صفحه 57 از 139 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

سلام دوستان
    من باید مدارک کارشناسی و ارشدم رو به ترتیب از دانشگاه های شیراز و تهران آزاد کنم. اما الان مشکل این هست که آزاد کردن دانشنامه کارشناسی ام، از زمانی که تمام مدارک رو آپلود کنم، بنا به گفته مسئولین آموزش دانشگاه شیراز ممکن هست بیش از یک ماه زمان ببره. و اگر اینطوری بشه، نامه ای که از اداره کار گرفتم، با توجه به اینکه یکماه بیشتر اعتبار نداره، توسط دانشگاه تهران قابل قبول نخواهد بود.
    دنشگاه تهران هم میگه اول باید مدرک کارشاسی رو بطورکامل آزاد کرده باشید .
    باتوجه به این موضوع،آیا کسی تجربه مشابهی داره؟
    مثلا میشه نامه اداره کار رو تمدید کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirda نمایش پست ها
    دوست عزیز ایشون هم یک سال از تاریخ صدور مدرک مدرک موقت فارغ التحصیلیشون نگذشته بوده که مدرکشون ازاد کردند. درضمن اونهایی که قبل از خرداد 96 ثبت نام کردند قانون قبلی براشون اجرا میشه و باید یکسال از تاریخ فارغ التحصیلیشون بگذره
    سلام دوست عزیز. به پست های بعدی من هم توجه کنید لطفا. من فقط موفق به دریافت نامه ی اداره ی کار شدم اما نامه اداره کار رو که بردم دانشگاه، دانشگاه قبول نکرد و گفت طبق قانون جدید چون شما توی بازه ی شش ماهه بعد از فارغ التحصیلی در کاریابی اسم ننوشتید نمیتونید مدرکتون رو آزاد کنید. بنابراین هم قانون جدید رو اعمال کردند روی پرونده ی من و هم تاریخ فارغ التحصیلی رو در نظر گرفتند نه تاریخ گواهی موقت!! هرچند بعد از یک ماه، هفته قبل که مجددا مراجعه کردم به دانشگاه گفتند بخشنامه ی جدید بازبینی شده و امکان داره بتونید مدرکتون رو آزاد کنید. الان هنوز پیگیر هستم و مدارکم رو در سایت دانشگاه شیراز حدود یک هفته هست که اپلود کردم اما هنوز خبری نشده از این که مدرک میدن یا نمیدن. توصیه اکید من به همه اینه که شخصا به اداره کار و دانشگاه مراجعه کنند تا اطلاعات دقیق به دست بیارند چون شهر به شهر و دانشگاه به دانشگاه متفاوت هست شرایط. مثلا کاریابی به من گفت برای گرفتن نامه اداره کار باید یک سال از تاریخ گواهی موقت بگذره در حالی که همون روز رفتم اداره کار و نامه رو بهم داد و گفت تاریخ فارغ التحصیلی مهمه. در بخشنامه نوشته بازه ی شش ماهه بعد دریافت گواهی موقت مهمه در حالی که دانشگاه شیراز میگه تاریخ فارغ التحصیلی مهمه. بنابراین حتی اگه همه ی قوانین و همه ی دانشگاه ها روی کاغذ میگن شما نمیتونی مدرکت رو بگیری باز شما شخصا و حضورا پیگیری کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصیل کارشناسی و ارشد روزانه دانشگاه تهران

خب این خیلی مسخره س که تاریخ فارغ التحصیلی رو بخوان در نظر بگیرن چون کاریابی ها باید با رویت گواهی موقت ثبتنام کارجو رو انجام بدن و ممکنه بین فارغ التحصیلی و دریافت گواهی موقت بدلیل وجود بدهی یا اماده نبودن پایانامه یا هرچیز دیگه ای حتی بیش از شش ماه فاصله بیفنه در واقع این چیزی که امثال اداره حقوقی وزرات علوم دارن میگن قانون نیست بلکه تفسیر مسخره ای که بخاطر عدم پیگیری فارغ التحصیلان تونستن به کرسی بشونن و از دانشگاهی که چنین رفتاری رو موقع ازاد کردن مدرک بکنه میشه به دیوان عدالت اداری یا دادسرای رسیدگی به تخلفات کارکنان دولت شکایت کرد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadhash نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. به پست های بعدی من هم توجه کنید لطفا. من فقط موفق به دریافت نامه ی اداره ی کار شدم اما نامه اداره کار رو که بردم دانشگاه، دانشگاه قبول نکرد و گفت طبق قانون جدید چون شما توی بازه ی شش ماهه بعد از فارغ التحصیلی در کاریابی اسم ننوشتید نمیتونید مدرکتون رو آزاد کنید. بنابراین هم قانون جدید رو اعمال کردند روی پرونده ی من و هم تاریخ فارغ التحصیلی رو در نظر گرفتند نه تاریخ گواهی موقت!! هرچند بعد از یک ماه، هفته قبل که مجددا مراجعه کردم به دانشگاه گفتند بخشنامه ی جدید بازبینی شده و امکان داره بتونید مدرکتون رو آزاد کنید. الان هنوز پیگیر هستم و مدارکم رو در سایت دانشگاه شیراز حدود یک هفته هست که اپلود کردم اما هنوز خبری نشده از این که مدرک میدن یا نمیدن. توصیه اکید من به همه اینه که شخصا به اداره کار و دانشگاه مراجعه کنند تا اطلاعات دقیق به دست بیارند چون شهر به شهر و دانشگاه به دانشگاه متفاوت هست شرایط. مثلا کاریابی به من گفت برای گرفتن نامه اداره کار باید یک سال از تاریخ گواهی موقت بگذره در حالی که همون روز رفتم اداره کار و نامه رو بهم داد و گفت تاریخ فارغ التحصیلی مهمه. در بخشنامه نوشته بازه ی شش ماهه بعد دریافت گواهی موقت مهمه در حالی که دانشگاه شیراز میگه تاریخ فارغ التحصیلی مهمه. بنابراین حتی اگه همه ی قوانین و همه ی دانشگاه ها روی کاغذ میگن شما نمیتونی مدرکت رو بگیری باز شما شخصا و حضورا پیگیری کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarashr نمایش پست ها
    خب این خیلی مسخره س که تاریخ فارغ التحصیلی رو بخوان در نظر بگیرن چون کاریابی ها باید با رویت گواهی موقت ثبتنام کارجو رو انجام بدن و ممکنه بین فارغ التحصیلی و دریافت گواهی موقت بدلیل وجود بدهی یا اماده نبودن پایانامه یا هرچیز دیگه ای حتی بیش از شش ماه فاصله بیفنه در واقع این چیزی که امثال اداره حقوقی وزرات علوم دارن میگن قانون نیست بلکه تفسیر مسخره ای که بخاطر عدم پیگیری فارغ التحصیلان تونستن به کرسی بشونن و از دانشگاهی که چنین رفتاری رو موقع ازاد کردن مدرک بکنه میشه به دیوان عدالت اداری یا دادسرای رسیدگی به تخلفات کارکنان دولت شکایت کرد.
    خب حرف شما خیلی منطقی هست و اگر منطق توی این سیستم جایی داشت اصلا همچین قانون رو اجرایی نمیکردن دیگه چه برسه که عطف به ما سبق بشه!!
    موافقم که تفسیر
    مسخره ای که بخاطر عدم پیگیری فارغ التحصیلان تونستن به کرسی بشونن...

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_me2010 نمایش پست ها
    دوست عزیز بخشنامه های پیوست صفحه اول رو ببینید هم باید یکسال از صدور گواهی موقت گذشته باشه و هم صدور کارت پایان خدمت
    بخشنامه رو خوندم. کامل هم خوندم. مسؤل اداره کار و تعاون که مسؤل اصلی ازاد کردن مدرک هست و نامه رو خودش میزنه گفته برای کسایی که خدمت رفتن ملاک اصلی فقط تاریخ صدور کارت پایان خدمت هست...

نقل قول نوشته اصلی توسط pourya_sanru88 نمایش پست ها
    بخشنامه رو خوندم. کامل هم خوندم. مسؤل اداره کار و تعاون که مسؤل اصلی ازاد کردن مدرک هست و نامه رو خودش میزنه گفته برای کسایی که خدمت رفتن ملاک اصلی فقط تاریخ صدور کارت پایان خدمت هست...
    یعنی کسایی که قبل از قانون جدید تو کاریابی ثبت نام کردند، باید یکسال از تاریخ تمام شدن سربازی بگذره یا یکیسال از تاریخ صدور مدرک موقت یا یکسال از فارغ التحصیلی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadhash نمایش پست ها
    اگرکسی بعد از سربازی یعنی دوسال بعد از فارع التحصیلی در کاریابی ثبت نام کنه چی؟ چون قانونا تا سربازی نری که مدرک موقت نمیدن
    ویرایش توسط maxi1 : October 18th, 2017 در ساعت 01:23 AM

Junior Member

سلام دوستان من اگه شهرستان جایی رو پیدا کنم که اصلا از قانون جدید اطلاع نداشته باشه و منی که سال 94 مدرک موقتم رو گرفتم رو ثبت نام کنه اصلا میتونه همچین کاری بکنه ینی سیستم بش اجازه می ده و اینکه من 6 ماه بعد نامه عدم کاریابی ببرم مدرم رو ازاد میکنن یا اونجا گیر میکنم

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Zoha1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان من اگه شهرستان جایی رو پیدا کنم که اصلا از قانون جدید اطلاع نداشته باشه و منی که سال 94 مدرک موقتم رو گرفتم رو ثبت نام کنه اصلا میتونه همچین کاری بکنه ینی سیستم بش اجازه می ده و اینکه من 6 ماه بعد نامه عدم کاریابی ببرم مدرم رو ازاد میکنن یا اونجا گیر میکنم
    آره میتونید پیدا کنید. فقط سریعتر انجام بدید.

سلام
    ببخشید من یک سوال داشتم. من سال 94 کارشناسی فارغ التحصیل شدم و الان دانشجوی ارشدم. الان که فارغ التحصیل بشم آیا مدرک کارشناسیمم میتونم آزاد کنم با توجه به اینکه حدود 2 سال ازش میگذره؟ من تابستون به چندتا کاریابی که زنگ زدم حرفا ضد و نقیض بود. بعضیا میگفتن میشه و بعضیا میگفتن نمیشه. کسی اگه اطلاع داره ممنون میشم نظرشو بگه.

سلام دوستان
    وقت بخیر
    یک سوال از حضورتون داشتم:
    بنده دانشجوی کارشناسی ارشد روزانه دانشگاه دولتی هستم که در تاریخ مهر ماه 96 دفاع رو انجام دادم. آیا تاریخ فارغ التحصیلی روز دفاع منظور میشه یا تاریخ دریافت گواهی موقت؟
    همچنین حین تحصیل مقطع ارشد بنده دارای شغل بوده و سابقه بیمه تا تاریخ 31 خرداد 96 را دارم. و پس از این تاریخ سابقه بیمه من قطع شده است. حالا با این اوصاف اگر برای آزادسازی مدرک ارشد از طریق کاریابی اقدام کنم مشکلی برام ایجاد نمیشه؟
    قابل ذکر است مدرک لیسانس بنده مربوط به دانشگاه آزاد بوده است.
    از راهنمایی شما عزیزان پیشاپیش تشکر میکنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)