صفحه 61 از 139 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

سلام دوستان عزیز، من یک سوال فوری و مهم دارم
    اگر در پروسه آزاد سازی مدرک باشیم (یعنی نامه کاریابی رو گرفته باشیم) آیا دادن مدرک مون به دانشگاهی برای تدریس، مشکلی ایجاد می کنه؟ یعنی کلا باید مراحل آزاد سازی مدرک تموم شده باشه و بعد اقدام کرد؟
    بسیار ممنونم از لطفتون و همچنین وقتی که میگذارید....
    ...Pay it forward

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی منابع طبیعی دانشگاه تهران - دانشگاه گرگان

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian95 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، من یک سوال فوری و مهم دارم
    اگر در پروسه آزاد سازی مدرک باشیم (یعنی نامه کاریابی رو گرفته باشیم) آیا دادن مدرک مون به دانشگاهی برای تدریس، مشکلی ایجاد می کنه؟ یعنی کلا باید مراحل آزاد سازی مدرک تموم شده باشه و بعد اقدام کرد؟
    بسیار ممنونم از لطفتون و همچنین وقتی که میگذارید....
    سلام، اگه براتون بیمه رد نمیشه که اصلا مشکلی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_me2010 نمایش پست ها
    سلام، اگه براتون بیمه رد نمیشه که اصلا مشکلی نیست.
    خیلی ممنونم از پاسخ تون
    اگه استعلام هم کنند، مشکلی نیست؟
    ...Pay it forward

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush315 نمایش پست ها
    سلام

سلام. من کارشناسی را دولتی روزانه خوندم و ارشد هم همینطور در حال تحصیل هستم. برای ارشد منتهی یک سال پشت کنکور ماندم و یک گپ یکساله بینشون افتاد.
    حالا بلافاصله بعد از اتمام ارشد می خوام که مدرکم رو ببرم کاریابی تا این که یک سال بعد، بتونم مدرکمو آزاد کنم.

سوالم اینجاست که هر دو مدرک من با هم آزاد می شه بعد از گرفتن گواهی عدم کاریابی؟ یا کلا جداست و باید هر کدوم به صورت جدا آزاد بشن مدارک؟و در نهایت بابت اون گپ آیا می تونم کارشناسیم رو آزاد کنم یا خیر؟
    بله با مقطع بالاتر درکاریابی ثبت نام کنین خودبخود مقطع پایین آزاد میشه چون اداره کار دوتا نامه عدم کاریابی میده یکی برا ارشد یکی برا لیسانس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی منابع طبیعی دانشگاه تهران - دانشگاه گرگان

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian95 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسخ تون
    اگه استعلام هم کنند، مشکلی نیست؟
    نخیر.... کاری کار حساب میشه که بیمه براتون رد بشه !

سلام
    من قبل کارشناسی خدمت را تمام کردم و الان سه ما هست که فارغ التحصیل کارشناسی شدم و می خوام ارشد هم بخونم ولی تا اعلام نتایج ارشد شش ماه می گذره،الان برای آزاد کردن مدرک کارشناسی اقدام کنم یا صبر کنم با ارشد آزاد میشه؟این گذشت شش ماه با توجه به اینکه خدمت دارم مشکلی پیش نمی یاره؟

این قانونش خیلی پیچیده شده
    Junior Member

من دوتا نامه با دوتا تاریخ متفاوت از اداره کار گرفتم واسه لیسانس و ارشدم و حتی با اینکه یک ماه از گرفتن مدرک کارشناسیم گذشت چون همزمان هر نامه ارشد رو به دانشگاه کارشناسی ارشد دادم و هنوز دانشنامه کارشناسیم صادر نشده بود فک کنم چون جز نواقص حساب میشد نامه رو قبول کردن

سلام دوستان
    من اسفند 92 ارشد خودم رو دفاع کردم(لیسانس دانشگاه آزاد بودم) و بعد یک سال فرجه اردیبهشت 94 به خدمت رفتم و بهمن فارغ شدم
    میزان خدمت 21 ماه
    میزان تعهد 1.5 سال
    تاریخ دریافت گواهی موقت خرداد 96
    تاریخ ثبت نام در کاریابی فروردین 96
    ایا من می تونم بدون ارائه نامه عدم کاریابی مدرک دانشنامه خودم رو بگیرم
    و اگر نه اینکه تاریخ مدرک فارغ التحصیلی من بعد از ثبت نام کاریابی برای من مشکلی ایجاد می کنه؟
    اصلا آیا می شه بدون نامه کاریابی فقط با مدت زمان خدمت مدرک خودم رو آزاد کنم.
    ممنون می شم جواب بدید

Junior Member

دوستان سلام
    من دو ماه پیش درست بعد از دفاع ارشدم مدرکمو گذاشتم کاریابی و شروع ارشدم بلافاصله بعد از کاریابی بوده.
    مسئول دانشکاه بهم گفت برا آزاد کردن مدارک کارشناسی و ارشد دو تا نامه ببرم ، امروز کاریابی میگفت چون بعد کارشناسی نیومدی شاید اداره کار تایید نکنه، این در حالی هست که من بعد کارشناسی فارغ از تحصیل نبودم و بلافاصله ارشد خوندم. از دوستانی که تجربه آزادسازی مدرک رو دارن، خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کشاورزی

با سلام خدمت دوستان عزیز
    ممنون میشم بنده را راهنمایی کنید
    در مورد این بخش نامه جدیدی که برای آزاد سازی مدرک از طریق کاریابی اعلام شده . بنده اواخر سال 90 فارغ التحصیل شدم و بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی در کاریابی ثبت نام کردم .بعد از مدتی 2 تا نامه برای من از طرف اداره کار صادر شد ولی متاسفانه برای آزادسازی مدرکم اقدام نکردم . چند ماه پیش با یکی از همون نامه ها اقدام کردم و مدرک کارشناسی رو آزاد کردم ولی برای آزاد سازی مدرک ارشدم یکی از دوستان را فرستادم از مسئول اداره فارغ التحصیلی سوال کنه که با این نامه قدیمی میتونم مدرکم رو آزاد کنم که گفته نه و حتی گفته کارشناسی هم نمیتونم آزاد کنم .حالا من کارشناسی رو آزاد کردم ارشد هم میتونم از اداره کار نامه پیرو جدید بگیرم به نظر شما باز این آقا بازی در میاره یا نمیتونه کاری بکنه؟

از شبهات این بخشنامه می توان به مورد زیر اشاره کرد که اگر فردی دارای دو مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد باشد می‌تواند فقط مدرک کارشناسی ارشد خود به دلیل نگذشتن بیش از 6 ماه از زمان فارغ التحصیلی آزاد کند در صورتی که در ابتدا این فرد می‌بایست مدرک کارشناسی خود را آزاد کند( مدرک کارشناسی بهدلیل گذشتن بیش از 6 ماه از زمان فارغ التحصیلی دیگر از این طریق آزاد نخواهد شد) با این اوصاف فرد مورد نظر برای آزادسازی مدرک کارشناسی ارشد خود، مجبور به پرداخت هزینه بابت مدارک کارشناسی است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)