صفحه 14 از 139 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    مسئول وزارت کار گفت تبصره را درست می کنن؟ یعنی وزارت کار هم دیگه بر اساس تاریخ پایان خدمت عمل خواهد کرد؟ از کی؟ معلوم نیست؟
    سلام با توجه به کند بودن روندهای اداری بعید میدونم زودتر از یکسال دیگه قانون جدید بیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق- UT

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان

میخاستم بدونم اگه بخام امریه دانشگاه بگیرم برای سربازی و از طریق انجام خدمت به مدت دو سال میتونم مدرک ارشدمو آزاد کنم؟
    قبل باید مدرک کارشناسیمو بخرم یا تو دوران امریه هم میشه؟ اگه قبلش باید باشه، باید قبل از تموم شدن ارشدم باشه یا میتونه تو فاصله بین ارشد و امریه باشه؟
    بیمه خویش فرما اگه برای خودم رد کرده باشم تکلیف چیه؟ بازم میتونم از این طریق استفاده کنم؟

ممنون

Junior Member amin_kh آواتار ها

سلام. من نامه عدم کاریابی رو از اداره کار گرفتم و رفتم دانشگاه، گفت دو سه هفته دیگه دانش نامه ات حاضر میشه بیا بگیر. الان دیگه تمومه یا هنوزم باید استرس داشته باشم؟ آیا هنوز احتمال ندادن دانش نامه وجود داره؟

Junior Member

سلام
    من همه متن تایک قدیمی به نام "آرشیو شده: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی" را مطالعه نمودم. ولی ممنون میشم که با توجه به شرایط من، مرا نیز راهنمایی کنید.
    کارشناسی: روزانه- ورودی مهر 1388- فارغ‌التحصیل شهریور 1392
    کارشناسی ارشد: روزانه- ورودی مهر 1392- تاریخ دفاع 1394/11/13- تاریخ دریافت مدرک موقت ارشد 1395/4/21
    چند روز بعد از دفاع به کاریابی مراجعه کردم ولی گفتند تا وقتی مدرک موقت ارشد آماده نباشد برای عدم کاریابی مرا ثبت نام نمی کنند.
    سوالی که خیلی ذهن منو درگیر کرده اینه که: از تاریخ 1394/1/1 تا 1395/3/31 داییم در شرکتش برام بیمه تامین اجتماعی رد کرده (البته من اصلا یک بار هم به این شرکت نرفتم و بیمه غیرمرتبط با رشته خودم بوده است) و من واقعا نیاز دارم به اینکه هر دو مدرک کارشناسی و ارشد را از طریق کاریابی آزاد کنم. آیا با وجود این سابقه بیمه این کار میسر است؟
    البته من همه نظرات این تاپیک را خوندم و دو نفر گفته بودن که با داشتن سابقه بیمه ولی تونستند که مدرکشون را آزاد کنند.
    لطفا مرا راهنمایی کنید.
    متشکرم.

سلام
    من ورودی مهر 93 ارشد هستم و شهریور 95 دفاع میکنم. در طول تحصیل ارشد، به مدت 5-6 ماه، تو سال 94 برام بیمه رد شده( کار میکردم) ولی الان دیگه کار نمیکنم.
    میخواستم بدونم با این وجود میتونم بعد فارغ التحصیلی برای آزاد سازی مدرک اقدام کنم؟
    متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    هر دو مدرک رو باید آزاد کنین. اصلا تا مدرک مقطع پایین تر آزاد نشه، مدرک بالاتر رو نمی تونین آزاد کنین، آخه وقت آزاد سازی ارشد، نحوه آزاد سازی کارشناسی رو می خوان، و نامه ای که دانشگاه کارشناسی بهتون میده.
    بله من هر دو رو آزاد کردم.

شاید موردی که بهش اشاره می کنی چیز دیگه ای هست و در مورد متفاوتی.
    ولی برای آزاد سازی مدرک، اول از مدرک مقطع پایین تر شروع میشه، حتی اگه با سابقه کار هم بخوای آزاد کنی، اول سابقه کار برای مدرک پایین تر منظور میشه.
    من بین کارشناسی و کارشناسی ارشدم 5 سال فاصله افتاده.

و هزینه ازاد کردن مدرک از 5 سال پیش تا الان خیلی زیاد شده.
    ایا می تونم مدرک کارشناسیمو با پول و ازاد کنم و برای ازاد کردن مدرک کارشناسی ارشدم از سابقه کارم استفاده کنم؟

Junior Member

با سلام
    خانم بنده فارغ التحصیل سال 90 می باشد، سال 92 در کاریابی ثبت نام کرده بود و الان می خواهیم از همین طریق مدرک کارشناسی ارشدشون رو آزاد کنیم
    فقط ایشون در دانشگاه آزاد دو سال بعنوان حق التدریسی مشغول بوده اند و فقط دو ماه از کل این مدت برای ایشون بیمه رد شده است

سوال بنده از دوستان این است که آیا با این شرایط میشه مدرک رو از طریق عدم کاریابی آزاد کرد یا خیر؟ و اینکه اگه میشه چه مقدار زمان برای این کار لازمه؟

با تشکر فراوان از دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sacivil نمایش پست ها
    سلام
    من همه متن تایک قدیمی به نام "آرشیو شده: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی" را مطالعه نمودم. ولی ممنون میشم که با توجه به شرایط من، مرا نیز راهنمایی کنید.
    کارشناسی: روزانه- ورودی مهر 1388- فارغ‌التحصیل شهریور 1392
    کارشناسی ارشد: روزانه- ورودی مهر 1392- تاریخ دفاع 1394/11/13- تاریخ دریافت مدرک موقت ارشد 1395/4/21
    چند روز بعد از دفاع به کاریابی مراجعه کردم ولی گفتند تا وقتی مدرک موقت ارشد آماده نباشد برای عدم کاریابی مرا ثبت نام نمی کنند.
    سوالی که خیلی ذهن منو درگیر کرده اینه که: از تاریخ 1394/1/1 تا 1395/3/31 داییم در شرکتش برام بیمه تامین اجتماعی رد کرده (البته من اصلا یک بار هم به این شرکت نرفتم و بیمه غیرمرتبط با رشته خودم بوده است) و من واقعا نیاز دارم به اینکه هر دو مدرک کارشناسی و ارشد را از طریق کاریابی آزاد کنم. آیا با وجود این سابقه بیمه این کار میسر است؟
    البته من همه نظرات این تاپیک را خوندم و دو نفر گفته بودن که با داشتن سابقه بیمه ولی تونستند که مدرکشون را آزاد کنند.
    لطفا مرا راهنمایی کنید.
    متشکرم.
    ببینید ، قانونیش اینه که اگه بیمه براتون رد شده باشه شما نمیتونین از طریق عدم کاریابی اقدام کنین. ولی من با چند تا موسسه صحبت کردم بعضی هاشون میگفتن که بیمه رو چک نمیکنن و ...
    به شانستون بستگی داره!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط itapply نمایش پست ها
    من بین کارشناسی و کارشناسی ارشدم 5 سال فاصله افتاده.
    و هزینه ازاد کردن مدرک از 5 سال پیش تا الان خیلی زیاد شده.
    ایا می تونم مدرک کارشناسیمو با پول و ازاد کنم و برای ازاد کردن مدرک کارشناسی ارشدم از سابقه کارم استفاده کنم؟
    هزینه ی آزاد سازی شما طبق همون سال های قبل حساب میشه . نه طبق مبالغ جدید . یعنی طبق سال های تحصیل دوره ی کارشناسیتون
    بله، میتونین. ابتدا باید کارشناسی رو آزاد کنین. بعدش هم ارشد. دقت کنین که سابقه کارتون باید بعد از فارغ التحصیلی ارشدتون باشه

Junior Member

سلام، سوالم اینه که اگه از تاریخ فراغت از تحصیل همسرم بیش از یکسال گذشته باشه آیا راهی هست که بدون اینکه ۶ ماه صبر کنیم نامه عدم کاریابی رو فورا تحویل بدن؟ البته میدونم اینکار قانونی نیست ولی شاید بعضی مراکز با دریافت مبلغی اینکار رو انجام بدن. اگه دوستان کاریابی رو میشناسن که اینکارو انجام بده ممنون میشم به صورت خصوصی اسمشو برام ارسال کنن. با تشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)