صفحه 45 از 139 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

سلام دوستان. کسی تا حالا دو رشته‌ای بوده و با کاریابی مدرکش رو آزاد کرده باشه؟ یا تجربه‌ای هست در این باره؟
    من با نامه کاریابی مدرکم رو آزاد کردم. در واقع از دانشگاه تحویل گرفتم. هم دانشنامه رشته اول و هم گواهی پایان تحصیلات رشته دوم. سازمان امور دانشجویان می‌گه باید یه نامه کاریابی متفاوت می‌آوردی برای این رشته‌ات و البته یه نامه لغو تعهد دیگه. حالا یا باید نامه کاریابی ببری دانشگاه یا رشته دومت رو بخری و نامه لغو تعهد بگیری. اداره کار می‌گه من یه نامه می‌زنم فقط. دانشگاه هم می‌گه از نظر من شما ۵ سال تعهد داشتید و لغو شده. می‌گه از نظر ما این دو تا رشته در هم تنیده است و نمی‌شه پول یه رشته رو حساب کرد. راست هم می‌گن، واحدها قاطی پاس شدن.
    کسی چنین مشکلی داشته؟ اصلا کسی بوده که دو تا نامه کاریابی گرفته باشه؟ اصلا دانشگاه دو تا نامه لغو تعهد می‌ده برای دو رشته‌ای ها؟!

سلام
    من چندتا سوال راجع به جزييات مراحل ازادكردن مدرك از طريق نامه كاريابي مخصوصا براي دانشگاه تهران دارم، لطفا دوستان با تجربه كمك كنند:

اول اينكه قديما يه سامانه واسه دانشگاه تهران بود به اسم مداد كه از طريق اون بايد درخواست دانشنامه و ريز نمرات رو ميداديم، الان مثل اينكه بايد از طريق "ems" درخواست بديم، درسته؟
    من نامه كاريابي و بقيه مدارك رو توي سايت "ems" قرار دادم و الان چند روزي هست كه سابميتش كردم، ديروز نگاه كردم تا گردش كارش رو ببينم، اصلا هيچ اثري از اون درخواسته نبود!! حالا نمي دونم اين به معني اينه كه سيستم قاطي كرده و درخواست من پاك شده يا اينكه اين يه چيز عاديه و به معني اينه كه كارشناس مدارك منو تاييد كرده و كارم رفته به مرحله صدور دانشنامه؟؟ كدومشه؟؟ مخصوصا چون من از طريق نامه عدم كاريابي اقدام كردم ميگم شايد به خاطر اين قوانين جديد ٦ ماهه و ... اينجوري شده؟؟

بعد، سوال بعدي اينه كه اگه همه چيز اكي شد، چطوري به ما خبر ميدن كه دانشنامه اماده ي دريافت است؟ ايا بايد رفت ١٦ آذر و گرفتش يا پست مي كنند؟ قبلش زنگ مي زنن؟؟
    بعدش واسه ترجمه من شنيدم كه بايد بريم امور دانشجويان و تاييديه بگيريم، جزييات مراحل اين چي هست؟

با تشكر فراوان

Junior Member

باسلام
    از دوستان کسی اطلاع داره آیا ثبت شرکت یا موسسه ، برای آزاد کردن مدرک از طریق کاریابی مشکل ساز میشه یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کشاورزی

با سلام
    دوستان بنده اواخر سال 91 از اداره کار نامه عدم تامین شغل مرتبط با رشته و لغو تعهد دریافت کرده ام . متاسفانه همان زمان اقدام نکردم و دو سالی مشغول به کار بودم و برای من بیمه رد شده
    الان اگر بخوام از طریق این نامه اقدام کنم به نظر شما ترتیب اثر داده میشه؟ یا باید مجددا برای کاریابی و اداره کار اقدام کنم ؟
    ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید

دوستان من 12/93 فارغ التحصیل شدم 8/95 سربازیم تموم شد مدرک موقتم 12/95 گرفتم 12/95 در کاریابی ثبت نام کردم به نظرتون کی مدرکم باید آزاد کنم؟
    1-آیا باید یکسال بعد از پایان خدمت یعنی 8/96 اقدام کنم؟
    2-در قانون نوشته 6 ماه باید بگذره از ثبت نام در کاریابی تابشه مدرک آزاد کرد. آیا اگر من 7/96 برام سابقه بیمه کار ردبشه با توجه به 6 ماه ثبت نام و عدم کاریابی ایا می تونم مدرکم آزاد کنم؟
    3-آیا باید یکسال از تاریخ فارغ التصیلی بگذره یا یکسال از تاریخ صدور گواهی موقت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirda نمایش پست ها
    دوستان من 12/93 فارغ التحصیل شدم 8/95 سربازیم تموم شد مدرک موقتم 12/95 گرفتم 12/95 در کاریابی ثبت نام کردم به نظرتون کی مدرکم باید آزاد کنم؟
    1-آیا باید یکسال بعد از پایان خدمت یعنی 8/96 اقدام کنم؟
    2-در قانون نوشته 6 ماه باید بگذره از ثبت نام در کاریابی تابشه مدرک آزاد کرد. آیا اگر من 7/96 برام سابقه بیمه کار ردبشه با توجه به 6 ماه ثبت نام و عدم کاریابی ایا می تونم مدرکم آزاد کنم؟
    3-آیا باید یکسال از تاریخ فارغ التصیلی بگذره یا یکسال از تاریخ صدور گواهی موقت؟
    1.بله
    2.خیر چون هنوز یکسال از تاریخ صدور کارتتون نگذشته.دقت کنین یکسال از تاریخ صدور کارت که روش خورده باید بگذره
    3.یکسال از تاریخ فارغ التحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinsh نمایش پست ها
    1.بله
    2.خیر چون هنوز یکسال از تاریخ صدور کارتتون نگذشته.دقت کنین یکسال از تاریخ صدور کارت که روش خورده باید بگذره
    3.یکسال از تاریخ فارغ التحصیلی
    اگر من 7/96 برام سابقه بیمه کار ردبشه با توجه به 6 ماه ثبت نام و عدم کاریابی، آیا می تونم 8/96 مدرکمو ازاد کنم یا به خاطر ردشدن بیمه در اون یک ماهه کلا ازاد کردن مدرک ملغی میشه؟

Junior Member

سلام
    مگه از شرایط ثبت نام برای کاریابی کارت پایان خدمت نیست؟
    چطور میشه کمتر از 6 ماه از فارغ التحصیلی گذشته باشه و سربازی هم تموم شده باشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    آیا این قانون جدید شامل افرادی که قبل برج 3 تو کاریابی ثبت نام کردن هم میشه؟
    من خودم 1/12/95 ثیت نام کردم ولی مدرک ارشدم رو سال 92 گرفتم و خدمتم رو تیر 94 تموم کردم.
    It's not that I'm so smart, it's just that I stay with problems longer." Albert Einstein"

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1001gh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا این قانون جدید شامل افرادی که قبل برج 3 تو کاریابی ثبت نام کردن هم میشه؟
    من خودم 1/12/95 ثیت نام کردم ولی مدرک ارشدم رو سال 92 گرفتم و خدمتم رو تیر 94 تموم کردم.
    خیر، برای قبل سوم خرداد، شامل نمیشه.
    ن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)