صفحه 29 از 139 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

سلام
    من تهران تو یه شرکت خصوصی کار میکنم و یک سال سابقه بیمه دارم.
    شنیده بودم که از تامین اجتماعی استعلام نمیگیرن و با وجود بیمه باز هم میتونم مدرک رو با عدم کاریابی آزاد کنم. حتی زنگ زدم کاریابی پرسیدم کسی بیمه باشه میتونه از این طریق مدرک آزاد کنه مسئول بیمه کاریابی گفت آره چون استعلام نمیگیرن. کسی تجربه مشابه داره؟ من تیر تو همین کاریابی که گفته بود اوکی هست و تو شهرستانه ثبت نام کردم (البته سوال رو تلفنی پرسیده بودم تابلو نباشه) و یه سال هم از فارغ التحصیلیم گذشته. الان هم کاریابی گفته بیا نامه ت رو بگیر. حالا ببرم اداره کار استعلام میگیرن؟ یا دانشگاه ها؟ این رو مطمئنم که محل کارم از دانشگاهها استعلامی نگرفته.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط niloufar_daemi نمایش پست ها
    سلام
    من تهران تو یه شرکت خصوصی کار میکنم و یک سال سابقه بیمه دارم.
    شنیده بودم که از تامین اجتماعی استعلام نمیگیرن و با وجود بیمه باز هم میتونم مدرک رو با عدم کاریابی آزاد کنم. حتی زنگ زدم کاریابی پرسیدم کسی بیمه باشه میتونه از این طریق مدرک آزاد کنه مسئول بیمه کاریابی گفت آره چون استعلام نمیگیرن. کسی تجربه مشابه داره؟ من تیر تو همین کاریابی که گفته بود اوکی هست و تو شهرستانه ثبت نام کردم (البته سوال رو تلفنی پرسیده بودم تابلو نباشه) و یه سال هم از فارغ التحصیلیم گذشته. الان هم کاریابی گفته بیا نامه ت رو بگیر. حالا ببرم اداره کار استعلام میگیرن؟ یا دانشگاه ها؟ این رو مطمئنم که محل کارم از دانشگاهها استعلامی نگرفته.
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    نه آقاخیالت راحت استعلام نمیگیرن.

Junior Member bok آواتار ها

سلام
    از دوستان کسی هست که با وجود سابقه بیمه مدرکش رو از طریق کاریابی آزاد کرده باشه؟

Junior Member

قطعی نمیشه گفت ولی من رفیقای زیادی داشتم که بیمه داشتن و آزاد کردن
    من اشتباه کردم که فرصت های شغلیِ مناسبی رو تو این یه ساله از دست دادم

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من 94/12/18 فارغ التحصیل شدم مدرک کارشناسیم مربوط به دانشگاه آزاد است و مدرک ارشدم مربوط به دانشگاه دولتی است.و دقیقا در تاریخ 95/12/18 نامه مدت زمان 6 ماه برای عدم کاریابی من حاضر میشه یعنی هم از نظر سربازی مشکل ندارم و هم از نظر مدت 6 ماه عدم کاریابی.حال سوالی که دارم این است که در مدت تحصیل ارشد در ترم اول یک ماه برای من بیمه رد شده ایا در آزاد سازی مدرک برای من مشکل ایجاد می شود یا خیر؟سوال دوم این است که اگر من نامه آزاد سازی مدرک را از اداره کار بگیرم و برم دانشگاه برای ازاد سازی مدرک با توجه به اینکه از ماه دیگه برای من بیمه رد میشه و من تا پاییز سال دیگه کار های اپلایم طول میکشه ایا در روند آزاد سازی مدرک مشکلی به وجود میاد یا نه ؟ و یا به زبان ساده تر اگر نامه آزاد سازی مدرک را از اداره کار بگیرم می تونم هر زمان بعد از آن برای آزاد سازی مدرک از دانشگاه اقدام کنم حتی با وجود اینکه بیمه بعد از دریافت نامه از اداره کار برای من رد بشه؟ با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hssnjfry نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من 94/12/18 فارغ التحصیل شدم مدرک کارشناسیم مربوط به دانشگاه آزاد است و مدرک ارشدم مربوط به دانشگاه دولتی است.و دقیقا در تاریخ 95/12/18 نامه مدت زمان 6 ماه برای عدم کاریابی من حاضر میشه یعنی هم از نظر سربازی مشکل ندارم و هم از نظر مدت 6 ماه عدم کاریابی.حال سوالی که دارم این است که در مدت تحصیل ارشد در ترم اول یک ماه برای من بیمه رد شده ایا در آزاد سازی مدرک برای من مشکل ایجاد می شود یا خیر؟سوال دوم این است که اگر من نامه آزاد سازی مدرک را از اداره کار بگیرم و برم دانشگاه برای ازاد سازی مدرک با توجه به اینکه از ماه دیگه برای من بیمه رد میشه و من تا پاییز سال دیگه کار های اپلایم طول میکشه ایا در روند آزاد سازی مدرک مشکلی به وجود میاد یا نه ؟ و یا به زبان ساده تر اگر نامه آزاد سازی مدرک را از اداره کار بگیرم می تونم هر زمان بعد از آن برای آزاد سازی مدرک از دانشگاه اقدام کنم حتی با وجود اینکه بیمه بعد از دریافت نامه از اداره کار برای من رد بشه؟ با تشکر
    نه؛ اگرم گیر بدن بگو که حین درس خوندن بوده و قانونا مشکلی نیس
    نامه اداره کار یک ماه اعتبار داره!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط coolboy654 نمایش پست ها
    نه؛ اگرم گیر بدن بگو که حین درس خوندن بوده و قانونا مشکلی نیس
    نامه اداره کار یک ماه اعتبار داره!
    ببخشید من هنوز جوابم رو در قسمت دوم نگرفتم اگریکبارمدرکم را آزادکنم دیگه برای همیشه میتونم مدروکم را آزادکنم یانه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hssnjfry نمایش پست ها
    ببخشید من هنوز جوابم رو در قسمت دوم نگرفتم اگریکبارمدرکم را آزادکنم دیگه برای همیشه میتونم مدروکم را آزادکنم یانه؟
    نمیتونم نظری بدم؛ اداره ی کار نامه میده تا ظرف مدت یک ماه اقدام به آزادسازی مدرک کنین
    حالا شما میخای مثلا 1 سال بعد آزاد کنین، اون نامه دیگه ارزش نداره و نمیدونم همون نامه رو دوباره بدن؛ برای اداره کار شاید شک برانگیز باشه که چرا تاخیر انداختین (به من گفتن یک ماه دیگه تمدید میکنیم)
    من خودم هم تازه آزاد کردم و نیازی هم فعلا نداشتم ولی ریسک نکردم و وام صندوق رفاه رو یکجا تسویه کردم
    درکل راهش اینه که زیر نامه ننویسن اعتبار این نامه یک ماه است! (که من گفتم قبول نکردن!)؛ شایدم شهر شما ننوشتن :/
    تازه مشکل ثانویه ای هم ممکنه پیش بیاد، اونم این که یه جا مشغول شین و اونا استعلام کنن از دانشگاهتون؛ اون وقت دانشگاه نمیده مدرک رو

این گذاشتن مدرک تو کاریابی، یعنی گذاشتن فیزیکی تو کاریابی؟ یعنی مثلا اگه من در طول این 6 ماه مدارکم رو برای ترجمه یا هر دلیل دیگیری نیاز داشته باشم، نمیتونم بگیرم؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

خیر به هیچ وجه نیاز نیست اصل مدرک رو در کاریابی بزارین.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط HamidrezaMV نمایش پست ها
    این گذاشتن مدرک تو کاریابی، یعنی گذاشتن فیزیکی تو کاریابی؟ یعنی مثلا اگه من در طول این 6 ماه مدارکم رو برای ترجمه یا هر دلیل دیگیری نیاز داشته باشم، نمیتونم بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)