صفحه 36 از 139 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454686136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

سلام دوستان
    من ارشدم رو بهمن 93 گرفتم. بعدش رفتم سربازی و اول فروردین 96 سربازیم تموم شده.
    حالا چه جوری باید برای آزاد سازی مدارک اقدام کنم ؟ در ضمن من اگر توی این مدت جایی کار کنم و برام بیمه رد بشه مشکلی پیش میاد در روند آزاد سازی ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط mosipishi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشدم رو بهمن 93 گرفتم. بعدش رفتم سربازی و اول فروردین 96 سربازیم تموم شده.
    حالا چه جوری باید برای آزاد سازی مدارک اقدام کنم ؟ در ضمن من اگر توی این مدت جایی کار کنم و برام بیمه رد بشه مشکلی پیش میاد در روند آزاد سازی ؟
    سلام. تا جایی که من میدونم نباید سابقه ی بیمه داشته باشید و در ضمن اگر جایی کار کنید که از دانشگاهتون استعلام کنند، حتا بدون رد شدن بیمه هم، باز دچار مشکل خواهید بود. من فکر می کنم با توجه به تاریخ تموم شدن سربازی تون تا شهریور وقت دارید برید کاریابی ثبت نام کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

اگر اقایون بعد از تموم شدن خدمتشون اقدام کنند چقدر باید بمونه تو کاریابی تا نامه ازاد کردن بدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    اگر اقایون بعد از تموم شدن خدمتشون اقدام کنند چقدر باید بمونه تو کاریابی تا نامه ازاد کردن بدن؟

سلام. شما برای آزاد کردن مدرک تون باید کارت پایان خدمت رو داشته باشید و بدون کارت اصلا امکان پذیر نیست. توصیه می کنم پست اول همین بخش رو بخونید.

Junior Member

سلام دوستان

با توجه به بخش نامه جدید که اومده و در صفحه اول آپلود شده گویا، دیگر نیازی نیست بمونیم تا شش ماه از تاریخ پایان خدمت مون بگذره و سپس اقدام کنیم تا پرونده مون شش ماه در اداره تعاون بمونه و بشود در مجموع یکسال تا بتونیم نامه بگیریم، درسته؟
    یعنی از روزی که کارت پایان خدمت دستمون میاد میتونیم اقدام کنیم برای اداره تعاون و کار درسته؟ که انگاری فقط شش ماه هم فرصت داریم برای این کار

سپاس فراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azam54 نمایش پست ها
    سلام. تا جایی که من میدونم نباید سابقه ی بیمه داشته باشید و در ضمن اگر جایی کار کنید که از دانشگاهتون استعلام کنند، حتا بدون رد شدن بیمه هم، باز دچار مشکل خواهید بود. من فکر می کنم با توجه به تاریخ تموم شدن سربازی تون تا شهریور وقت دارید برید کاریابی ثبت نام کنید.
    ممنون بابت پاسخگوییتون
    یه سئوال دیگه
    من خرداد 91 کارشناسیم تموم شد و 5 سال تعهد خدمت دارم.
    ارشدمم بهمن 93 تموم شد و 2.5 سال تعهد خدمت دارم.
    حالا این تعهد خدمت چه جوری محاسبه میشه؟

اگر ملاک مدت زمانه که خوب الان 5 سال از کارشناسیم گذشته و میتونم برم بگیرم دانشنامم رو ؟ (بعد از کارشناسی پشت سرش ارشد و سربازی رفتم و اصلا کار نکردم)
    با همین استدلال ارشدمم تموم میشه دیگه امسال

میشه منو از جهل و نادانی در بیارید؟ من الان اقدام کنم برای کاریابی یا نه میتونم همین طور که توضیح دادم برم برای گرفتن دانشنامه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط mosipishi نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخگوییتون
    یه سئوال دیگه
    من خرداد 91 کارشناسیم تموم شد و 5 سال تعهد خدمت دارم.
    ارشدمم بهمن 93 تموم شد و 2.5 سال تعهد خدمت دارم.
    حالا این تعهد خدمت چه جوری محاسبه میشه؟

اگر ملاک مدت زمانه که خوب الان 5 سال از کارشناسیم گذشته و میتونم برم بگیرم دانشنامم رو ؟ (بعد از کارشناسی پشت سرش ارشد و سربازی رفتم و اصلا کار نکردم)
    با همین استدلال ارشدمم تموم میشه دیگه امسال

میشه منو از جهل و نادانی در بیارید؟ من الان اقدام کنم برای کاریابی یا نه میتونم همین طور که توضیح دادم برم برای گرفتن دانشنامه ؟

خواهش می کنم. تجربه ی شخصی من اینه: من برای ارشدم اسفند دفاع کردم که در واقع شد ترم 6 و باید هزینه ی شهریه ی ثابت رو می دادم به دانشگاه و در مدرک موقت هم نوشته شده به اندازه ی 2 و نیم سال تعهد داره این دانشجو و نگفته 6 ترم. من فکر می کنم مبنای محاسبه برای مدت زمانی که تعهد داره هر دانشجوی روزانه بر اساس تعداد ترم هایی هست که روزانه محسوب میشده
    در مورد سوال دوم هم، جواب خیر است. باید این مدت رو کار کنید تو ایران فکر میکنم، در مورد شما یعنی 7 و نیم سال، بقیه بهتر می دونن احتمالا بپرسین بازم. ولی مطمئن باشید که ملاک این نیست که این مدت زمان گذشته باشه.

سلام دوستان
    یه سوال داشتم
    با توجه به قانون جدید آزاد سازی مدرک، فردی که روز فارغ تحصیلی مدرک خودش رو ببره کاریابی....6 ماه بعدش مدرکش آزاد میشه یا 1 سال بعد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Azam54 نمایش پست ها
    خواهش می کنم. تجربه ی شخصی من اینه: من برای ارشدم اسفند دفاع کردم که در واقع شد ترم 6 و باید هزینه ی شهریه ی ثابت رو می دادم به دانشگاه و در مدرک موقت هم نوشته شده به اندازه ی 2 و نیم سال تعهد داره این دانشجو و نگفته 6 ترم. من فکر می کنم مبنای محاسبه برای مدت زمانی که تعهد داره هر دانشجوی روزانه بر اساس تعداد ترم هایی هست که روزانه محسوب میشده
    در مورد سوال دوم هم، جواب خیر است. باید این مدت رو کار کنید تو ایران فکر میکنم، در مورد شما یعنی 7 و نیم سال، بقیه بهتر می دونن احتمالا بپرسین بازم. ولی مطمئن باشید که ملاک این نیست که این مدت زمان گذشته باشه.
    ممنونم
    بله همونطور که شما هم فرمودید ملاک مدت زمان بیمه رد شدن هست.
    آه
    به هر حال رفتم و در یک کاریابی ثبت نام کردم. گفتم هم که میخام مدرک آزاد کنم. گفت پس 6 ماه دیگه بیا و فقط حواست باشه برات بیمه رد نشه. تا ببینیم چی میشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Guilan

دوستان عزيز
    صرفا جهت اطلاع عرض ميكنم

براي آزادسازي مدرك ليسانس كه تاريخ فارغ التحصيلي ١٥ تير بود و بنده ١٥ دي مدارك رو تحويل اداره كاريابي دادم كه ١٥ تير امسال تحويل بگيرم تجربياتمو در اختيارتون ميزارم. بخشنامه جديد اومده كه از تاريخ فارغ التحصيلي بايستي حداقل ٦ ماه گذشته باشه بعد به كلريابي مراجعه كنين و ثبت نام و اين داستانا. يعني اگه بنده ١٤ دي ميرفتم كاريابي الان ميبايستي ميخريدم مدركمو و دقيقا و خوشبختانه روي مرزم. حواستون باشه اين بخشنامه خرداد ٩٦ داده شده. باشد كه نسل هاي پس از ما بكار گيرند.
    تعادل برای گوجه است، تو این مسیر باید فریک باشی!
    <دوستان دانشگاه گیلانی: اگر در روند پست مدارک از دانشگاه مشکل دارید بهم پیغام بدین
    >

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)