صفحه 5 از 139 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان... این که یک سال باید از فارغ التحصیلی گذشته باشه برای دانشگاه مهمه یا برای وزارت کار؟ کدوم یکی به این موضوع گیر میدن؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط ParisaNassiri نمایش پست ها
    سلام دوستان... این که یک سال باید از فارغ التحصیلی گذشته باشه برای دانشگاه مهمه یا برای وزارت کار؟ کدوم یکی به این موضوع گیر میدن؟
    سلام. تو کل پروسه ی ازادسازی وزارت کار فقط همین تاریخو چک می کنه! کار دیگه ای نمی کنه!

Junior Member

اگر توی وزارت کار مشکلی نداشته باشه وزارت علوم یا دانشگاه میخوام بدونم به این موضوع گیر میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام. تو کل پروسه ی ازادسازی وزارت کار فقط همین تاریخو چک می کنه! کار دیگه ای نمی کنه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ParisaNassiri نمایش پست ها
    اگر توی وزارت کار مشکلی نداشته باشه وزارت علوم یا دانشگاه میخوام بدونم به این موضوع گیر میدن؟
    براي من كه هم دانشگاه چك كرد تاريخ فارغ التحصيلي رو و هم اداره كار.
    اداره كار تاريخ پايان خدمت رو هم چك ميكنه كه خب احتمالا شامل حال شما نميشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس فیزیک_ تربیت مدرس تهران

سلام دوستان، وقت بخیر
    من یه سوالی دارم امیدوارم تکرای نباشه!
    من 1.5 سال و نیم پیش دفاع کردم ولی بنا به دلایل شخصی نتونستم برم تسویه کنم با دانشگاهم. حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه مدرک موقتم الان دستم نیس میتونم از اداره کاریابی نامه بگیرم برای ازاد سازی؟
    البته بگم که حدودا یه ساله که تو یه بنگاه کاریابی پرونده دارم و اونا هم ازم مدرک موقت نخاستن و فک کنم بتونم از اونجا نامه عدم کاریابی بگیرم. وقتی برم اداره کار ایا باید مدرک موقت ارشدم دستم باشه؟

Junior Member

سلام
    من کارشناسی روزانه بودم ولی ارشد شبانه مشغول به تحصیلم.
    کسی اطلاع داره امکانش هست با معافیت تحصیلی ارشدم به کاریابی مراجعه کنم و مدرک کارشناسیمو آزاد کنم؟
    در غیر اینصورت اگر شروع به کار کنم و سابقه بیمه برام رد بشه، با توجه به اینکه در حال تحصیل هستم اما شبانه، آیا از سنوات کارشناسیم کسر میشه ؟

سلام دوستان
    برای دانشگاه تهران جهت آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی، بعد از گزفتن گواهی تاییدیه عدم کاریابی باید اسکن گواهی رو در سایت srm.ut.ac.ir به پرونده دیجیتالم اضافه کنم. مراحل بعدی به چه صورت هست؟ چه درخواستی باید بدم؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Sh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای دانشگاه تهران جهت آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی، بعد از گزفتن گواهی تاییدیه عدم کاریابی باید اسکن گواهی رو در سایت srm.ut.ac.ir به پرونده دیجیتالم اضافه کنم. مراحل بعدی به چه صورت هست؟ چه درخواستی باید بدم؟
    بعد از پرداخت هزینه و کامل کردن مدارک مورد نیاز در پرونده دیجیتال، تو قسمت ثبت درخواست جدید، صدور کارنامه کارشناسی/ارشد رو بزنید.
    اگر مدرکی هم ناقص باشه یا هزینشو پرداخت نکرده باشید، خودش اون جا خطا می ده و می گه درستش کن.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط susy نمایش پست ها
    سلام دوستان، وقت بخیر
    من یه سوالی دارم امیدوارم تکرای نباشه!
    من 1.5 سال و نیم پیش دفاع کردم ولی بنا به دلایل شخصی نتونستم برم تسویه کنم با دانشگاهم. حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه مدرک موقتم الان دستم نیس میتونم از اداره کاریابی نامه بگیرم برای ازاد سازی؟
    البته بگم که حدودا یه ساله که تو یه بنگاه کاریابی پرونده دارم و اونا هم ازم مدرک موقت نخاستن و فک کنم بتونم از اونجا نامه عدم کاریابی بگیرم. وقتی برم اداره کار ایا باید مدرک موقت ارشدم دستم باشه؟
    سلام. بله اداره کار اصل مدرکو می خواد.
    اگه کاریابی هم نخواد اذیت کنه، اینکه مدرک موقتتون دستشون نبوده مشکل ساز نمی شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    بعد از پرداخت هزینه و کامل کردن مدارک مورد نیاز در پرونده دیجیتال، تو قسمت ثبت درخواست جدید، صدور کارنامه کارشناسی/ارشد رو بزنید.
    اگر مدرکی هم ناقص باشه یا هزینشو پرداخت نکرده باشید، خودش اون جا خطا می ده و می گه درستش کن.
    ممنون برای پاسخ.
    من خود دانشنامه رو لازم دارم، نه کارنامه. آیا باید در قسمت صدور کارنامه درخواست بدم؟! هزینه صدور دانشنامه چقدره (با توجه به اینکه نیاز به خرید مدرک ندارم چون تاییدیه عدم کاریابی دارم)؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)