صفحه 30 از 139 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان
    من همین امروز مدرک کارشناسیم رو از طریق نامه عدم کاریابی آزاد کردم
    ولی بعد از ارشدم حق التدریسی کار میکردم و فکر میکنم از دانشگاه ارشدم استعلام هم گرفتن(
    حالا به نظرتون امیدی هست که مدرک ارشدم هم آزاد بشه؟ چون مدرک کارشناسیم رو آزاد کردم که خب قاعدتا باید بیشتر سخت بگیرن!
    و اگر نشه هیچ راه دیگه ای نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

به نظر من چون کارشناسی رو آزاد کردی، ارشد رو هم آزاد میکنی. نگران نباش. همچنین سیستمشون جوری نیست که فکر کنم بشه مقطع پایین تر رو با عدم کاریابی آزاد کرد و مدرک بالاتر رو با روش دیگه‌ای.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_Amir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من همین امروز مدرک کارشناسیم رو از طریق نامه عدم کاریابی آزاد کردم
    ولی بعد از ارشدم حق التدریسی کار میکردم و فکر میکنم از دانشگاه ارشدم استعلام هم گرفتن(
    حالا به نظرتون امیدی هست که مدرک ارشدم هم آزاد بشه؟ چون مدرک کارشناسیم رو آزاد کردم که خب قاعدتا باید بیشتر سخت بگیرن!
    و اگر نشه هیچ راه دیگه ای نیست؟

Junior Member Aileen123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق

سلام، یه سوال؟ به کاریابی بگیم که مدرک و واسه چی اونجا میزاریم؟
    اگه توی این مدت کار پیدا شد چی؟
    ما که نمیخواهیم سر کار بریم؟ واسه مدرک ارشدم می پرسم!

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عد

سلام
    مدرک ارشدم رو به خاطر همین استعلامی هنوز نتونستم آزاد کنم
    تو سایت نوشته:
    "باتوجه به استعلام از دانشگاه پیام نور... لطفا نامه اي مبني بر اينکه با آن مرکز قطع همکاري شده يا نه را بارگذاري فرماييد"
    با اینکه احتمالش تقریبا صفره که همچین نامه ای بدن و مدرکم آزاد بشه اما اگه کسی تونسته همچین نامه ای بگیره لطفا راهنمایی کنه

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

من همیشه از ناامیدی دوستان در این پروسه اپلای تعجب زده میشم! آخه بر چه مبنایی می فرمایید همچین نامه ای نمی دن؟ لااقل این تاپیک رو می خوندین، تجربه خود من هست.
    بله، کسی تونسته این نامه رو بگیره. دقیقا این مورد برای من به وجود اومد و با گرفتن این نامه مشکلم حل شد. شما از دانشگاهی که در اون کار می کردین برید و یه نامه مبنی به اینکه مدتهاست با اون مرکز قطع همکاری کردید و دیگه هم قصد ندارید اونجا مشغول به کار شید، بگیرید. برای من این نامه رو معاونت صادر کرد، ولی می گفتن که باید حراست بده، چون از حراست استعلام شده بود و حراست هم اذیت می کرد که امروز بیا یا فردا. بالاخره بعد از کلی دوندگی تونستم بگیرم، چون دانشگاه ارشدم بهم مرتب می گفت گرفتن این نامه هیچ مشکلی نداره و راحت می تونید بگیرید. یعنی وظیفه شون هست که بهتون این نامه رو بدن.

موفق باشید.

سلام
    مدرک ارشدم رو به خاطر همین استعلامی هنوز نتونستم آزاد کنم
    تو سایت نوشته:
    "باتوجه به استعلام از دانشگاه پیام نور... لطفا نامه اي مبني بر اينکه با آن مرکز قطع همکاري شده يا نه را بارگذاري فرماييد"
    با اینکه احتمالش تقریبا صفره که همچین نامه ای بدن و مدرکم آزاد بشه اما اگه کسی تونسته همچین نامه ای بگیره لطفا راهنمایی کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

من همیشه از ناامیدی دوستان در این پروسه اپلای تعجب زده میشم! آخه بر چه مبنایی می فرمایید همچین نامه ای نمی دن؟ لااقل این تاپیک رو می خوندین، تجربه خود من هست.
    بله، کسی تونسته این نامه رو بگیره. دقیقا این مورد برای من به وجود اومد و با گرفتن این نامه مشکلم حل شد. شما از دانشگاهی که در اون کار می کردین برید و یه نامه مبنی به اینکه مدتهاست با اون مرکز قطع همکاری کردید و دیگه هم قصد ندارید اونجا مشغول به کار شید، بگیرید. برای من این نامه رو معاونت صادر کرد، ولی می گفتن که باید حراست بده، چون از حراست استعلام شده بود و حراست هم اذیت می کرد که امروز بیا یا فردا. بالاخره بعد از کلی دوندگی تونستم بگیرم، چون دانشگاه ارشدم بهم مرتب می گفت گرفتن این نامه هیچ مشکلی نداره و راحت می تونید بگیرید. یعنی وظیفه شون هست که بهتون این نامه رو بدن.

موفق باشید.
    ممنون
    ولی مشکل اینه که من تازه یک ترمه که اونجا مشغول شدم و هنوز اونجا کار میکنم
    جالبه که هنوز حقوق این ترم و ندادن و بیمه هم رد نشده ولی فقط به خاطر همین یه برگه استعلامی نمیخوان مدرک و بدن!!
    تازه من قبل از اینکه استعلام بگیرن با حراست صحبت کردم و میگفتن که چون بیمه رد نمیشه هیچ مشکلی واسه آزاد کردن مدرک پیش نمیاد
    حالا اینطوری ما رو گرفتار کردن با این استعلامشون

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

می تونید استعفا بدین هر چه سریعتر و بعدا نامه ای مبنی بر قطع همکاری بگیرید.

ممنون
    ولی مشکل اینه که من تازه یک ترمه که اونجا مشغول شدم و هنوز اونجا کار میکنم
    جالبه که هنوز حقوق این ترم و ندادن و بیمه هم رد نشده ولی فقط به خاطر همین یه برگه استعلامی نمیخوان مدرک و بدن!!
    تازه من قبل از اینکه استعلام بگیرن با حراست صحبت کردم و میگفتن که چون بیمه رد نمیشه هیچ مشکلی واسه آزاد کردن مدرک پیش نمیاد
    حالا اینطوری ما رو گرفتار کردن با این استعلامشون

Junior Member

سلام
    ببخشید من امروز نامه لغو تعهد رو که از اداره کل کار تهران گرفته بودم بردم برای دانشگاه، اما گفتن که باید تو سایت سازمان امور دانشجویان ثبت نام کنم و از اونجا تعهدم رو لغو کنم. به نظرتون درست گفتن؟ واقعا لغو تعهد از طریق سایت سازمان امور دانشجویان انجام میگیره؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshids نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من امروز نامه لغو تعهد رو که از اداره کل کار تهران گرفته بودم بردم برای دانشگاه، اما گفتن که باید تو سایت سازمان امور دانشجویان ثبت نام کنم و از اونجا تعهدم رو لغو کنم. به نظرتون درست گفتن؟ واقعا لغو تعهد از طریق سایت سازمان امور دانشجویان انجام میگیره؟
    ممنون
    سلام
    بله، جدیدا از طریق سامانه Portal.saorg.ir انجام میشه
    البته بعضی دانشگاها ممکنه هنوز به صورت حضوری هم انجام بدن
    من خودم مدرک کارشناسیم رو به صورت حضوری آزاد کردم اما برای مدرک ارشد گفتن باید از طریق سامانه اقدام کنید

Junior Member

سلام
    بله، جدیدا از طریق سامانه Portal.saorg.ir انجام میشه
    البته بعضی دانشگاها ممکنه هنوز به صورت حضوری هم انجام بدن
    من خودم مدرک کارشناسیم رو به صورت حضوری آزاد کردم اما برای مدرک ارشد گفتن باید از طریق سامانه اقدام کنید
    بله به من هم برای ارشد گفتن باید از طریق سامانه ازاد کنم، ببخشید حالا از این طریق راحت ازاد میشه؟ نامه عدم کاریابی دارم، چقدر طول میکشه تا لغو تعهدم انجام بشه؟
    خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)