیاد؟

لطفا اگه اطلاعی دارین راهنمایی کنین چه بدجوری استرس گرفتم نمی دونم چیکار کنم.
    ویرایش توسط Raghi : April 14th, 2017 در ساعت 01:11 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)