صفحه 128 از 139 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

سلام من کارشناسی روزانه بودم و برای ازادسازی در اداره کاریابی هم ثبت نام کردم اما در ارشد شبانه قبول شدم و دانشگاه گواهی موقت مرا گرفته ایا دانشگاه برای ازادسازی مدرک ،گواهی را به من باز میگرداند؟

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط n_t نمایش پست ها
    سلام من کارشناسی روزانه بودم و برای ازادسازی در اداره کاریابی هم ثبت نام کردم اما در ارشد شبانه قبول شدم و دانشگاه گواهی موقت مرا گرفته ایا دانشگاه برای ازادسازی مدرک ،گواهی را به من باز میگرداند؟
    بستگی به دانشگاه داره. معمولا با یه وثیقه بهتون میدنش
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

نقل قول نوشته اصلی توسط n_t نمایش پست ها
    سلام
    خیلی جالبه من هم همچین حالتی داشتم مدرک موقت کارشناسی رو گرفتیم ولی ارشد اونو ازم گرفتن با این تفاوت که من هر دو تا مقطع رو روزانه خوندم، خیلی برام عجیبه

سلام ،

من معافیت داعم دارم از قبل دانشگاه دارم ، لیسانسم رو ترم ۲ ه ۹۵ -۹۶ گرفتم ، ،داخل مدرک موقت تاریخ فراغت از تحصیلم با تاریخ صدور مدرک موقت یه دو ماهی فاصله داره ، من وقتی رفتم مدرکمو گذاشتم کاریابی از اون ۶ ماه از تاریخ فراغتم گذشته بود ، ولی از تاریخ صدور مدرک موقت کمتر از ۶ ماه گذشته بود .

رفتم شفاهی پرسیدم همون موقع ها از یه بخش پاسخگویی داخل ساختمان وزارت کار ( آزادی ، سر بهبودی ) ، گفتن چون این قانون محدودیت ۶ ماهه تازه اومده بوده ( خرداد ۹۶ ) ، تو که تازه تیر ۹۶ فارغ التحصیل شدی ممکنه برات تاریخ صدور مدرک موقت رو در نظر بگیرن و کارت راه بیوفته ( مثل اینکه غیر از من کسانی دیگه ای هم همین مشکلو داشتن و ملت اعتراض کرده بودن به اطلاع ما نرسیده بود قانون خیلی جدید ) ، اون مسءول کاریابی هم می گفت دراین باره خیلی سلیقه ای عمل می کنن و بگیر نگیر داره .

می خواستم ببینم کسی تجربه ی مشابهی برای فارغ التحصیلی تابستون ۹۶ داره ؟

متشکرم

سلام ، من هم شرایطم دقیقا مشابه شماست .

امروز مدرک موقتمو برای مدت کوتاهی از دانشگاه گرفتم ، اینطوری که یه درخواست نوشتم به مدیر تحصیلات تکمیلی و اون موافقت کرد ، پاسپورتمو وثیقه گذاشتم و مدرک موقت رو برای یه هفته بهم دادن .

فک کنم خیلی سلیقه ای عمل می کنن ، مثلا مدیر قبلی تحصیلات تکمیلی دانشگاهمان مخالفت می کرد و سال پیش نتونستم بگیرم ، مدیر تحصیلات تکمیلی جدید موافقت کرد و امسال بهم مدرک موقتمو دادن .

تجربه یک دوست دیگرم هم این بود که حتی وقتی بگن نمی دیم ممکنه با ممارست و پیگیری و توان مذاکره بالای شما و صحبت با افراد مسءول به طور شفاهی نظرشونو بتونید عوض کنید .

خلاصه سلیقه ای و بی صحابه سیستم

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

این سوال من هم هست . توی بند دو بخشنامه ای که در کاریابی نصب کردن این رو نوشته:
    2- فرصت 6 ماهه مذکور برای متقاضیانی که تاریخ ثبت نام انها جهت ازادسازی مدرک از تاریخ 03/03/1396 لغایت 25/07/1397 می باشد از تاریخ صدور گواهی موقت فارغ التحصیلی و تاریخ صدور کارت پایان خدمت برای اقایان درصورتی که نظام وظیفه پس از فراغت از تحصیل صادر شده باشد محاسبه می گردد.
    ولی نمی دونم ممکنه که دانشگاه به این بند، عمل نکنه و تاریخ 6 ماهه رو از تاریخ دفاع یا فارغ التحصیلی در نظر بگیره؟؟ خانمی که داخل کاریابی بود میگفت بستگی به دانشگاهتون دارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط maminebrahimi نمایش پست ها
    سلام ،

من معافیت داعم دارم از قبل دانشگاه دارم ، لیسانسم رو ترم ۲ ه ۹۵ -۹۶ گرفتم ، ،داخل مدرک موقت تاریخ فراغت از تحصیلم با تاریخ صدور مدرک موقت یه دو ماهی فاصله داره ، من وقتی رفتم مدرکمو گذاشتم کاریابی از اون ۶ ماه از تاریخ فراغتم گذشته بود ، ولی از تاریخ صدور مدرک موقت کمتر از ۶ ماه گذشته بود .

رفتم شفاهی پرسیدم همون موقع ها از یه بخش پاسخگویی داخل ساختمان وزارت کار ( آزادی ، سر بهبودی ) ، گفتن چون این قانون محدودیت ۶ ماهه تازه اومده بوده ( خرداد ۹۶ ) ، تو که تازه تیر ۹۶ فارغ التحصیل شدی ممکنه برات تاریخ صدور مدرک موقت رو در نظر بگیرن و کارت راه بیوفته ( مثل اینکه غیر از من کسانی دیگه ای هم همین مشکلو داشتن و ملت اعتراض کرده بودن به اطلاع ما نرسیده بود قانون خیلی جدید ) ، اون مسءول کاریابی هم می گفت دراین باره خیلی سلیقه ای عمل می کنن و بگیر نگیر داره .

می خواستم ببینم کسی تجربه ی مشابهی برای فارغ التحصیلی تابستون ۹۶ داره ؟

متشکرم

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

سلام دوستان خسته نباشید
    من کارشناسی دانشگاه آزاد بودم و فارغ التحصیل شدم بعدش رفتم سیزده ماه خدمت سربازی انجام دادم . در حین خدمت بودم که ارشد روزانه قبول شدم و ایست خدمتی زدم که هشت ماهه مانده رو بعد از اتمام ارشد برم خدمت کنم . من از مسئولان دانشگاه آزاد پرسیدم گفتن کارت پایان خدمت بیاری بهت مدرکتو میدیم ولی الان میخواستم بپرسم ببینم من که الان دانشجوی ارشدم فوق لیسانس منو بهم نمیدن آخر تحصیلاتم ؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armylan نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    من کارشناسی دانشگاه آزاد بودم و فارغ التحصیل شدم بعدش رفتم سیزده ماه خدمت سربازی انجام دادم . در حین خدمت بودم که ارشد روزانه قبول شدم و ایست خدمتی زدم که هشت ماهه مانده رو بعد از اتمام ارشد برم خدمت کنم . من از مسئولان دانشگاه آزاد پرسیدم گفتن کارت پایان خدمت بیاری بهت مدرکتو میدیم ولی الان میخواستم بپرسم ببینم من که الان دانشجوی ارشدم فوق لیسانس منو بهم نمیدن آخر تحصیلاتم ؟؟؟؟
    سلام
    دانشگاه دولتی روزانه با کارت پایان خدمت مدرک موقت میده بهت

نقل قول نوشته اصلی توسط appleoxygen نمایش پست ها
    این سوال من هم هست . توی بند دو بخشنامه ای که در کاریابی نصب کردن این رو نوشته:
    2- فرصت 6 ماهه مذکور برای متقاضیانی که تاریخ ثبت نام انها جهت ازادسازی مدرک از تاریخ 03/03/1396 لغایت 25/07/1397 می باشد از تاریخ صدور گواهی موقت فارغ التحصیلی و تاریخ صدور کارت پایان خدمت برای اقایان درصورتی که نظام وظیفه پس از فراغت از تحصیل صادر شده باشد محاسبه می گردد.
    ولی نمی دونم ممکنه که دانشگاه به این بند، عمل نکنه و تاریخ 6 ماهه رو از تاریخ دفاع یا فارغ التحصیلی در نظر بگیره؟؟ خانمی که داخل کاریابی بود میگفت بستگی به دانشگاهتون دارد.

سلام ، میشه لطفا بگین این کدوم بخش نامه هست ؟ می خوام اگر دانشگاه قبول نکرد بهش استناد کنم شاید کارم راه افتاد ( تصویری چیزی ازش داشته باشید خیلی عالی میشه .

Junior Member

سلام، تاریخ فارغ التحصیلی کارشناسی من 29 شهریور پارساله، بهمن ماه کاریابی ثبت نام کردم و امروزم (30 شهریور) نامه اداره کار رو گرفتم، اما من امسال ارشد قبول شدم و میخوام برم البته هنوز ثبت نام حضوری نکردم و کارت دانشجویی ندارم، میخواستم بدونم واسه ازادسازی مدرک کارشناسیم به مشکل میخورم؟ تو این یک سال حین ثبت نام تو کاریابی و ثبت نام سامانه سجاد درحال تحصیل نبودم ولی از مهر خواهم بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)