صفحه 135 از 139 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member ahmad747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

نقل قول نوشته اصلی توسط china2020 نمایش پست ها
    همین دیگه...الان میگن سه ماهه اینطوری شده... والا اینکه ملاک تاریخ صدور مدرک موقت! باشه رو به مرغ پخته بگی خنده ش میگیره... ولی هم دانشگاه و هم اداره کار میگن همینی که هست. اگه از دوستان تجربه مشابه داره و اخیرا اقدام به آزادسازی کرده لطف کنه بگه...
    سلام دوست گرامی
    در ابتدا متاسفم که برای شما چنین مشکلی پیش اومده.اما این مشکل بیش از یکسال هست که دانشجوها رو متضرر کرده و مربوط به دو-سه ماه اخیر نیست!برای اثبات حرفم میتونید به دو پست زیر که من بیش از یکسال پیش ارسال کرده بودم نگاه بندازید:

پست 961
    پست 967

اینکه چطور میتونید مشکلتون رو حل کنید واقعیتش من نمیدونم اما چون مرجع اصلی رد یا تایید، سازمان امور دانشجویان هست با اونها مکاتبه کنید (تلفنی-حضوری) شاید به نتیجه‌ای برسید.
    امیدوارم مشکلتون حل بشه.

موفق باشید

سلام دوستان
    آیا اینجا کسی هست؟ من یه سوال واقعا واجب دارم
    من شهریور ماه 97 ارشد دفاع کردم. مهر ماه پیگیر کارای آزادسازی مدرک متاسفانه یه کاریابی نابلد رفتم و گفتم که برای آزادسازی می خوام اقدام کنم. من هنوز مدرک موقتم نیومده بود و مدارک من رو -کپی شناسنامه و کارت ملی و...-گرفتن یه فرم دادن گفتن این رو پر کنید و زمانی که مدرک موقتتون اومد اون رو حتما بیارید که ما بدونیم ارشد دارید و تاکید کردن که ما ثبت نامتون نمی کنیم تا مدرک موقتتون رو بیارید که بدونیم شما ارشد دارید. مدرک موقتم دی ماه اومد و بلافاصله بردم کاریابی و گفتن خوب کاراش رو انجام می دیم و منم به خیال خودم که دی ماه ثبت نام رو انجام دادن. زمانی که یکسال گذشت و من برای آزاد سازی اقدام کردم یک نامه به من دادن با تاریخ ثبت نام در کاریابی مهر ماه، یعنی قبل از اومدن مدرک ارشدم و این یعنی هیچ ارزشی نداره و من نمی تونم ازش برای آزادسازی مدرکم استفاده کنم. ظاهرا به فرض اگر از قبل هم توی کاریابی ثبت نام باشیم زمانی که مدرک موقت ارشد -یا حالا هر مدرکی بالاتر از مدارک قبلیمون-می بریم اطلاعات رو ویرایش می کنن و زمان ویرایش ها ثبت میشه و اون رو ملاک قرار می دن ولی این خانم این کار -ویرایش-رو برای من انجام ندادن و بعد از اون ثبت نام اولی-که البته گفته بودن انجام نمیدن!!!- اطلاعات من رو به روز نکردن الان من موندم و یه نامه که هیچ اعتباری نداره و یه مهلت سر رفته!!!! واقعا نمی دونم چیکار کنم؟ آیا کسی بوده این مشکلو داشته باشه و راهی به من پیشنهاد بده؟

منم نه دقیقا همین مشکل ولی مشکل مشابه رو دارم که با وجود ارائه مدرک موقتم کاریابی تاریخ ثبت نام رو برام تغییر نداده و الان گرفتار شدم و به هیچ نحوی راضی نمیشن و با کمال بی ادبی به من میگن آره ما اشتباه کردیم و هیچ کاری هم برات نمی کنیم برو شکایت کن... من نمی دونم کسی رو این کاریابی ها نظارت نمی کنه؟ شما حتما به من اطلاع بدید چون منم تا هر جایی که باشه پیگیر میرم من تمام مراحل رو درست رفتم بابت اشتباه کاریابی الان تمام فرصت من از دست رفته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hellotomorrow نمایش پست ها
    منم نه دقیقا همین مشکل ولی مشکل مشابه رو دارم که با وجود ارائه مدرک موقتم کاریابی تاریخ ثبت نام رو برام تغییر نداده و الان گرفتار شدم و به هیچ نحوی راضی نمیشن و با کمال بی ادبی به من میگن آره ما اشتباه کردیم و هیچ کاری هم برات نمی کنیم برو شکایت کن... من نمی دونم کسی رو این کاریابی ها نظارت نمی کنه؟ شما حتما به من اطلاع بدید چون منم تا هر جایی که باشه پیگیر میرم من تمام مراحل رو درست رفتم بابت اشتباه کاریابی الان تمام فرصت من از دست رفته.
    الان خود کاریابی بهتون نامه میده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط china2020 نمایش پست ها
    الان خود کاریابی بهتون نامه میده؟
    نه الان کاریابی زده زیر همه چیز و اداره کار هم به هیچ عنوان قبول نمی کنه ولی مقصر اونان چون اونا تخلف کردن و زمانی که من مدرک رو دادم به اونا برام ثبتش نکردن. الان وزارت کار هم با یه جواب مسخره منو از سر خودشون باز می کنه میگه اگر زمانی که کپی مدرک رو که دادی رسید بهت دادن بیا ثابت کن در غیر این صورت به ما ربطی نداره و تخلفی صورت نگرفته. در حالی که من شماره پرونده رو دادم و اونا کپی رو از من گرفتن و توی پروندم گذاشتن والا فکر نمیکردم انقدر هر کی به هرکی باشه وگرنه صد درصد ازش رسید هم میگرفتم همون زمان.

حالا هم برای اینکه منو از سر خودشون وا کنن میگن برو مجدد ثبت نام کن دیوان رای صادر کرده مهلت 6 ماهه رو لغو کرده در حالی که وزارت علوم هنوز این رو نپذیرفته

با سلام خدمت دوستان
    من آذر 98 زمانی که از رای دیوان عدالت مبنی بر لغو محدودیت ششماهه آگاه شدم، برای اطمینان از اینکه رای برای من هم صادق هست به اداره دیوان عدالت شهرم (ارومیه) مراجعه کردم و پاسخ آنها این بود که چون رای عمومی هست برای همه صادق هست و نیازی به شکایت جداگانه نیست. من هم با اطمینان خاطر دوباره در سایت سجاد ثبت درخواست کردم و بعد از یکماه که خبری نشد به دانشگاه مراجعه کردم. اونها هم گفتند تا بخشنامه از طرف اموردانشجویان نیاد کاری از دستشون بر نمیاد. ولی شماره بخش حقوقی امور دانشجویان رو بهم دادن. منم باهاشون تماس گرفتم و شماره پرونده و دادنامه قانون مربوط رو دادم که بموجب این قانون شما باید بخشنامه بدین و اینکه بعد از گذشت بیش از دوماه چرا هنوز ندادین. فرمودن!! در دست بررسی هست و بزودی صادر خواهد شد. منم گفتم یکهفته؟ یکماه؟ کی؟ گفتن سعی میکنیم زودتر بدیم و بحالت تمسخرآمیزی گفتن اینطور نیس که بخشنامه رو به تک تک دانشگاهها نامه بزنیم فقط در سیستم ثبت میکنیم که در دسترس همه دانشگاهها قرار بگیره فقط باید تصمیم گیری بشه.

حالا که بعد گذشت بیشتر از 6 ماه هنوز خبری نشده، پیشنهاد میکنم یک شکایت نامه جمعی علیه وزارت علوم تنظیم کنیم تا بیشتر از این متضرر نشیم. انگار یک دست صدا نداره...

Junior Member

سلام وقت بخیر. من هم دقیقا همین مشکل برایم پیش آمده و دانشگاه قبول نمیکند که این قانون تصویب شده است.
    آیا شکایت نامه ای تنظیم کرده اید؟
    اگر همه کسانی که در شرایط مشابه هستیم اقدام کنیم شاید پیگیری صورت گیرد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط somayeh_88 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من آذر 98 زمانی که از رای دیوان عدالت مبنی بر لغو محدودیت ششماهه آگاه شدم، برای اطمینان از اینکه رای برای من هم صادق هست به اداره دیوان عدالت شهرم (ارومیه) مراجعه کردم و پاسخ آنها این بود که چون رای عمومی هست برای همه صادق هست و نیازی به شکایت جداگانه نیست. من هم با اطمینان خاطر دوباره در سایت سجاد ثبت درخواست کردم و بعد از یکماه که خبری نشد به دانشگاه مراجعه کردم. اونها هم گفتند تا بخشنامه از طرف اموردانشجویان نیاد کاری از دستشون بر نمیاد. ولی شماره بخش حقوقی امور دانشجویان رو بهم دادن. منم باهاشون تماس گرفتم و شماره پرونده و دادنامه قانون مربوط رو دادم که بموجب این قانون شما باید بخشنامه بدین و اینکه بعد از گذشت بیش از دوماه چرا هنوز ندادین. فرمودن!! در دست بررسی هست و بزودی صادر خواهد شد. منم گفتم یکهفته؟ یکماه؟ کی؟ گفتن سعی میکنیم زودتر بدیم و بحالت تمسخرآمیزی گفتن اینطور نیس که بخشنامه رو به تک تک دانشگاهها نامه بزنیم فقط در سیستم ثبت میکنیم که در دسترس همه دانشگاهها قرار بگیره فقط باید تصمیم گیری بشه.

حالا که بعد گذشت بیشتر از 6 ماه هنوز خبری نشده، پیشنهاد میکنم یک شکایت نامه جمعی علیه وزارت علوم تنظیم کنیم تا بیشتر از این متضرر نشیم. انگار یک دست صدا نداره...

@pariak هنوز نه ولی به فکر هستم اگر اینجا هماهنگ نشد خودم دست بکار بشم.
    برای اینکه به نتیجه برسیم لازمه اونایی که مشکل مشابه دارن آگاه بشن از موضوع و بنحوی دور هم جمع شیم توی گروه تلگرامی واتساپی جایی
    متاسفانه این سایت یا حداقل این موضوع انقدر بازدید نداره که این اتفاق صورت بگیره دوستان اگه راه حلی دارن لطفا راهنمایی کنن
    نقل قول نوشته اصلی توسط pariak نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر. من هم دقیقا همین مشکل برایم پیش آمده و دانشگاه قبول نمیکند که این قانون تصویب شده است.
    آیا شکایت نامه ای تنظیم کرده اید؟
    اگر همه کسانی که در شرایط مشابه هستیم اقدام کنیم شاید پیگیری صورت گیرد.

با سلام. دوستان من 15 بهمن 98 فارغ التحصیل ارشد شدم بعد اوایل مرداد رفتم کاریابی و اواخر بهمن نامه کاریابیو دادن و من تو سجاد ثبت کردم و تازه هنوز دانشگاه کارشناسی امروز گفتش که باید کاریابیو ارشدو اپلود کنی با اون ازاد میشه.دو تا سوال دارم:
    1-الان با کاریابی ارشد اون کارشناسیه هم ازاد میشه یا مشکل ساز میشه؟ اینم بگم رشته کارشناسی و ارشدم متفاوته
    2-تاریخ فراغت من تو ارشد 15 بهمنه اما ی تاریخ زدن زیر عکسه ک مریوط به بیست تیره الان ایشالله اگه کارشناسیه اوکی شه بخوام ارشده رو ازاد کنم باید صبر کنم تا تیر؟ چون میگن تاریخ صدور مهمه الان تاریخ صدور فرق داره؟
    پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون
    ویرایش توسط manchester12 : May 31st, 2020 در ساعت 02:49 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)