صفحه 11 از 139 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    الان متوجه مشکل شدم. شما 7/93 ارشدتون تموم شد و 4/94 مشغول به کار شدید. یعنی بعد از اینکه ارشدتون رو گرفتید کار رو شروع کردید و به همین دلیل دانشگاه قبول نمیکنه که مدرکتون رو آزاد کنه. مثل دوست قبلی، پیشنهاد می کنم که تبصره ها رو با دقت مطالعه بفرمایید. شاید اگر محل کارتون مدرک ارشد شما رو از دانشگاه استعلام نکرده باشه، هنوز شانس برای آزاد کردن رایگان داشته باشید.
    سلام
    آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی هنوز برقراره؟
    من شنیدم قانونش لغو شده ............شایعه س؟
    ممنون میشم پاسخ بدین...
    نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد...
    بختم ار یار شود رختم از اینجا ببرد...
    به امید موفقیت همه...

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

سلام
    من پارسال لیسانسمو تموم کردم و امسال میخوام ارشد بخونم .
    شنیدم مثل اینکه اگه شبانه انتخاب کنم ارشدمو شغل حساب نمیشه و می تونم مدرک کارشناسیمو آزاد کنم همزمان که دارم ارشد شبانه می خونم.
    آیا چنین چیزی صحت داره؟
    به فرض مثال من لیسانسمو برق علم و صنعت بودم میتونم حین تحصیل تو رشته برق شبانه دانشگاه تهران مدرک لیسانسمو آزاد کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaspring نمایش پست ها
    سلام
    من پارسال لیسانسمو تموم کردم و امسال میخوام ارشد بخونم .
    شنیدم مثل اینکه اگه شبانه انتخاب کنم ارشدمو شغل حساب نمیشه و می تونم مدرک کارشناسیمو آزاد کنم همزمان که دارم ارشد شبانه می خونم.
    آیا چنین چیزی صحت داره؟
    به فرض مثال من لیسانسمو برق علم و صنعت بودم میتونم حین تحصیل تو رشته برق شبانه دانشگاه تهران مدرک لیسانسمو آزاد کنم؟
    خیر نمی شه
    شما نباید مشغول تحصیل باشید، فرقی نمی کنه شبانه یا روزانه.

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian93 نمایش پست ها
    سلام
    آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی هنوز برقراره؟
    من شنیدم قانونش لغو شده ............شایعه س؟
    ممنون میشم پاسخ بدین...
    دوستان کسی خبر نداره که لغو شده یا نه؟ من هم خیلی استرس گرفتم. نکنه لغو شده باشه

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    دوستان کسی خبر نداره که لغو شده یا نه؟ من هم خیلی استرس گرفتم. نکنه لغو شده باشه
    تا اونجا که من می دونم لغو نشده!
    اون دوستمون از کجا شنیدن؟ و دقیقا چه تاریخی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    تا اونجا که من می دونم لغو نشده!
    اون دوستمون از کجا شنیدن؟ و دقیقا چه تاریخی؟
    دوستم از کارمند ساختمان مرکزی دانشگاه تهران شنیده که قانون عوض شده و باید دو سال از پایان خدمت بگذره
    دوستان اگه کسی می تونه آمار بگیره و خبر بده

سلام
    دوستان کسی اسم چندتا کاریابی در تهران که در زمینه آزاد کردن مدرک فعالیت می کنند را میتونه بذاره؟
    تو نت هرچی سرچ کردم یا شماره اشتباهه یا اینکه موسسه جمع شده و فعالیتی ندارند.
    اگر فقط اسمشون هم باشه کافیه .
    ممنون

سلام به همگی
    یه چیزی واسه من خیلی عجیبه... یکی از فامیل های ما توی وزارت کاره، ازش پرسیدم میگه اینکه 6 ماه مدرک بزاری اونجا بعدش آزاد بشه هیچ ربطی به بیمه داشتن یا نداشتن طرف نداره.
    اما اینجا میگین بیمه داشته باشی نمیتونی اینطوری مدرکتو آزاد کنی.

قضیه چیست؟!

یه سوالی دارم:
    اگه من مدرک ارشدمو بزارم وزارت کار، بعد از 6 ماه هم ارشدم آزاد میشه هم کارشناسی؟
    یا باید مدرک کارشناسیمم جدا 6 ماه بزارم اونجا؟

نه همچین چیزی نیس... من دیروز با یکی که اونجا کار میکنه صحبت کردم و داشت توضیح می داد که میتونم این کارو بکنم
    اگر قانونش برداشته شده بود حتما میگفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)