صفحه 32 از 139 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریاب

سلام دوستان در مورد آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی دوتا سوال دارم
    یکی‌ اینکه من در حین کارشناسی ارشدم یکسال کار کردم و بیمه برام رد شده می خوام ببینم که این سایقه برای عدم کاریابی مشکل ایجاد می کنه چون تو قانون اومده که کارکردن حین تحصیل جز خدمت حساب نمی شه
    سوال دومم اینه که بعد از آزاد کردن مدرک‌از این طریق مشکلی برای کار کردن در آینده نیست نمی گن عدم کاریابی استفاده کردی‌ فلان محدودیت ها رو در کار داری
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

سلام دوستان، من امروز نامه عدم کاریابی از وزارت کار حطاب به دانشگاه امیرکبیر رو گرفتم، کسی میدونه بعد این باید برم خود دانشگاه امیرکبیر یا از طریق سایت اقدام کنم؟

Junior Member

با سلام. دوستان یه سوال در مورد آزاد کردن مدرک دکتری داشتم. من دانشنامه کارشناسی و ارشدم را دارم و الان میخواهم فقط مدرک دکتری خودم را آزاد کنم. سوال اول این است که با عدم کاریابی می توان مدرک دکتری را آزاد کنم؟ سوال دومم اینکه من دوران ارشد و بعد آن، قبل از اینکه دکتری بخوانم جایی کار کردم و برای من بیمه رد شده است. بعد از این که دکتری قبول شدم دیگه کار نکردم. الان می توانم با عدم کاریابی مدرکم را آزاد کنم آخه شنیدم که اگر سابقه کار داشته باشی نمی توانی مدرکت را آزاد کنی. سابقه کار و بیمه من مربوط به رشته دکتری نداشت.

Junior Member

سلام. دوستان من دانشجوی دکتری روزانه هستم. میخواستم ببینم میشه واسه آزاد کردن مدرک ارشدم از طریق عدم کاریابی اقدام کنم. ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط agriboy نمایش پست ها
    سلام. دوستان من دانشجوی دکتری روزانه هستم. میخواستم ببینم میشه واسه آزاد کردن مدرک ارشدم از طریق عدم کاریابی اقدام کنم. ممنون
    قاعدتا نمیشه و نباید بشه. ولی دوست من این کارو کرد چند ماه قبل. باید به یه روشی مدارک موقتتون رو از دانشگاه محل تحصیلتون بگیرید که خود این مرحله خیلی پیچیده اس.
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.A نمایش پست ها
    قاعدتا نمیشه و نباید بشه. ولی دوست من این کارو کرد چند ماه قبل. باید به یه روشی مدارک موقتتون رو از دانشگاه محل تحصیلتون بگیرید که خود این مرحله خیلی پیچیده اس.
    ممنون ازجوابتون.من کپی گواهی موقت رو دارم.بایداصلشم داشته باشم؟؟؟واینکه تنها مورد همین گواهی موقته یا در مراحل دیگه باز مشکل ساز میشه؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط agriboy نمایش پست ها
    ممنون ازجوابتون.من کپی گواهی موقت رو دارم.بایداصلشم داشته باشم؟؟؟واینکه تنها مورد همین گواهی موقته یا در مراحل دیگه باز مشکل ساز میشه؟؟
    خواهش میکنم.
    بله اصلش هم باید باشه و این کار رو سخت میکنه!
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

دوستان کسی میدونه نامه عدم کاریابی فابل تمدیده با نه و برای تمدیدش باید کجا برم.ممنون میشم جواب بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر

دوستان من دانشجوی شبانه ی ارشدم.میتونم مدرک کارشناسی خودم رو از دانشگاه امیرکبیر آزاد کنم؟
    به دلیل استعلام با مشکل مواجه نمیشوم؟
    و نکته ی دوم این که موسسه ی کاریابی میگه مبلغ 100 تومن رو بایت طرح اشتغال که امسال اومده باید پرداخت کنی
    درست میگه؟

Junior Member

سلام
    دوستان راهنمایی بفرمایید
    من پروسه ی عدم کاریابی را انجام دادم و نامه از اداره کار برای هر دو دانشگاه مقطع کارشناسی و ارشد نیز دریافت کردم، فقط مشکل اینجاس که رشته ای که برای مقطع کارشناسی در نامه قید شده، مربوط به مقطع ارشد هست، از شخص کارشناس بخش اداره کار پرسیدم چرا؟ گفت بالاترین مدرک تحصیل در هر دو نامه قید میشود، چون شما با مدرک ارشد تقاضای بیکاری کردید، در هر دو نامه، رشته ی ارشد مد نظر هست، آیا برای شما هم همینه؟؟
    و اینکه آیا مشکلی ایجاد نمیکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)