صفحه 21 از 139 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط physicist1387 نمایش پست ها
    سلام . اگه بیمه واسمون رد شده باشه مدرک آزاد نمیشه؟ بعضی دوستان گفتن ربطی نداره اما بعضیا گفتن دیگه آزاد نمیشه . کسی اطلاع دقیق نداره ؟
    بدون بیمه آزاد نمیشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

سلامو وقت بخیر
    من دانشجو سال سوم دکتری روزانه هستم و نامه کاریابی رو 2ماه پیش هم گرفتم... تامرحله آخر رفتم سازمان امور دانشجویان... اونجا یک تعهد میخواستن بگیرن با اینمحتوا : " متعهد می شوم در هیچ یک از بخشهای دولتی و خصوصی اشتغال به کار نداشته و در هیچ مقطعی مشغول به تحصیل نمی باشم ودر صورتی که خلاف آن اثبات گردد اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهرانمخیر خواهد بود ضمن ابطال گواهی صادره مراتب را تحت پیگرد قانونی لازم قراردهد." این تعهد نامه منو نگران کرد طوری که کلا بیخیال شدم!!!
    دوستان اطلاع ندارین این تعهد نامه میتونه مشکل درستکنه در آینده؟
    مورد دیگه ای که منو نگران میکنه اینه که زمانی که به دانشگاهی که مدرک ارشد روبخایم بگیریم مراجعه کنیم، باید حسابمون با اداره رفاه دانشجویی صفر بشه... داخلسایت صندوق رفاه مقطع بالاتر که دکتری باشه نشون داده میشه و مقدار وام ها وبدهکاری ها ذکر شده... توی این شرایط راحت میتونن متوجه بشن که طرف داره توی مقطعبالاتر تحصیل میکنه... و هم میتونن مدرک ارشد رو ندن و هم میتونن اگه بخوان طرف رواذیت کنن
    ....
    در این مورد نظرتون چیه؟ درسته که به صورت اینترنتی میشه همهبدهی اداره رفاه رو پرداخت کرد اما در ادامه، احساس خوبی نسبت به این مورد ندارم ونگرانم یه جا این داستان لو بره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

دوستان یکی لطف کنه این سوالمو جواب بده ..من 96/4/1فارغ التحصیل میشم...معافیت هم یکساله که دارم ..طبق چیزایکه تو این تاپیک خوندم باید 6ماه بعد فارغ التحصیلیم یعنی 96/10/1 کاریابی ثبت نام کنم.. و سپس 97/4/1 مدرک کارشناسیمو ازاد کنم / تا اینجا درسته اطلاعاتم؟؟ / / سوال دیگه اینه ک من میتونم همون سال واسه ارشد کنکور بدم دیگه؟ و این ازاد کردن مدرک کارشناسیم تو کنکور و قبولی ارشدم مشکل ایجاد نمیکنه و میتونم ارشد بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون از همه تون/ اینم بگم که کنکور ارشد نیمه اردیبهشته. وجوابش معمولا اواسط شهریور میاد /

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط milad4112 نمایش پست ها
    سلامو وقت بخیر
    من دانشجو سال سوم دکتری روزانه هستم و نامه کاریابی رو 2ماه پیش هم گرفتم... تامرحله آخر رفتم سازمان امور دانشجویان... اونجا یک تعهد میخواستن بگیرن با اینمحتوا : " متعهد می شوم در هیچ یک از بخشهای دولتی و خصوصی اشتغال به کار نداشته و در هیچ مقطعی مشغول به تحصیل نمی باشم ودر صورتی که خلاف آن اثبات گردد اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهرانمخیر خواهد بود ضمن ابطال گواهی صادره مراتب را تحت پیگرد قانونی لازم قراردهد." این تعهد نامه منو نگران کرد طوری که کلا بیخیال شدم!!!
    دوستان اطلاع ندارین این تعهد نامه میتونه مشکل درستکنه در آینده؟
    مورد دیگه ای که منو نگران میکنه اینه که زمانی که به دانشگاهی که مدرک ارشد روبخایم بگیریم مراجعه کنیم، باید حسابمون با اداره رفاه دانشجویی صفر بشه... داخلسایت صندوق رفاه مقطع بالاتر که دکتری باشه نشون داده میشه و مقدار وام ها وبدهکاری ها ذکر شده... توی این شرایط راحت میتونن متوجه بشن که طرف داره توی مقطعبالاتر تحصیل میکنه... و هم میتونن مدرک ارشد رو ندن و هم میتونن اگه بخوان طرف رواذیت کنن
    ....
    در این مورد نظرتون چیه؟ درسته که به صورت اینترنتی میشه همهبدهی اداره رفاه رو پرداخت کرد اما در ادامه، احساس خوبی نسبت به این مورد ندارم ونگرانم یه جا این داستان لو بره
    جواب سوال شما کاملا مشخصه دوست من. کار درست (و قانونی) رو انجام بدید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mphysics نمایش پست ها
    دوستان یکی لطف کنه این سوالمو جواب بده ..من 96/4/1فارغ التحصیل میشم...معافیت هم یکساله که دارم ..طبق چیزایکه تو این تاپیک خوندم باید 6ماه بعد فارغ التحصیلیم یعنی 96/10/1 کاریابی ثبت نام کنم.. و سپس 97/4/1 مدرک کارشناسیمو ازاد کنم / تا اینجا درسته اطلاعاتم؟؟ / / سوال دیگه اینه ک من میتونم همون سال واسه ارشد کنکور بدم دیگه؟ و این ازاد کردن مدرک کارشناسیم تو کنکور و قبولی ارشدم مشکل ایجاد نمیکنه و میتونم ارشد بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون از همه تون/ اینم بگم که کنکور ارشد نیمه اردیبهشته. وجوابش معمولا اواسط شهریور میاد /
    اینکه مدرکتون رو از طریق عدم کاریابی آزاد کنید و بعدش در مقطع بالاتر مشغول به تحصیل بشید مشکلی نداره. ولی در فاصله ی زمانی بین فارغ التحصیلی و آزادسازی مدرک نباید مشغول به تحصیل باشید
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    اینکه مدرکتون رو از طریق عدم کاریابی آزاد کنید و بعدش در مقطع بالاتر مشغول به تحصیل بشید مشکلی نداره. ولی در فاصله ی زمانی بین فارغ التحصیلی و آزادسازی مدرک نباید مشغول به تحصیل باشید
    مرسی از پاسخ گویی تون / اون روندی که طبق تاریخ ها نوشتم مشکلی نداره ؟ / راستی نتیجه قبولی تو ازمون ارشد بدون اینکه ثبت نام کرده باشی که "اشتغال به تحصیل "حساب نمیشه..درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    جواب سوال شما کاملا مشخصه دوست من. کار درست (و قانونی) رو انجام بدید.

سلام
    من میدونم و مجبورم همین کار رو هم انجام بدم و غیر از این نیست ... سوال من اینه که ممکنه مشکلی پیش بیاد ؟
    و همینطور بحث صفر کردن حساب تو صندوق رفاه نگرانیه بعدیمه که ممکنه کار رو دچار مشکل کنه
    کسی رو میشناسین که این دو مورد ممکنه به مشکل خورده باشن؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط milad4112 نمایش پست ها
    سلام
    من میدونم و مجبورم همین کار رو هم انجام بدم و غیر از این نیست ... سوال من اینه که ممکنه مشکلی پیش بیاد ؟
    و همینطور بحث صفر کردن حساب تو صندوق رفاه نگرانیه بعدیمه که ممکنه کار رو دچار مشکل کنه
    کسی رو میشناسین که این دو مورد ممکنه به مشکل خورده باشن؟
    ببخشید فکر کنم تعریف من و شما از کار "درست و قانونی" فرق داره!
    شما دانشجوی دکتری روزانه هستید و از نظر قانونی نمی تونید مدرکتون رو از طریق عدم کاریابی آزاد کنید. پس کار درست و قانونی اینه که صبر کنید تا فارغ التحصیل بشید و اون موقع برای آزادسازی مدارک اقدام کنید.
    اگر هدفتون انجام کاری به غیر از این هست، این فروم جای مطرح کردنش نیست.

پیروز باشید

Junior Member

اگر دانشگاه مقطع دکتری مدرک فوق لیسانستون را نگرفته مشکلی پیش نمی آد.

Junior Member

سلام به همه دوستان،
    بنده در مورد آزاذ سازی مدرک یک ابهام دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    درصورتی که سابقه بیمه قبلی داشته باشم ولی اکنون بیمه برای من رد نشه، میتونم برای آزاد سازی مدرک تا 6 ماه آینده اقدام کنم یا اینکه این موقعیت برای بنده نخواهد بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)