صفحه 16 از 139 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان
    من میخوام مدرک ارشدم رو بذارمکاریابی که آزاد شه و دوتا سوال دارم:
    اول اینکه تاریخی که دفاع کردم و رو گواهی موقت نوشته مهمه برا گذشتن شش ماه از روش، یا تاریخی که رو سربرگ گواهی هست که اون ناریخیه که گرفتم گواهی رو
    دوم هم اینکه از مهر دانشجوی دکترا میشم آیا مشکلی پیش میاد برا آزادسازی مدرک ارشد؟؟
    ممنون میشم اگر کسی میدونه زود جواب بده
    پیشاپیش مرسی
    =)
    ویرایش توسط Fairymaid : August 27th, 2016 در ساعت 03:27 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

سلام. اگر مدرک لیسانس با پرداخت هزینه آزاد شود، همچنان میشه فوق رو به روش کاریابی آزاد کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of manitoba

نقل قول نوشته اصلی توسط apply121 نمایش پست ها
    سلام. اگر مدرک لیسانس با پرداخت هزینه آزاد شود، همچنان میشه فوق رو به روش کاریابی آزاد کرد؟
    آره میشه دست دست نکن،زودتر برو کاریابی ثبت نام کن،
    دوستان گرامی، که روزانه خوندید، مدرکتون رو با کاریابی ازاد کنید، دردسرخاصی نداره،
    1- ثبت نام کاریابی
    2- بعد 6 ماه مراجعه به کاریابی و گرفتن نامه عدم کاریابی
    3- بردن نامه به اداره کار استان
    4- گرفتن نامه از اداره کار و تحویل به دانشگاه
    5- ازاد شدن مدرک بصورت رایگان ))

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس پرستاری

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (پست اول حتما خوانده شود)

اره خیلی لازم هست

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان عزیز،من کارشناسی غیرانتفاعی خوندم-بعد سربازی رفتم-الان ترم آخر ارشدمه که دولتی دارم می خونم.
    یه تایپیک خوندم که نوشته "در هنگام اقدام برای آزاد سازی مدرک نباید در حال تحصیل باشید و باید از فارغ التحصیلی شما حداقل یک سال گذشته باشد." این یعنی اینکه من وقتی فارغ التحصیل شدم یه سال بشینم خونه بعد برم کاریابی بگم میخام مدرکمو آزاد کنم؟باز اونجام شیش ماه منتظر بشم تا کار پیدا نشه؟
    در این بازه میتونم واسه اپلای اقدام کنم؟(خب اگه اپلای گرفتم، چیکار کنم بدون مدرک؟)

ممنون از راهنمایی های ارزنده دوستان

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

سلام دوستان چقدر وقت بعد از اینکه نامه عدم کار رو از موسسه گرفتیم دانشگاه مدرک رو ازاد می کنه؟

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط canarybird33 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،من کارشناسی غیرانتفاعی خوندم-بعد سربازی رفتم-الان ترم آخر ارشدمه که دولتی دارم می خونم.
    یه تایپیک خوندم که نوشته "در هنگام اقدام برای آزاد سازی مدرک نباید در حال تحصیل باشید و باید از فارغ التحصیلی شما حداقل یک سال گذشته باشد." این یعنی اینکه من وقتی فارغ التحصیل شدم یه سال بشینم خونه بعد برم کاریابی بگم میخام مدرکمو آزاد کنم؟باز اونجام شیش ماه منتظر بشم تا کار پیدا نشه؟
    در این بازه میتونم واسه اپلای اقدام کنم؟(خب اگه اپلای گرفتم، چیکار کنم بدون مدرک؟)

ممنون از راهنمایی های ارزنده دوستان
    سلام.طبق چیزی که پست اول ادمین مثال زدن فک کنم شما 6 ماه بعد از اینکه فارغ التحصیل شدین موسسه کاریابی ثبت نام می کنین 6 ماه بعد که میشه یکسال بعد از فارغ التحصیلیتون برگه عدم کار رو برای ازادکردن مدرک از موسسه می گیرین و مراحل ازاد کردن رو طی می کنین.اینطوری یکسال میشه نه اینکه تازه بعد یکسال برین موسسه ثبت نام کنین

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    سلام.طبق چیزی که پست اول ادمین مثال زدن فک کنم شما 6 ماه بعد از اینکه فارغ التحصیل شدین موسسه کاریابی ثبت نام می کنین 6 ماه بعد که میشه یکسال بعد از فارغ التحصیلیتون برگه عدم کار رو برای ازادکردن مدرک از موسسه می گیرین و مراحل ازاد کردن رو طی می کنین.اینطوری یکسال میشه نه اینکه تازه بعد یکسال برین موسسه ثبت نام کنین
    کاملا صحیحه

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    سلام دوستان چقدر وقت بعد از اینکه نامه عدم کار رو از موسسه گرفتیم دانشگاه مدرک رو ازاد می کنه؟
    سلام،

شما می تونید همون روز نامه کاریابی رو به اداره کار و تعاون ببرید و بعد از گرفتن نامه از اون اداره، نامه مربوطه رو به دانشگاه تون ببرین. مدت زمانش بسته به دانشگاه داره، برا من 1 ماه طول کشید.

موفق باشید.

سلام،
    من 20 مرداد از پایان‌نامه ارشدم دفاع کردم. می‌رسم مدرکمو برای پاییز 2017 با عدم کاریابی آزاد کنم یا دیر میشه؟ به عبارت دیگه بعد از گرفتن عدم کاریابی از کاریابی چقدر باید معطل شد؟
    پیش پیش ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)