صفحه 58 از 139 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa1371 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من یک سوال داشتم. من سال 94 کارشناسی فارغ التحصیل شدم و الان دانشجوی ارشدم. الان که فارغ التحصیل بشم آیا مدرک کارشناسیمم میتونم آزاد کنم با توجه به اینکه حدود 2 سال ازش میگذره؟ من تابستون به چندتا کاریابی که زنگ زدم حرفا ضد و نقیض بود. بعضیا میگفتن میشه و بعضیا میگفتن نمیشه. کسی اگه اطلاع داره ممنون میشم نظرشو بگه.
    بله میشه چرا نشه اون دوسال شما مشغول به تحصیل بودین نمیتونسین آزاد کنین ارشدتون ک تموم شد دوتاشو همزمان اقدام کنین فقط دیگه بلافاصله بعد از ارشد سریعا اقدام کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_shiri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت بخیر
    یک سوال از حضورتون داشتم:
    بنده دانشجوی کارشناسی ارشد روزانه دانشگاه دولتی هستم که در تاریخ مهر ماه 96 دفاع رو انجام دادم. آیا تاریخ فارغ التحصیلی روز دفاع منظور میشه یا تاریخ دریافت گواهی موقت؟
    همچنین حین تحصیل مقطع ارشد بنده دارای شغل بوده و سابقه بیمه تا تاریخ 31 خرداد 96 را دارم. و پس از این تاریخ سابقه بیمه من قطع شده است. حالا با این اوصاف اگر برای آزادسازی مدرک ارشد از طریق کاریابی اقدام کنم مشکلی برام ایجاد نمیشه؟
    قابل ذکر است مدرک لیسانس بنده مربوط به دانشگاه آزاد بوده است.
    از راهنمایی شما عزیزان پیشاپیش تشکر میکنم.
    تاریخ روز دفا رو میزنن توی گواهی موقت دقیقا. برای سوال دومتون مطمئن نیسم ولی ی چیزی ک هس حین تحصیل شما کار کردین و بیمه رد شده پس در حال حاضر بنظر نمیاد مشکلی باشه شمام فقط برین ثبت نام کنین توی کاریابی دیگه حرف از کارو بیمه نزنین چون اونا شرایط الان شما رو بررسی میکنن دیگه طبیعتا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

نقل قول نوشته اصلی توسط TIMETRAVELER نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من باید مدارک کارشناسی و ارشدم رو به ترتیب از دانشگاه های شیراز و تهران آزاد کنم. اما الان مشکل این هست که آزاد کردن دانشنامه کارشناسی ام، از زمانی که تمام مدارک رو آپلود کنم، بنا به گفته مسئولین آموزش دانشگاه شیراز ممکن هست بیش از یک ماه زمان ببره. و اگر اینطوری بشه، نامه ای که از اداره کار گرفتم، با توجه به اینکه یکماه بیشتر اعتبار نداره، توسط دانشگاه تهران قابل قبول نخواهد بود.
    دنشگاه تهران هم میگه اول باید مدرک کارشاسی رو بطورکامل آزاد کرده باشید .
    باتوجه به این موضوع،آیا کسی تجربه مشابهی داره؟
    مثلا میشه نامه اداره کار رو تمدید کرد؟
    شما مگه از اداره کار دوتا نامه نگرفتین یکی برای لیسانس یکی ارشد معمولا دوتا میدن و خودشون میدونن بعضی دانشگاها این روند گرفتن مدرک طولانیه فک نمیکنم برای ارشد تون مشکلی پیش بیاد. البته من خودم دانشنامه و ریزنمرات لیسانسو ی روزه گرفتم شما برین حضوری اصرار کنین کارتونو انجام میدن چون ب من اولش گف دوهفته دیگه کلی اصرار کردم امضاهاشو خودم گرفتم و بقیه کارا ی روزه حل شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط angel69 نمایش پست ها
    شما مگه از اداره کار دوتا نامه نگرفتین یکی برای لیسانس یکی ارشد معمولا دوتا میدن و خودشون میدونن بعضی دانشگاها این روند گرفتن مدرک طولانیه فک نمیکنم برای ارشد تون مشکلی پیش بیاد. البته من خودم دانشنامه و ریزنمرات لیسانسو ی روزه گرفتم شما برین حضوری اصرار کنین کارتونو انجام میدن چون ب من اولش گف دوهفته دیگه کلی اصرار کردم امضاهاشو خودم گرفتم و بقیه کارا ی روزه حل شد.
    سلام
    ممنون از پاسختون

مشکل این هست که حتی اگر دو تا نامه بگیرم،برای آزاد سازی مدرک ارشدم باید ابتدا بیش از یک ماه معطل آزاد شدن مدرک لیسانسبشم تا بعد از اون بتونم با آپلود کردن تصویر دانشنامه لیسانس به همراه نامه ادارهکار، برای آزاد سازی مدرک ارشدم اقدام کنم. و نگران هستم که در این مدت اعتبار یکماهه نامه اداره کار گذشته باشه و دانشگاه تهران اون نامه رو ازم قبول نکنه.
    متاسفانه هم دانشگاه تهران و هم دانشگاه شیرازفقط به صورت اینترنتی کار میکنند و کسی جواب درست و حسابی به آدم نمیده. از طرفیدانشگاه شیراز میگه به احتمال زیاد بیش از یک ماه طول میکشه تا دانشنامه لیسانسآزاد بشه و از طرف دیگه دانشگاه تهران میگه باید همه مدارک تکمیل باشه و تاریخنامه اداره کار هم هنوز اعتبار داشته باشه.

کم کم دارم به این نتیجه میرسم که بهترین کاراین هست که مدرک لیسانسم رو با پرداخت هزینه آزاد کنم و بعد از اون برم اداره کارنامه بگیرم برای آزاد سازی مدرک ارشدم.

به نظرشما میشه دوتا نامه جداگانه از اداره کار گرفت که تاریخشون یک ماه فاصله داشتهباشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی منابع طبیعی دانشگاه تهران - دانشگاه گرگان

سلام
    ممنون از پاسختون

مشکل این هست که حتی اگر دو تا نامه بگیرم،برای آزاد سازی مدرک ارشدم باید ابتدا بیش از یک ماه معطل آزاد شدن مدرک لیسانسبشم تا بعد از اون بتونم با آپلود کردن تصویر دانشنامه لیسانس به همراه نامه ادارهکار، برای آزاد سازی مدرک ارشدم اقدام کنم. و نگران هستم که در این مدت اعتبار یکماهه نامه اداره کار گذشته باشه و دانشگاه تهران اون نامه رو ازم قبول نکنه.
    متاسفانه هم دانشگاه تهران و هم دانشگاه شیرازفقط به صورت اینترنتی کار میکنند و کسی جواب درست و حسابی به آدم نمیده. از طرفیدانشگاه شیراز میگه به احتمال زیاد بیش از یک ماه طول میکشه تا دانشنامه لیسانسآزاد بشه و از طرف دیگه دانشگاه تهران میگه باید همه مدارک تکمیل باشه و تاریخنامه اداره کار هم هنوز اعتبار داشته باشه.

کم کم دارم به این نتیجه میرسم که بهترین کاراین هست که مدرک لیسانسم رو با پرداخت هزینه آزاد کنم و بعد از اون برم اداره کارنامه بگیرم برای آزاد سازی مدرک ارشدم.

به نظرشما میشه دوتا نامه جداگانه از اداره کار گرفت که تاریخشون یک ماه فاصله داشتهباشه؟

دوست عزیز هیچ نگران نباش. من چند وقت پیش همین سوال رو از دانشگاه تهران پرسیدم کارشناس مربوطه گفت نامه اداره کار تا آخر سال اعتبار داره.
    از سامانه جامع آموزش برو قسمت پشتیبانی (http://utits3.ut.ac.ir) پیام بزار که شماره تلفن کارشناس مربوطه رشتتون رو بزارن و تلفنی ازش سوال کن تا مطمئن بشی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_me2010 نمایش پست ها
    دوست عزیز هیچ نگران نباش. من چند وقت پیش همین سوال رو از دانشگاه تهران پرسیدم کارشناس مربوطه گفت نامه اداره کار تا آخر سال اعتبار داره.
    از سامانه جامع آموزش برو قسمت پشتیبانی (http://utits3.ut.ac.ir) پیام بزار که شماره تلفن کارشناس مربوطه رشتتون رو بزارن و تلفنی ازش سوال کن تا مطمئن بشی.
    بله منم موافقم اصن نگران نباشین همینکاری ک دوستمون گفتن رو انجام بدین بعلاوه میتونین زنگ بزنین یا ی سر برین اداره کار بپرسین ازشون ک راه حل چیه...منم وقتی نامه رو گرفتم از اداره کار بهم گفتن سریعا اقدام کن چون نامه مدت داره ولی در کیس شما ک ی ماه صدور دانشنامه وقت میبره براتون دیگه دست شما نیس و کوتاهی نکردین صددرصد خود دانشگا تهرانم میدونه شما درگیر گرفتن لیسانست بودی پس اصلا نگران نباشین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_shiri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت بخیر
    یک سوال از حضورتون داشتم:
    بنده دانشجوی کارشناسی ارشد روزانه دانشگاه دولتی هستم که در تاریخ مهر ماه 96 دفاع رو انجام دادم. آیا تاریخ فارغ التحصیلی روز دفاع منظور میشه یا تاریخ دریافت گواهی موقت؟
    همچنین حین تحصیل مقطع ارشد بنده دارای شغل بوده و سابقه بیمه تا تاریخ 31 خرداد 96 را دارم. و پس از این تاریخ سابقه بیمه من قطع شده است. حالا با این اوصاف اگر برای آزادسازی مدرک ارشد از طریق کاریابی اقدام کنم مشکلی برام ایجاد نمیشه؟
    قابل ذکر است مدرک لیسانس بنده مربوط به دانشگاه آزاد بوده است.
    از راهنمایی شما عزیزان پیشاپیش تشکر میکنم.
    سلام تاریخ فارق التحصیلی همون تاریخ روز دفاع هست. برای سابقه بیمه من ندیدم توی اداره کار جایی رو چک کنن. در حقیقت یکی از دوستان رو دیدم که با اینکه سابقه بیمه داشت با همین روش مدرکشو ازاد کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Zoha1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان من اگه شهرستان جایی رو پیدا کنم که اصلا از قانون جدید اطلاع نداشته باشه و منی که سال 94 مدرک موقتم رو گرفتم رو ثبت نام کنه اصلا میتونه همچین کاری بکنه ینی سیستم بش اجازه می ده و اینکه من 6 ماه بعد نامه عدم کاریابی ببرم مدرم رو ازاد میکنن یا اونجا گیر میکنم
    قوانین جدید برای کسایی هست که اخیرا مدرک گرفتن.

سلام
    ممنون از پاسختون

سلام من 16 مهر مدارکم رو در سایت دانشگاه شیراز آپلود کردم و 30 مهر مدارکم صادر شد. به علاوه اگر شما حضورا تشریف ببرید پیش آقای زارعیان و صحبت کنید باهاشون احتمال داره که قبول کنند در عرض یک هفته مدارک رو بهتون بدن... فقط حتما برید پیش آقای زارعیان، نه اون خانم هایی که مسئول انجام دادن صدور مدرک هستند. اون ها خیلی بد اخلاق هستند متاسفانه...

سلام. من 15 مهر فارغ التحصیل شدم ولی دانشگاه هیچ برگه ای برای فارغ التحصیلی نداد و گفتند که چهار ماه بعد برم مدرک فارغ التحصیلی موقت رو بگیرم.حالا سوالم اینه من نمیتونم توی سایت وزارت کار ثبت نام کنم برای ازاد کردن مدرک؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)