صفحه 101 از 139 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ms.c in Applied Mechanics

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

نقل قول نوشته اصلی توسط amh123 نمایش پست ها
    سلام.
    کسی از دوستان اطلاع داره که آیا بیمه ای که زمان انجام پروژه ی جایگزین خدمت از طریق بنیاد نخبگان برای یه شخص رد میشه توی سابقه ی بیمه برای عدم کاریابی حساب میشه یا نه؟ خواهشاً اگه کسی سربازیش رو از طریق پروژه ی جایگزین خدمت بنیاد نخبگان گذرونده و برای آزاد سازی از طریق عدم کاریابی اقدام کرده تجربه ش رو در اختیار بقیه قرار بده
    ممنون از اینکه کمک میکنید
    سلام
    جواب شما در ماده 34 داده دشده است. در واقع مدت زمانی که بیمه بوده اید مورد محاسبه قرار میگیرد

https://www.applyabroad.org/forum/sh...%85%D9%86-1396

Junior Member

سلام، دوستان کسی هست از نامه اداره کارش بیشتر از یک ماه گذشته باشه؟
    من کارشناسی مو آزاد کردم ولی چون طول کشید برای ارشد تاریخ نامه گذشت
    دانشگاه ارشد قبول میکنه؟ یا اداره کار برای ارشد با تاریخ جدید دوباره نامه صادر میکنه؟

Junior Member

سلام من سه شنبه رفتم كاريابي و نامه ازاد كردن مدركم رو گرفتم
    سوال كردم گفتن نامه مدت نداره و هرموقع دوست داشتي ببر دانشگاه
    فقط اون نامه اي كه اداره كار منطقه ميده رو يه هفته وقت دارين كه ببرين اداره كار كل استان.
    اون اداره كار كل نامه اي كه ميده محدوديت نداره و هرموقع بردين دانشگاه ازاد ميكنن.

Junior Member

سلام دوستان
    ماده ۵۲ قانون نوشته ((گواهی عدم کاریابی در صورتی که از تاریخ فارغت از تحصیل تا زمان اقدام به تصفیه تعهد خدمت، هیچ گونه تاییدیه تحصیلی مربوط به اشتغال در پرونده یا سابقه بیمه نداشته باشد، مورد قبول است))
    الان یعنی اگر من در طول مدت زمان تحصیل بیمه برام شده باشه و پس از اون رد نشه، دیگه مشکلی نداره؟
    اگر کسی اطلاع دقیقی داره ممنون میشم در اختیارم بذاره

Junior Member

سلام. من شنیدم که با توجه به یکپارچه نبودن سیستم‌های تامین اجتماعی و اداره کار، اگه بیمه هم واسمون رد شه بازم میشه از کاریابی نامه گرفت و برد اداره کار و انگار متوجه نمیشن و برای آزادسازی مدرکمون اقدام میکنن. صحت داره؟ کسی این کارو کرده؟

Member Mr_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EEngineering

نقل قول نوشته اصلی توسط payamspy نمایش پست ها
    سلام. من شنیدم که با توجه به یکپارچه نبودن سیستم‌های تامین اجتماعی و اداره کار، اگه بیمه هم واسمون رد شه بازم میشه از کاریابی نامه گرفت و برد اداره کار و انگار متوجه نمیشن و برای آزادسازی مدرکمون اقدام میکنن. صحت داره؟ کسی این کارو کرده؟
    این رو قبلا چند موردی رو دیدم که انجام دادن.
    ولی مهمترین چیز که خیلی باید مراقبش باشین، در طول مدت کاریابی، بیمه براتون ثبت نشه.
    """خلاصه کلام اینکه، لطفا بیایید مهربانی رو نسبت به هم نوع خودمون دریغ نکنیم. دنیا دو روزه.
    برای ساخت جامعه امون باید با هم باشیم نه مقابل هم."""

Instead of goals, try this: Focus on Process; Results are side-effects of processes

Member Mr_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EEngineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sophie_gh نمایش پست ها
    سلام من سه شنبه رفتم كاريابي و نامه ازاد كردن مدركم رو گرفتم
    سوال كردم گفتن نامه مدت نداره و هرموقع دوست داشتي ببر دانشگاه
    فقط اون نامه اي كه اداره كار منطقه ميده رو يه هفته وقت دارين كه ببرين اداره كار كل استان.
    اون اداره كار كل نامه اي كه ميده محدوديت نداره و هرموقع بردين دانشگاه ازاد ميكنن.
    به دانشگاه که برسه، به خاطر عدم گذشت یک سال از فارغ التحصیلی به مشکل بر میخورین و دوباره باید صبر کنین.
    من هم رفتم ولی مال من رو حتی به روزش گیر دادن که امروز روز 365 ام هست و هنوز یک سال نگذشته و باید فردا بیای و نمیشه و فلان و بهمان. (این اتفاق تو اداره کار استان و آخرین مرحله اش افتاد و خانمه گفتش که من این نامه رو بدم هم به دردت نمیخوره و مسئول دانشگاه برت میگردونه. )

پس این نامه رو زود تر از موعد گرفتن با کلی منت کشی، بازم کاری رو حل نمیکنه جز دردسر اضافی برا شخص.
    """خلاصه کلام اینکه، لطفا بیایید مهربانی رو نسبت به هم نوع خودمون دریغ نکنیم. دنیا دو روزه.
    برای ساخت جامعه امون باید با هم باشیم نه مقابل هم."""

Instead of goals, try this: Focus on Process; Results are side-effects of processes

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Engineer نمایش پست ها
    این رو قبلا چند موردی رو دیدم که انجام دادن.
    ولی مهمترین چیز که خیلی باید مراقبش باشین، در طول مدت کاریابی، بیمه براتون ثبت نشه.
    ولی چیزی که من شنیدم اینه که تا لحظه آخر هم بیمه باشیم متوجه نمیشن! میخوام ببینم کسی تا حالا این کارو کرده یا نه؟

سلام دوستان
    خانم بنده درخواست مدرکشون رو از علوم پزشکی تهران کردن و با وجود اینکه نامه از کاریابی داشت . بهش گفتن که مدرک رو فقط میشه خرید یا تعهد رو انجام داد. دستورالعمل مربوطه که مال بهمن 96 بود رو براشون فرستاد، گفتن این قانون منسوخ شده و لطفاً وقت ما رو نگیرید.

کسی از دوستان میدونه قضیه از چه قراره؟
    واقعاً منسوخ شده یا دارن الکی میگن؟

Junior Member ahmad747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط pakpak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خانم بنده درخواست مدرکشون رو از علوم پزشکی تهران کردن و با وجود اینکه نامه از کاریابی داشت . بهش گفتن که مدرک رو فقط میشه خرید یا تعهد رو انجام داد. دستورالعمل مربوطه که مال بهمن 96 بود رو براشون فرستاد، گفتن این قانون منسوخ شده و لطفاً وقت ما رو نگیرید.

کسی از دوستان میدونه قضیه از چه قراره؟
    واقعاً منسوخ شده یا دارن الکی میگن؟

سلام دوست عزیز
    منظور شما کدوم قانونه؟منظورتون این قانون هست(چون نوشته بودین بهمن ۹۶)؟
    این قانون مربوط به وزارت علومه(دانشجویان زیر مجموعه‌ی وزارت علوم) و تا اونجایی که من خبر دارم شامل دانشجویان علوم پزشکی(زیر مجموعه‌ی وزارت بهداشت) نمیشه.این نظر من بود حالا باز شما پرس و جو کنین.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)