صفحه 15 از 139 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

سلام، بستگی به اون واحد داره. من خودم دو سال تدریس میکردم ولی چون تو پروندم نامه‌ای نبود شکر خدا بدون مشکل مدرکم آزاد شد. ولی دوستم تو یه واحد دیگه تدریس میکرد و اون دانشگاه تاییدیه فرستاده بود به دانشگاههای محل تحصیلش و همون تاییدیه باعث شد نتونه آزاد کنه مدرکشو. راه فهمیدنش اینه که از دانشگاه محل تحصیلشون درخواست کنید پروندشو چک کنن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان. یه سوال، کسی که بخواد برای نظام وظیفه وثیقه بذاره امکان آزاد کردن مدرک را داره یا نه؟ (واسه این پرسیدم که پست اول نوشته بود که برای ازاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی باید خدمتو گذرونده باشیم!!). اصولا برای منی که خدمت دارم و مدرکمم آزاد نیست راهی وجود داره که هم مدرکو ازاد کنم و هم برای خدمت وثیقه بذارم؟؟ ممنون میشم دوستان کمک کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nanomaterial

سلام
    من کاردانی دولتی بودم و کاردانی به کارشناسی غیر انتفاعی.بعد لیسانسم رفتم خدمت و از خدمتم ی سال گذشته.الان ارشد دارم میخونم.با توجه ب اینکه هم از سربازی و هم از مدرک کاردانی ی سال گذشته میتونم در حین تحصیل در مقطع ارشد برای آزاد کردن مدرک کاردانی اقدام کنم؟ی باید صبر کنم ارشدم تموم بشه و 6 ماه ار تاریخش بگذره؟

سلام. میخواستم بدونم اگه تو دوره تحصیل برا آدم بیمه رد شده باشه ولی بعدش نه، بازم میشه با عدم کاریابی مدرکو آزاد کرد؟ مرسی

سلام دوستان ممنون میشم کمکم کنین
    این آزاد سازی مدرک از طریق عدم کاریابی مخصوص وزارت علومه فقط یا وزارت بهداشتم شامل میشه؟؟(من طرح ندارم..مشکل طرح ندارم)

Junior Member

سلام
    من شهریور 92 کارشناسی فارغ التحصیل شدم و اسفند 94 ارشد. برای هیچ کدوم از مدرکام هم متاسفانه تا به امروز هیچ اقدامی نکردم. تا یک ماه دیگه هم یه جا با بیمه مشغول به کار میشم. حالا سوالم اینه ینی دیگه نمیتونم با عدم کاریابی اقدام کنم برای آزادسازی مدرک؟
    یه سوال کلی دیگه اینکه اگه کسی ارشد بتازگی فارغ التحصیل شده باشه ولی بخواد فقط لیسانسشو آزاد کنه امکانش هست؟ نباید اعلام کنه ارشد خونده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Vidabc نمایش پست ها
    سلام
    من شهریور 92 کارشناسی فارغ التحصیل شدم و اسفند 94 ارشد. برای هیچ کدوم از مدرکام هم متاسفانه تا به امروز هیچ اقدامی نکردم. تا یک ماه دیگه هم یه جا با بیمه مشغول به کار میشم. حالا سوالم اینه ینی دیگه نمیتونم با عدم کاریابی اقدام کنم برای آزادسازی مدرک؟
    یه سوال کلی دیگه اینکه اگه کسی ارشد بتازگی فارغ التحصیل شده باشه ولی بخواد فقط لیسانسشو آزاد کنه امکانش هست؟ نباید اعلام کنه ارشد خونده؟
    سلام
    دوست عزیز میشه لیسانستونو آزاد کنین کاری به ارشد نداره..البته تا اونجایی من من مطلعم

Junior Member

دوستان من دکتری دولتی روزانه داخل رو قبول شدم ولی قصد ثبت نام رو ندارم. اما ثبت نام اولیه ( تحویل تعهد) رو انجام دادم.
    در کنار اون من میخام مدارک کارشناسی و ارشدم رو از طریق عدم کاریابی آزاد کنم و الان 6 ماه فرجه تمام شده است. میخواستم سوال بپرسم که آیا در صورت مهیا بودن سایر قوانین ازاد سازی مدارک از طریق عدم کاریابی، قبولی من در دکتری روزانه میتونه مشکل ساز بشه؟ از اونجایی که من یک سال از کنکور دکتری داخل محروم میشم.
    با سپاس و درود

Junior Member mohammadamin_ آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

سلام
    دوستان امکانش هست که وقتی که درخواست میدیم واسه ازا سازی مدرک
    اداره مربوطه بگه کار پیدا کردیم برات ()ولی ما اون کار رو کار ندونیم(مثلا با حقوق 1تومن)
    امکان داره؟
    ما مأمور به وظیفه ایم ، نتیجه دست ما نیست
    Sometimes it is the people no one can imagine anything of who do the things no one can imagine

Junior Member

نظر شما رو به نوشته های انتهای این صفحه جلب می کنم: http://www.usb.ac.ir/Units.aspx?Cult...=183&MenuID=65
    اینطوری که گفته فقط با نامه عدم کاریابی میشه ریز نمرات رو گرفت(یکی از مدارک مورد نیاز برای اپلای) و مدرک موقت هم که گرفتنش مشخصه و (در صورت قابل ترجمه بودن مدرک موقت و معتبر بودن برای اپلای) عملا نیازی به گرفتن اصل مدرک نیست. این درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)