صفحه 24 از 139 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member Ghmerti آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

من خیلی از تاپیک رو خوندم ولی جواب نگرفتم.
    اگه سابقهٔ بیمه و کار غیر مرتبط با رشته حین تحصیل داشته باشیم در آزاد کردن مدرک مشکلی پیش می‌یاد؟
    در حقیقت من وقتی کارمو شروع کردم یک ماه قبل از شروع ارشدم بود و کارشناسی هم فارغ‌التحصیل شده بودم.
    ممنون می‌شم کسی جواب بده... خیلی ممنون

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghmerti نمایش پست ها
    من خیلی از تاپیک رو خوندم ولی جواب نگرفتم.
    اگه سابقهٔ بیمه و کار غیر مرتبط با رشته حین تحصیل داشته باشیم در آزاد کردن مدرک مشکلی پیش می‌یاد؟
    در حقیقت من وقتی کارمو شروع کردم یک ماه قبل از شروع ارشدم بود و کارشناسی هم فارغ‌التحصیل شده بودم.
    ممنون می‌شم کسی جواب بده... خیلی ممنون
    سلام

اصلا و ابدا مشکلی پیش نمیاد اگه کارتون با رشته تون نامرتبط هستن با هم.
    اکی هست دوست من مشکلی پیش نمیاد.
    فقط الان مسئله اینه که اگر شما روزانه سراسری بوده باشین و در حین فوق کار کرده باشین (در حین تحصیل در دوره ارشد روزانه سراسری) اون براتون به درد آزاد کردن مدرک نمیخوره.
    شما باید پس از اتمام تحصیلتون سابقه بیمه داشته باشین و ضمنا اگر شما دانشگاه ارشدتون دانشگاه ازاد باشه یا شبانه سراسری، نیازی به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی نیست، راحت برین درخواست بدین برای مدرک.
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Heriot-Watt University

سلام دوستان
    من دانشجو کارشناسی ارشد هستم، میخواستم ببینم الان میتونم برم کاریابی و برای مدرک کارشناسی ام اقدام کنم؟ یا باید صبر کنم و بعد ارشد برم؟
    ایا اون موقع برای هر مدرک باید 6 ماه صبر کنم یا اینکه هر دو باهم آزاد میشه؟
    ممنون از پاسخگویی تون

سلام. من میخوام مدرک دکترام رو آزاد کنم. از اداره کار نامه گرفتم اما دانشگاه میگه اول باید مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشدت رو آزاد کنی تا ما مدرک دکترات رو آزاد کنیم. با توجه به اینکه مدارک کارشناسی و ارشدم از دانشگاه متفاوتی هست و احتیاجی هم به مدارک اونا ندارم، درسته این حرف دانشگاه یا نه؟

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nazzi_hamdam نمایش پست ها
    سلام. من میخوام مدرک دکترام رو آزاد کنم. از اداره کار نامه گرفتم اما دانشگاه میگه اول باید مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشدت رو آزاد کنی تا ما مدرک دکترات رو آزاد کنیم. با توجه به اینکه مدارک کارشناسی و ارشدم از دانشگاه متفاوتی هست و احتیاجی هم به مدارک اونا ندارم، درسته این حرف دانشگاه یا نه؟
    سلام دوست عزیز.
    بله این حرف دانشگاه درسته و تمام دانشگاه ها این کارو میکنن و این روال و قانونش هست حتی شما اگر به مدارک قبلیتون نیاز نداشته باشید! علت این کار چیه؟ اینه که شما باید مدارک رو به ترتیب از پایین ترین مدرک آزاد کنید یعنی شما باید مدرک کارشناسی رو آزاد کنی تا بتونی ارشد رو آزاد کنی و بعد باید ارشد رو آزاد کنی تا بتونی دکتری رو آزاد کنی. حالا اگر حتی مقطع کارشناسی و ارشد شما هم روزانه نبوده (شبانه، دانشگاه آزاد،...) یعنی تعهد مدرکی نداشته بازم باید اصل این دو مدرک رو ببرید به دانشگاه دکتری نشون بدید تا اونا با چشم خودشون ببینن و مطمئن بشن که دو مقطع قبلی شما تعهدی نداره تا مدرک دکتری شما رو آزاد کنن.
    در کل به ترتیب باید مدارکتون رو آزاد کنید و اگر کارشناسی و ارشد رو روزانه خونده باشید دردسرش بیشتر میشه وگرنه به راحتی میتونید این روال رو انجام بدید.
    موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

با سلام و خسته نباشید. من 15 صفحه آخر رو خوندم ولی یه سوالی هنوز برام بی پاسخه؟
    نداشتن کارت پایان خدمت، باعث میشه که کاریابی از آدم ثبت نام نکنه یا کلا اداره کار نامه نمیده و یا دانشگاهم میخواد نامه پایان خدمت رو؟
    ممنون

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط GoldenSun1991 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید. من 15 صفحه آخر رو خوندم ولی یه سوالی هنوز برام بی پاسخه؟
    نداشتن کارت پایان خدمت، باعث میشه که کاریابی از آدم ثبت نام نکنه یا کلا اداره کار نامه نمیده و یا دانشگاهم میخواد نامه پایان خدمت رو؟
    ممنون
    بدون پایان خدمت/معافی میتونید در کاریابی ثبت نام کنید و صرفا اونا توی پرونده تون مینویسن که کارت پایان خدمت/معافی ندارید. اداره ی کار شاید برای نامه ای که میخواد به دانشگاه بده ازتون کارت رو بخواد (اینو دقیقا یادم نمیاد که از من خواستن یا نه) ولی به هرحال شاید بشه با سماجت نامه رو از اداره ی کار هم گرفت. اما نهایتا این دانشگاهه که تا کارت پایان خدمت/معافیت رو نداشته باشید مدرک شما رو آزاد نمیکنه.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

ممنون دوست عزیز. یعنی همون موقع که دانشگاه بخواد مدرک رو بده باید حتما کارت معافیت/پایان خدمت رو بهشون بدی؟ آخه امروز دانشگاه بودم گفت فقط نامه اداره کار مهمه، و من هم شنیدم که اونجا رو میشه گرفت؟ این رو تا چه حد مطمئنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    بدون پایان خدمت/معافی میتونید در کاریابی ثبت نام کنید و صرفا اونا توی پرونده تون مینویسن که کارت پایان خدمت/معافی ندارید. اداره ی کار شاید برای نامه ای که میخواد به دانشگاه بده ازتون کارت رو بخواد (اینو دقیقا یادم نمیاد که از من خواستن یا نه) ولی به هرحال شاید بشه با سماجت نامه رو از اداره ی کار هم گرفت. اما نهایتا این دانشگاهه که تا کارت پایان خدمت/معافیت رو نداشته باشید مدرک شما رو آزاد نمیکنه.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط GoldenSun1991 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز. یعنی همون موقع که دانشگاه بخواد مدرک رو بده باید حتما کارت معافیت/پایان خدمت رو بهشون بدی؟ آخه امروز دانشگاه بودم گفت فقط نامه اداره کار مهمه، و من هم شنیدم که اونجا رو میشه گرفت؟ این رو تا چه حد مطمئنید؟
    دوست عزیز، یکی از اصلی ترین شرایط آزادسازی، مشخص بودن وضعیت سربازی شماست. من 99% مطمئنم که دانشگاه از شما کارت پایان خدمت یا معافی رو خواهد خواست چون باید کپی کارت جزو مدارک باشه تا پروسه ی آزادسازی صورت بگیره.حتی اداره ی کار هم به احتمال خیلی زیاد کارت شما رو خواهد خواست. بدون پایان خدمت/معافی اصلا نمیشه مدرک رو آزاد کرد
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member fariba22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TEFL

سلام دوستان
    من تازه میخوم برای عدم کاریابی اقدام کنم. و می خوام مدارک لیسانس و ارشدم رو از این طریق آزاد کنم چون دولتی خوندم و کلی هزینه خریدش میشه. سوالم اینه:
    1. که این موسسات معتبر رو از کجا و یا چه سایتی باید پیدا کنم؟ و از کجا بدونم معتبر هست که اطمینان کنم مدارکم رو بدم.
    2. اول باید به این موسسات مراجعه کنم یا اول باید از جایی نامه داشته باشم که ببرم براشون؟
    3. بر فرض که بعد 6 ماه کاری پیدا شد اونوقت تکلیف چیه؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)