صفحه 136 از 139 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

نقل قول نوشته اصلی توسط manchester12 نمایش پست ها
    با سلام. دوستان من 15 بهمن 98 فارغ التحصیل ارشد شدم بعد اوایل مرداد رفتم کاریابی و اواخر بهمن نامه کاریابیو دادن و من تو سجاد ثبت کردم و تازه هنوز دانشگاه کارشناسی امروز گفتش که باید کاریابیو ارشدو اپلود کنی با اون ازاد میشه.دو تا سوال دارم:
    1-الان با کاریابی ارشد اون کارشناسیه هم ازاد میشه یا مشکل ساز میشه؟ اینم بگم رشته کارشناسی و ارشدم متفاوته
    2-تاریخ فراغت من تو ارشد 15 بهمنه اما ی تاریخ زدن زیر عکسه ک مریوط به بیست تیره الان ایشالله اگه کارشناسیه اوکی شه بخوام ارشده رو ازاد کنم باید صبر کنم تا تیر؟ چون میگن تاریخ صدور مهمه الان تاریخ صدور فرق داره؟
    پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون
    منظور 15 بهمن 97 بود اشتباه شد...ویرایش نمیشد متاسفانه

Junior Member

دوستان عزیز

این گزینه توی سامانه سجاد ینی چی؟

آیا در دوره ی تحصیل پرداخت حین تحصیل بابت آموزش رایگان لغو تعهد داشته اید؟ بلی خیر

خواستم مدرک کارشناسیمو ازاد کنم، این سوال بوده؟

من روزانه خوندم.

ممنون میشم دوستان عزیز جواب بدن.

سلام

من دانشجوی روزانه دانشگاه تهرانم میخواستم با عدم کاریابی مدرکم آزاد کنم و تمام شرایط لازم رو دارم. فقط اینکه من از سال ۹۰ تا الان بیمه بودم . البته خودم خودمو بیمه کارگر ساختمانی کردم و حق بیمه رو واریز میکردم. شرکت دولتی و خصوصی بیمه واسم رد نکرده.... میخواستم بپرسم الان مشکلی واسه آزادسازی مرک من پیش میاد یا خیر ؟
    من سال ۹۱ کارشناسی رو شروع کردم و متولد ۷۲ ام

ممنون

Junior Member

دوستان سلام
    بچه ها برای ازاد کردن مدرک باید با صندوق رفاه تصفیه کرد؟(قبلا توی یکی از پستا دیده بودم جوابمو ولی الان هرچی میگردم پیدا نمیکنم. ببخشید اگر تکراریه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ssogandd نمایش پست ها
    دوستان سلام
    بچه ها برای ازاد کردن مدرک باید با صندوق رفاه تصفیه کرد؟(قبلا توی یکی از پستا دیده بودم جوابمو ولی الان هرچی میگردم پیدا نمیکنم. ببخشید اگر تکراریه)
    سلام دوست گرامی

بله باید تسویه حساب کنید. هنگامی که در سامانه سجاد درخواست مثلا برای دانشنامه کارشناسی صادر می کنید، باید تیک مربوط به "تسویه حساب با صندوق رفاه" را بزنید.

شاد و سلامت و موفق باشید.

Junior Member

سلام به همگی من به تازگی مقطع لیسانسم تموم شده و می خواستم برای ارشد بخونم و همزمان اپلای هم بکنم ولی نمی دونستم نباید برای آزادسازی مدرک مشغول به تحصیل بود. الان من چی کار کنم بهتره؟ چون معلوم نیست کارهای اون طرف درست بشه یا نه؟ از طرفی هم فشار خانواده هست که نباید یک سال بیکار بشینم تو خونه و میگن باید درستو بخونی. به جز کاریابی یا پول دادن به دانشگاه راه دیگه ای برای آزاد سازی مدرک وجود نداره؟ چون من شنیدم بعضی از دانشگاه نمیخوان دوست من اقدام کرده برای استرالیا ولی ازش مدرک نخواستن. برای کانادا هم صادقه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط humaaya نمایش پست ها
    سلام به همگی من به تازگی مقطع لیسانسم تموم شده و می خواستم برای ارشد بخونم و همزمان اپلای هم بکنم ولی نمی دونستم نباید برای آزادسازی مدرک مشغول به تحصیل بود. الان من چی کار کنم بهتره؟ چون معلوم نیست کارهای اون طرف درست بشه یا نه؟ از طرفی هم فشار خانواده هست که نباید یک سال بیکار بشینم تو خونه و میگن باید درستو بخونی. به جز کاریابی یا پول دادن به دانشگاه راه دیگه ای برای آزاد سازی مدرک وجود نداره؟ چون من شنیدم بعضی از دانشگاه نمیخوان دوست من اقدام کرده برای استرالیا ولی ازش مدرک نخواستن. برای کانادا هم صادقه؟
    معمولا همه دانشگاهها مدرک میخوان مگر موادر خاص بنابراین باید ازاد کنید. اونهم راهش یا با کار کردن یا پرداخت هزینه یا با روش بنگاه کاریابی هست که مجانیه ولی یک سال زمان میبره. نکته مهم اینه که در حین تحصیل نمیتونید اینکارو انجام بدید. اگر اینکارو بکنید بعدا معلوم میشه و به دردسر می افتید. تحصیلتونو تموم کنید بعدا از این روش استفاده کنید.
    If you don't like where you are, change it. you are not a tree -Jim Rohn

Junior Member

سلام دوستان. آیا در تهران پس از سپری شدن 6 ماه از ثبتنام در کاریابی، کاریابی نامه ای صادر میکنه؟ یا ما میتونیم مستقیما به اداره کار مراجعه کنیم.
    کاریابی ای که من تازه ثبتنام کردم گفت که اون قانون قدیم بوده و الان خودت بعد از 6 ماه مستقیم باید بری اداره کار. از اونجایی که موقع ثبتنام هم پول زور اضافه رفت، من احساس میکنم میخواد یه بار هم اون سر ماجرا، پول زور بگیره.

Junior Member MARAL_oo آواتار ها

سلام دوستان. اگر شخصی بعد از اتمام کارشناسی یک سال پشت کنکور ارشد بمونه، بهتره که در همون مدت برای آزادسازی مدرکش اقدام کنه، یا بذاره پس از ارشد؟
    اگر بعد از اتمام دوره ارشد بخواد اقدام کنه بابت یک سال پشت کنکور موندن مشکلی براش پیش نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط snake20 نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا در تهران پس از سپری شدن 6 ماه از ثبتنام در کاریابی، کاریابی نامه ای صادر میکنه؟ یا ما میتونیم مستقیما به اداره کار مراجعه کنیم.
    کاریابی ای که من تازه ثبتنام کردم گفت که اون قانون قدیم بوده و الان خودت بعد از 6 ماه مستقیم باید بری اداره کار. از اونجایی که موقع ثبتنام هم پول زور اضافه رفت، من احساس میکنم میخواد یه بار هم اون سر ماجرا، پول زور بگیره.
    زنگ بزنید اداره کار مطمئن بشید قانون جدید چیه. اگر قانون این بود که مستقیم برید اداره کار برید اونجا مدرکتون رو ازاد کنه. اگر نه هم برید بنگاه و بگید براتون نامه بنویسه برای اداره کار. وگرنه اگر کاری پیدا شده بود که بنگاه کاریابی به شما اطلاع میداد.
    If you don't like where you are, change it. you are not a tree -Jim Rohn

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)