صفحه 33 از 139 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریاب

نقل قول نوشته اصلی توسط oya نمایش پست ها
    سلام
    دوستان راهنمایی بفرمایید
    من پروسه ی عدم کاریابی را انجام دادم و نامه از اداره کار برای هر دو دانشگاه مقطع کارشناسی و ارشد نیز دریافت کردم، فقط مشکل اینجاس که رشته ای که برای مقطع کارشناسی در نامه قید شده، مربوط به مقطع ارشد هست، از شخص کارشناس بخش اداره کار پرسیدم چرا؟ گفت بالاترین مدرک تحصیل در هر دو نامه قید میشود، چون شما با مدرک ارشد تقاضای بیکاری کردید، در هر دو نامه، رشته ی ارشد مد نظر هست، آیا برای شما هم همینه؟؟
    و اینکه آیا مشکلی ایجاد نمیکنه؟

سلام دوست عزیز،

بله. گفته میشه اگر مقطع بالاتر تو نامه ذکر بشه کفایت میکنه. گرچه یکی از کارمندهای اداره کار استان به من گفتن که بهتره در نامه گفته بشه "کارشناسی و ارشد" ولی اداره های کاریابی زیر بار نمیرن. و فکر هم نمیکنم برای شما که دو رشته متفاوت خوندین فرقی بکنه ولی با این حال از اداره کار بپرسید که خیالتون راحت باشه. و این رو هم بگم اگر اداره کار بهتون گفتن مشکلی نیست دیگه هیچ مرحله دیگه به مشکل نمیخورید. چون اداره کار در نهایت باید به شما هم برای ارشد و هم برای کارشناسی نامه جدا بدن.

پیروز باشید
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

دوستان من مدارک رو به دانشگاه تحویل دادم و دانشگاه گفت برو تو سایت دانشجویان هم ثبت نام کن و در خواست بده. و بعدش گفت ما باهات تماس میگیریم تو نمیخواد بیای.
    چند روز پیش یه پیامک اومد که جهت مشاهد وضعبت و پیگیری درخواست بخ پورتال اممور دانشچویان مراجعه کتید. من رفتم سایت زده بود "لغو تعهد شما توسط سازمان امور دانشجويان تاييد شده است" ولی هنوز بعد چند روز دانشگاه تماس نگرفته. به نظرتون منتظر بمونم ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezataghipo نمایش پست ها
    دوستان من مدارک رو به دانشگاه تحویل دادم و دانشگاه گفت برو تو سایت دانشجویان هم ثبت نام کن و در خواست بده. و بعدش گفت ما باهات تماس میگیریم تو نمیخواد بیای.
    چند روز پیش یه پیامک اومد که جهت مشاهد وضعبت و پیگیری درخواست بخ پورتال اممور دانشچویان مراجعه کتید. من رفتم سایت زده بود "لغو تعهد شما توسط سازمان امور دانشجويان تاييد شده است" ولی هنوز بعد چند روز دانشگاه تماس نگرفته. به نظرتون منتظر بمونم ؟
    سلام دوست عزیز،

اصلا نیازی به تماس دانشگاه نیست. اونها تایید کردن و سازمانم تایید کرده. شما دیگه باید منتظر رسیدن مدارکتون از سازمان باشید.
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.A نمایش پست ها
    دوست عزیز،

اصلا نیازی به تماس دانشگاه نیست. اونها تایید کردن و سازمانم تایید کرده. شما دیگه باید منتظر رسیدن مدارکتون از سازمان باشید.
    فکر کنم منظورمو بد منتقل کردم ، من برای آزاد سازی مدرک ارشدم به دانشگاه مراجعه کردم و مدارک آزادسازی مدرک(از جمله نامه وزارت کار) رو تحویل دادم دانشگاه گفت تو اون سایت ثبت نام کن و درخواست آزاد سازی مدرک بده. منم درخواست دادم که تایید شد. الان من باید مدرک ارشدمو تحویل بگیرم از دانشگاه ولی نمیدونم چزا تماس نمی گیرن.مخصوصا از طرف پرسیذم کی برسم خدمتتون ، شماره موبایلمو گرفت گفت خودمون زنگ میزنیم !

Junior Member

سلام دوستان
    من برای دریافت گواهی عدم کاریابی به اداره کار شهرمون رفتم
    مسئولش با دیدن گواهی موقت ارشد من گفت شما نمیتونید از طریق عدم کاریابی مدرکتون ازاد کنید
    میگفت طبق بخش نامه ای که دوروز پیش اومده از تاریخ فارغ التحصیلی 6 ماه وقت دارید تا در مراکز کاریابی ثبت نام کنید اگر از 6 ماه گذشت دیگه نمیتونید مدرکتون رو ازاد کنید
    حالا توی گواهی موقت من تاریخ اتمام تحصیل رو زدن 27/11/94
    تاریخ صدور مدرک 9/3/95
    تاریخ مراجعه به کار یابی 7/9/95
    طبق تاریخ صدور مدرک چند روز از 6 ماه کمتر ولی این ها تاریخ اتمام تحصیل رو فارغ التحصیلی حساب میکنند
    موندم کسی از دوستان چنین مشکلی پیدا کرده ؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه

اولین باریه که همچین چیزی شنیدم.... به نظرم به اداره کار تهران زنگ بزن جریان رو جوبا بشو. بعدشم چرا رفتی اداره کار، برو کاریابی و باهاش صحبت کن که تاریح ثبت نامتو بزن 6 ماه بعد فارغ التحصیلی.. براش یکم ناله کنی جواب میده...

Junior Member

کاریابی یه گواهی میده میبری اداره کار شهر بعداونم یه نامه میده میبری دفتر کل استان اون هم گواهی خودشو صادر میکنه واسه دانشگاه
    بخشنامه رو دیدم خوندمش همین هفته صادر شده بود
    حتی مسئولش هم زنگ زد به مرکز استان هم همینو گفت
    موقع ثبت نام کاریابیه گفت ثبت نام هاشدن سیستمی تاریخ دست ما نیس
    شانس من کاریابیه تعطیل شده و کارهاشو سپرده به اداره کار.
    بهشون گفتم کجاها بلافاصله مدرک صادر میشه حداقل 2-3 ماه بعدش صادر میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط momo66 نمایش پست ها
    کاریابی یه گواهی میده میبری اداره کار شهر بعداونم یه نامه میده میبری دفتر کل استان اون هم گواهی خودشو صادر میکنه واسه دانشگاه
    بخشنامه رو دیدم خوندمش همین هفته صادر شده بود
    حتی مسئولش هم زنگ زد به مرکز استان هم همینو گفت
    موقع ثبت نام کاریابیه گفت ثبت نام هاشدن سیستمی تاریخ دست ما نیس
    شانس من کاریابیه تعطیل شده و کارهاشو سپرده به اداره کار.
    بهشون گفتم کجاها بلافاصله مدرک صادر میشه حداقل 2-3 ماه بعدش صادر میشه.
    سلام
    مطمین هستین همچین بخشنامه ای اومده؟؟؟؟ امکانش هست بگین از کجا میشه رفت و این بخش نامه رو دید؟؟؟ من تاریخ فارغ التحصیلی کارشناسی و ارشدم به ترتیب سال های 1389 و 1391 بوده و چند روز پیش رفتم مدارکم رو دادم دفتر کاریابی برای آزاد سازی...و اونا هم هیچی در مورد این موضوع به من نگفتن!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EH_TO نمایش پست ها
    سلام
    مطمین هستین همچین بخشنامه ای اومده؟؟؟؟ امکانش هست بگین از کجا میشه رفت و این بخش نامه رو دید؟؟؟ من تاریخ فارغ التحصیلی کارشناسی و ارشدم به ترتیب سال های 1389 و 1391 بوده و چند روز پیش رفتم مدارکم رو دادم دفتر کاریابی برای آزاد سازی...و اونا هم هیچی در مورد این موضوع به من نگفتن!!
    سلام بخشنامه رو با چشم خودم دیدم . بهشون هم گفتم این بخشنامه دو روزه اومده واسه کسانی که از این تاریخ میرن کاریابی توجیه پذیره نه من که چند ماه شش ماه مدارک رو گذاشتم
    حالا با یه بخش نامه کل 6 ماه الاف بوم؟؟؟ بخش نامه رو توی اداره کار خودم از مسئولش گرفتم.

Junior Member

سلام دوستان. من بهمن ٩٠ و دي ٩٤ فارغ التحصيل شدم. تو مدت فوق ليسانسم به اندازه ٦ ماه سابقه بيمه دارم و بعد از ارشدم به مدت ٤ ماه. الان از طريق عدم كاريابي ميتونم مدركمو آزاد كنم؟؟؟
    .................................................. ...............................
    سلام. من امروز رفتم كاريابي نامه گرفتم. بردم اداره كار تاييدش كردم. هـيچ جايي رو چك نكردن! هيچ كس ازم نپرسيد سابقه كار دارم يا نه. نامه رو بردم دانشگاه. ضميمه پروندم كردن و گفتن ده روز ديگه بيا اصل مدركتو بگير.
    ویرایش توسط maxi1 : June 1st, 2017 در ساعت 02:31 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)