صفحه 23 از 139 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

سلام،
    من یک سال پیش ارشدم تموم شده. بین کارشناسی و ارشد هم فاصله ای نبوده. حالا باید برای هر کدوم از مدرک هام یه نامه عدم کاریابی بگیرم؟

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط azer نمایش پست ها
    سلام،
    من یک سال پیش ارشدم تموم شده. بین کارشناسی و ارشد هم فاصله ای نبوده. حالا باید برای هر کدوم از مدرک هام یه نامه عدم کاریابی بگیرم؟
    سلام دوست من!
    شما وقتی در بنگاه کاریابی ثبت نام میکنید هم برای مدرک لیسانس و هم فوق لیسانس اسم بنویسین که بعد از 6 ماه بتونید از اداره کار، 2 تا نامه یکی برای آزاد کردن مقطع لیسانس یکی برای فوق لیسانس بگیرید.
    سپاس

Junior Member

سلام دوستان
    من نامه را از اداره کار گرفتم. ۶ ماه هم ثبت نام کاریابی بودم! می خواهم مدرک کارشناسیم را ازاد کنم.
    من مدرک ارشد دارم از خارج از کشور........ولی الان مدتی هست ایرانم ...از فارغ التحصیلی ارشدم نزدیک ۲ سال گذشته!
    مدرکمم نبردم وزارت علوم!
    حالا من اگه توی فرم دانشگاه دیگه اعلام نکنم ارشد دارم مشکلی پیش میاد؟ چون تا حالا اعلام نکردم ! (از طرفی هم چون که تایید وزارت علوم نکردم ...خوب یعنی هنوز قابل قبول ایران نیست دیگه مدرکم!) کسی اطلاعی داره که سیستم چطوریه ...یه کمکی کنه؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سلام دوستان خواهشا خواهشا کمک.
    امروز رفتم اداره کاریابی بعد گذشت یکسال نامه عدم کاریابیمو بگیرم. نامه دادان و بعدش من رفتم اداره تعاون و کار که به نامه بگیرم برا ازاد سازی دانشنامه. اونجا بهم گفتن بایدبری اصل مدارک دوره لیسانس و ارشدو باید بگیری بیاری!! اخه فک نمیکنم دانشگاهها این مدارکو به کسی بدن.
    میخام بدونم شماهام چیکار کردید؟؟ اداره کار چی ازتون خاسته؟؟
    خواهشا کمک کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud252525 نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهشا خواهشا کمک.
    امروز رفتم اداره کاریابی بعد گذشت یکسال نامه عدم کاریابیمو بگیرم. نامه دادان و بعدش من رفتم اداره تعاون و کار که به نامه بگیرم برا ازاد سازی دانشنامه. اونجا بهم گفتن بایدبری اصل مدارک دوره لیسانس و ارشدو باید بگیری بیاری!! اخه فک نمیکنم دانشگاهها این مدارکو به کسی بدن.
    میخام بدونم شماهام چیکار کردید؟؟ اداره کار چی ازتون خاسته؟؟
    خواهشا کمک کنید
    سلام
    منظور گواهی موقت هست
    یه نامه ای هست که دانشگاه میده که باهاش برین سربازی
    بعد از سربازی با کارت پایان خدمت که برید دانشگاه اون نامه رو پس میگیره اصل گواهی موقت رو بهتون میده
    اصل مدرک بعد از اینکه نامه اداره کار رو بیارید آزاد میشه

Junior Member

با سلام
    جایی نوشته شده بود که اگر کاریابی نتواند کار مرتبط با تحصیل پیدا کند نامه عدم کاریابی صادر میشود
    من 6ماه سابقه بیمه بعد از فارغ التحصیلی دارم که البته کار رو خودم پیدا کردم و کاریابی نقشی در شاغل شدنم نداشت و بازهم البته این 6ماه بیمه بدون کوچکترین استفاده ای از مدرک بوده (سابقه کار بصورت کارگری بوده)
    با این شرایط امکان گرفتن نامه عدم کاریابی وجود داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Imans1368 نمایش پست ها
    با سلام
    جایی نوشته شده بود که اگر کاریابی نتواند کار مرتبط با تحصیل پیدا کند نامه عدم کاریابی صادر میشود
    من 6ماه سابقه بیمه بعد از فارغ التحصیلی دارم که البته کار رو خودم پیدا کردم و کاریابی نقشی در شاغل شدنم نداشت و بازهم البته این 6ماه بیمه بدون کوچکترین استفاده ای از مدرک بوده (سابقه کار بصورت کارگری بوده)
    با این شرایط امکان گرفتن نامه عدم کاریابی وجود داره؟

سلام دوست من!
    فقط در حالتی میشه که اداره کار از بیمه استعلام نکنه. (بعضی وقتها نمی کنن. من خودم اینجوری شد)
    سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Guilan

دوستان عزیز سلام. سوالی داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین.

بنده 4 ماه از فارغ التحصیلیم میگذره و 6 ماه که شد باید مدارکمو بدم عدم کاریابی. بعلاوه، شرکتی به من پیشنهاد کار داده که کار خوبیه. من ازشون خواستم برام بیمه رد نکن تا بتونم مدرکمو آزاد کنم. همچنین شرکت میخواد با من قرارداد ببنده. اینکه میخواد قرارداد ببنده برای من توی روند آزادسازی مدرکم مشکلی ایجاد نمیکنه؟ کلا وزارت علوم چجوری میفهمه که من کار کردم یا خیر؟
    ممنونم ازتون
    تعادل برای گوجه است، تو این مسیر باید فریک باشی!
    <دوستان دانشگاه گیلانی: اگر در روند پست مدارک از دانشگاه مشکل دارید بهم پیغام بدین
    >

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ow نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام. سوالی داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین.

بنده 4 ماه از فارغ التحصیلیم میگذره و 6 ماه که شد باید مدارکمو بدم عدم کاریابی. بعلاوه، شرکتی به من پیشنهاد کار داده که کار خوبیه. من ازشون خواستم برام بیمه رد نکن تا بتونم مدرکمو آزاد کنم. همچنین شرکت میخواد با من قرارداد ببنده. اینکه میخواد قرارداد ببنده برای من توی روند آزادسازی مدرکم مشکلی ایجاد نمیکنه؟ کلا وزارت علوم چجوری میفهمه که من کار کردم یا خیر؟
    ممنونم ازتون

سلام و تبریک بابت شغل جدید
    . نه قرارداد مشکلی نداره چون بین شما و شرکت هست صرفا.
    فقط و فقط بیمه نباید رد بشه.
    این که شما کار کردید یا نکردید رو وزارت علوم نمیدونه. وزارت کار هست که موقعی که میخاید مدرکتون رو آزاد کنید استعلام میکنه ببینه براتون بیمه رد شده یا نه.
    سپاس

Junior Member

با عرض سلام و تشکر خدمت دوستان عزیز
    من درحال آزادسازی مدرکم از دانشگاه تهران هستم و نامه عدم کاریابیمو گرفتم
    من بعد فارغ التحصیلم به صورت حق التدریس در پیام نور تدریس کردم (که بیمه رد نشده).
    با دیدن برخی از پستهای این فروم متوجه شدم که اگر محل کار، مدرکمون رو از دانشگاه استعلام کرده باشه واسمون مشکل ساز میشه( من نمیدونم محل کارم این کاروکرده یا نه)
    حالا من اگه از سایت (اس ار ام ) بخوام برای آزادسازی مدرکم اقدام کنم و از طرف دیگه مدرکم استعلام شده باشه به مشکل برمیخورم. چطور میتونم بفهمم این مشکل وجود داره یا نه؟؟؟؟
    ممنون میشم از پاسخ شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)