صفحه 134 از 139 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

از شما ممنونم واقعا و هم از کاربر m1993
    لیسانس و ارشدم یک رشته هست .

Junior Member

سلام
    کسی شماره تماس سامانه سجاد رو نداره؟
    امروز میخواستم اطلاعاتم رو بزنم ولی میگفت قبلا ثبت نام کردی. (شاید پارسال ثبت نام کرده باشم ولی یادم نمیاد)
    وقتی هم سعی کردم با کد ملی وارد بشم اجازه نداد.
    توی راهنما نوشته اگه ظرف مدت یک ماه اطلاعات اولیه رو کامل نکنین اکانتتون باطل میشه ولی من که نتونستم با اکانت قبلیم لاگین کنم.
    تیکت هم بهشون دادم ولی شاید جواب ندن یا دیر جواب بدن... گفتم شاید یه راه میونبری مثل تلفن باشه.

سلام
    سوالی داشتم، اینکه اگر مدرک دکتری داشته باشیم و مدارک کارشناسی و ارشد رو هنوز آزاد نکرده باشیم و خدمت سربازی هم بعد از ارشد و قبل از دکتری رفته باشیم آیا میتونیم بعد از دکتری برای آزاد سازی مدرک با کاریابی اقدام کنیم، در ضمن خوشبختانه تا کنون جایی شاغل نبوده و هیچ بیمه ای هم برای بنده رد نشده است.
    با سپاس از پاسخ شما

سلام من مهرماه نامه ی عدم تعهد از کاریابی گرفتم به خاطر قانون 6 ماهه درخواستم از دانشگاه رد شد .
    الان میتونم بیمه رد کنم یا نه ؟
    اگه این قانون لغو بشه اون نامه اعتبار داره یا نه؟دانشگاه ممکنه بررسی کنه سابقه بیمه رو یا به همون نامه اکتفا میکنه؟

Junior Member

با سلام
    با اینکه با توجه به اخبار قانون شش ماهه لغو شده ولی کاریابی ها طبق قانون قبلی برخورد می کنند و میگن که هنوز ابلاغ نشده، بنده امروز به چندتا کاریابی مراجعه کردم و چون فقط دو روز از شش ماه رد شده بود قبول نکردند. البته با مراجعه به یکی از کاریابی های معروف درخواستم رو ثبت کردم و البته اونجا هم گفتند که ممکنه قبول نکنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط UN22 نمایش پست ها
    سلام
    سوالی داشتم، اینکه اگر مدرک دکتری داشته باشیم و مدارک کارشناسی و ارشد رو هنوز آزاد نکرده باشیم و خدمت سربازی هم بعد از ارشد و قبل از دکتری رفته باشیم آیا میتونیم بعد از دکتری برای آزاد سازی مدرک با کاریابی اقدام کنیم، در ضمن خوشبختانه تا کنون جایی شاغل نبوده و هیچ بیمه ای هم برای بنده رد نشده است.
    با سپاس از پاسخ شما
    سلام دوست گرامی
    بله اگر از تاریخ فارغ تحصیلی دکتری بیشتر از 6 ماه نگذشته باشه میتونید هر سه رو آزاد بکنید (البته این قانون 6 ماه گویا لغو شده از خود کاریابی سوال کنید چون برخی دوستان گفتند کاریابی ها هنوز طبق قانون 6 ماه عمل میکنند.)

Junior Member

من زنگ زدم امور دانشجویان میگن که این قانون 6 ماه فعلا اجرایی نشده و معلوم نیست اجرایی بشه اصلا

Junior Member

دوستان عزیز یه مشکل مهم برام پیش اومده. اگه لطف کنید راهنماییم کنید خیلی ممنون خواهم شد.
    من ورودی 88 یکی از دانشگاه های سراسری در دوره روزانه بودم(فنی مهندسی). سال 92 فارغ التحصیل میشم و از اسفند 92 تا شهریور 93 میرم خدمت سربازی. بعد سال 93 ارشد قبول میشم و دوباره دانشگاه سراسری دوره روزانه. در نتیجه ایست خدمتی میزنم و میام ارشد رو ادامه میدم و شهریور 96 فارغ التحصیل میشم. ادامه خدمت سربازیم رو میرم و آخر فروردین 98 کارت پایان خدمتم میرسه دستم. شهریور 98 میرم کاریابی و مدارکم رو میدم تا بتونم فروردین 99 مدارکم رو از طریق کاریابی آزاد کنم. این وسط یدونه ندانم کاری ظاهرا اتفاق میوفته. من گواهینامه موقت ارشدم رو از دانشگاه نمیگیرم و کاریابی هم میگه با همون مدرک موقتی که اون زمان برای نظام وظیفه صادر شده بود هم اوکیه پرونده ت. منم خیلی خوش و خرم دیروز میرم دانشگاه مدرک موقتم رو بگیرم تا بعدش برای آزادسازی اقدام کنم مسئولش بهم گفت چون تازه الان داری مدرک موقتت رو میگیری، پس امکان آزادسازی از طریق کاریابی نیست! منم سریع میرم کاریابی و اداره کار و در کمال ناباوری میبینم اونام دارن حرف اون کارمند دانشگاه رو تایید می کنن. الان گواهی موقت من تاریخ صدورش خورده برای دیروز تازه! با اینکه دو سال و نیم پیش تموم کردم.

الان بنظرتون این مسئله می تونه حل بشه؟ میگن وزارت علوم قبول نمی کنه! چندین میلیون هزینه آزادسازی مدرک خواهد بود با این اوصاف...

ممنون میشم از دوستان عزیز کسی راهنماییم کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط china2020 نمایش پست ها
    دوستان عزیز یه مشکل مهم برام پیش اومده. اگه لطف کنید راهنماییم کنید خیلی ممنون خواهم شد.
    من ورودی 88 یکی از دانشگاه های سراسری در دوره روزانه بودم(فنی مهندسی). سال 92 فارغ التحصیل میشم و از اسفند 92 تا شهریور 93 میرم خدمت سربازی. بعد سال 93 ارشد قبول میشم و دوباره دانشگاه سراسری دوره روزانه. در نتیجه ایست خدمتی میزنم و میام ارشد رو ادامه میدم و شهریور 96 فارغ التحصیل میشم. ادامه خدمت سربازیم رو میرم و آخر فروردین 98 کارت پایان خدمتم میرسه دستم. شهریور 98 میرم کاریابی و مدارکم رو میدم تا بتونم فروردین 99 مدارکم رو از طریق کاریابی آزاد کنم. این وسط یدونه ندانم کاری ظاهرا اتفاق میوفته. من گواهینامه موقت ارشدم رو از دانشگاه نمیگیرم و کاریابی هم میگه با همون مدرک موقتی که اون زمان برای نظام وظیفه صادر شده بود هم اوکیه پرونده ت. منم خیلی خوش و خرم دیروز میرم دانشگاه مدرک موقتم رو بگیرم تا بعدش برای آزادسازی اقدام کنم مسئولش بهم گفت چون تازه الان داری مدرک موقتت رو میگیری، پس امکان آزادسازی از طریق کاریابی نیست! منم سریع میرم کاریابی و اداره کار و در کمال ناباوری میبینم اونام دارن حرف اون کارمند دانشگاه رو تایید می کنن. الان گواهی موقت من تاریخ صدورش خورده برای دیروز تازه! با اینکه دو سال و نیم پیش تموم کردم.

الان بنظرتون این مسئله می تونه حل بشه؟ میگن وزارت علوم قبول نمی کنه! چندین میلیون هزینه آزادسازی مدرک خواهد بود با این اوصاف...

ممنون میشم از دوستان عزیز کسی راهنماییم کنه
    سلام دوست گرامی، من یادمه زمانی که ما میخواستیم مدارک رو آزاد کنیم تاریخ دفاع ملاک فارغ تحصیلی بود نه تاریخ صدور مدرک. چون دانشنامه هم بگیرید برای ارشد، تاریخ دفاعتون به عنوان فارغ تحصیلی داخلش قید شده. بنظرم شما روال رو جلو برید اگر مشکلی باشه داخل سامانه سجاد مشخص میشه. میتونید گواهی موقتی که برای نظام وطیفه گرفتید هم داخل سامانه سجاد آپلود کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m1993 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی، من یادمه زمانی که ما میخواستیم مدارک رو آزاد کنیم تاریخ دفاع ملاک فارغ تحصیلی بود نه تاریخ صدور مدرک. چون دانشنامه هم بگیرید برای ارشد، تاریخ دفاعتون به عنوان فارغ تحصیلی داخلش قید شده. بنظرم شما روال رو جلو برید اگر مشکلی باشه داخل سامانه سجاد مشخص میشه. میتونید گواهی موقتی که برای نظام وطیفه گرفتید هم داخل سامانه سجاد آپلود کنید.
    همین دیگه...الان میگن سه ماهه اینطوری شده... والا اینکه ملاک تاریخ صدور مدرک موقت! باشه رو به مرغ پخته بگی خنده ش میگیره... ولی هم دانشگاه و هم اداره کار میگن همینی که هست. اگه از دوستان تجربه مشابه داره و اخیرا اقدام به آزادسازی کرده لطف کنه بگه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)