صفحه 43 از 139 نخستنخست ... 33343536373839404142434445464748495051525393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

سلام به همه.
    خوشحال میشم دوستانی که اطلاع یا تجربه و نظری دارن بفرمایند.
    من سال 94 کاریابی ثبت نام کردم ولی چون قبل خدمتم بوده دانشگاه قبول نکرو و گفتن دوباره تشیف ببرید ثبت نام کنین(ممنون از کاریابی بابت نگفتن شرایط).
    دفه دوم بعد خدمتم رفتم ثبت نام کردم و بی خبر از بخشنامه جدید 6 ماهو 14 روز در روز ثبت نامم از صدور کارتم میگذشت و عملا رفتم رو هوا.
    حالا سوالم اینه: اگه با 94 برم که دانشگاه میگه اصلا شرایط ثبت نام نداشتینو کنسله.اگرم با این جدیده برم که شامل بخشنامه جدیدمو میگن 14 روز گذشته و کنسله.من چیکا کنم پس؟هیچ راه مجاز یا غیر مجازی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinsh نمایش پست ها
    سلام به همه.
    خوشحال میشم دوستانی که اطلاع یا تجربه و نظری دارن بفرمایند.
    من سال 94 کاریابی ثبت نام کردم ولی چون قبل خدمتم بوده دانشگاه قبول نکرو و گفتن دوباره تشیف ببرید ثبت نام کنین(ممنون از کاریابی بابت نگفتن شرایط).
    دفه دوم بعد خدمتم رفتم ثبت نام کردم و بی خبر از بخشنامه جدید 6 ماهو 14 روز در روز ثبت نامم از صدور کارتم میگذشت و عملا رفتم رو هوا.
    حالا سوالم اینه: اگه با 94 برم که دانشگاه میگه اصلا شرایط ثبت نام نداشتینو کنسله.اگرم با این جدیده برم که شامل بخشنامه جدیدمو میگن 14 روز گذشته و کنسله.من چیکا کنم پس؟هیچ راه مجاز یا غیر مجازی هست؟
    نمیشه با کاریابی حرف بزنین تاریخ نامه ای ک بهتون میدنو عقب تر بزنن جوری ک اون ۱۴ روز دیگه منتفی شه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط angel69 نمایش پست ها
    نمیشه با کاریابی حرف بزنین تاریخ نامه ای ک بهتون میدنو عقب تر بزنن جوری ک اون ۱۴ روز دیگه منتفی شه؟؟؟
    حرف زدم میگه نه نمیشه.اینا سیستمیه.دوسام میگن چرت میگه و میشه و نامش اصن دستیه.من موندم چیکار کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinsh نمایش پست ها
    حرف زدم میگه نه نمیشه.اینا سیستمیه.دوسام میگن چرت میگه و میشه و نامش اصن دستیه.من موندم چیکار کنم.
    بنظرم منم همش دست خود کاریابی دوباره باهاشون حرف بزنین اصرار کنین و هزینه ای واسه این کار خواستن بهشون بدین بهتر از کل هزینه خرید مدرکه..ی جوری با پول راضیشون کنین.
    حالا اگه راه حل دیگه ای داشته باشه دوستان میگن اینجا بهتون. صبور باشین.

Junior Member

خسته نباشید.اینجور که فهمیدم باید فارغ التحصیل باشیم که از کاریابی بشه اقدام کرد.من چهار ماه پیش از ارشد شبانه انصراف دادم.میتونم هنوزم برای ازاد کردن مدرک کارشناسیم برم؟چون ۵ ماه بعد از تاریخ مدرک لیسانسم مشغول به تحصیل تو ارشد بودم.بنظرتون نامه انصراف از تحصیل با تاریخ ببرم برای کاریابی قبوله؟
    لطفا اگه کسی فکری داره در این مورد جواب بده.نمیدونم با وکیل مشورت کنم یا نه.این چه بخش نامه ای که اومده

Member

دوستان، این قانون فرصت شش ماهه بعد فارغ التحصیلی ( بخش نامه وزارت علوم)، عطف به ماسبق میشه؟ من اردیبهشت ۹۶ ثبت نام کردم.. و ۴ سال از مدرک کارشناسیم میگذشت.

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering/ sharif university of technology

سلام دوستان.
    من سال 92 فارغ التحصیل شدم و شهریور 93 کارت پایان خدمتمو گرفتم.
    مشغول به کار شدم و 2 سالم سابقه کار با بیمه دارم.
    چقدر احتمال میدین که بتونم از یه کاریابی نامه عدم کاریابی بگیرم و برک دانشگاه مدرکمو آزاد کنم؟
    شنیدم که نه دانشگاه لیسانسم و نه دانشگاه ارشدم استعلام نمی کنن سابقه کارو!(مازندران و شریف)
    کسی بوده که تونسته باشه این کارو انجام بده؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadksh نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من سال 92 فارغ التحصیل شدم و شهریور 93 کارت پایان خدمتمو گرفتم.
    مشغول به کار شدم و 2 سالم سابقه کار با بیمه دارم.
    چقدر احتمال میدین که بتونم از یه کاریابی نامه عدم کاریابی بگیرم و برک دانشگاه مدرکمو آزاد کنم؟
    شنیدم که نه دانشگاه لیسانسم و نه دانشگاه ارشدم استعلام نمی کنن سابقه کارو!(مازندران و شریف)
    کسی بوده که تونسته باشه این کارو انجام بده؟
    ممنون
    طبق بخشنامه جدید شما ۶ ماه بعد فارغ التحصیل شدن فرصت دارین کاریابی ثبت نام کنین بعد از اون دیگه انگار نمیشه با این روش اقدام ب ازادسازی کرد میتونین ب اداره کار زنگ بزنین بپرسین شما الان ۳سال گذشته از فارغ التحصیلیتون و اقدام نکردین.

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    دوستان، این قانون فرصت شش ماهه بعد فارغ التحصیلی ( بخش نامه وزارت علوم)، عطف به ماسبق میشه؟ من اردیبهشت ۹۶ ثبت نام کردم.. و ۴ سال از مدرک کارشناسیم میگذشت.
    من خودم زنگ زدم اداره کار پرسیدم گفتن اگر قبل از خرداد ۹۶ (فک کنم سوم خرداد) ثبت نام کردین مشمول قانون جدید نمیشین.
    ویرایش توسط maxi1 : August 19th, 2017 در ساعت 06:16 PM

دوستان توی قانون قبل باید اول 6 ماه از فارغ التحصیلی میگذشت بعد درخواست کاریابی داده میشد یا میتونیستیم بلافاصله بعد فارغ التحصیلی هم درخواست بدیم؟

Member

دوستان، یه سوال من یه ماه قبل اینکه مدرک موقتم صادر بشه ( با دیدن این قانون کاریابی)، و بعد پنج ماه از دفاعم مدرکم رو گذاشتم کاریابی. یعنی تاریخ صدور مدرکم، یک ماه بعد تاریخ گذاشتن مدرکم توی کاریابیه. بعد شش ماه که نامه کاریابی رو بردم، به این تاریخ صدور مدرک گیر نمیدن؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)