صفحه 44 از 139 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering/ sharif university of technology

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

[QUOTE=angel69;2470047]طبق بخشنامه جدید شما ۶ ماه بعد فارغ التحصیل شدن فرصت دارین کاریابی ثبت نام کنین بعد از اون دیگه انگار نمیشه با این روش اقدام ب ازادسازی کرد میتونین ب اداره کار زنگ بزنین بپرسین شما الان ۳سال گذشته از فارغ التحصیلیتون و اقدام نکردین.

ممنون از پاسختون.
    این خبر موثقه؟
    امکانش هست لینکی بهم بدین؟

Junior Member

با سلام
    دوستان من 92/4/30 فارغ التحصیل لیسانس روزانه شدم و تاریخ دفاع ارشدم هم 18 بهمن 95 هست اما مدرک موقتم رو هنوز نگرفتم احتمالا اواسط شهریور 96 مدرک موقت ارشدم صادر بشه..الان امکان آزادسازی ارشدم رو دارم؟! براساس گفته های دوستان تاریخ مدرک مهمه.. لیسانس رو که فک نمیکنم با قوانین جدید بشه..من به اداره کاریابی شهرمون مراحعه کردم ولی اونا از قانون جدید خبر نداشتن! حالا اینکه اونا خبر ندارن و طبق روال برخورد کنن قطعا برای من مشکل ساز خواهد شد.درسته؟ چون بلاخزه که اداره کار برم این قضیه رو عنوان میکنن دیگه.درسته؟بهتر نیست برم از اداره کار پرسجو کنم اول؟ درضمن بنده هیچ سابقه بیمه و کاری ندارم و بعید میدونم هم برای رشته من توی شهرم کار پیدا بشه. توی کاریابی هم هنوز ثبت نام نکردم چون هنوز مدرک ارشدم رو ندارم...ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه امکان آزادسازی هر دو مدرکم هست؟ و اگر هست چطور؟ ( یعنی دقیقا کی برم کاریابی، کی ثبت نام کنمو.. که موعدش سر نیاد و فرصتم از دست نره)یعنی اگر برای ارشد اقدام کنم مجبورم هزینه آزادسازی لیسانس رو بدم؟( من 10 سال تعهد برای تحصسل رایگانم دارم که تا سال97 ، 5 سال و دو ماهش میگذره!)
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

[QUOTE=mohammadksh;2470266]
    نقل قول نوشته اصلی توسط angel69 نمایش پست ها
    طبق بخشنامه جدید شما ۶ ماه بعد فارغ التحصیل شدن فرصت دارین کاریابی ثبت نام کنین بعد از اون دیگه انگار نمیشه با این روش اقدام ب ازادسازی کرد میتونین ب اداره کار زنگ بزنین بپرسین شما الان ۳سال گذشته از فارغ التحصیلیتون و اقدام نکردین.

ممنون از پاسختون.
    این خبر موثقه؟
    امکانش هست لینکی بهم بدین؟
    http://www.applyabroad.org/forum/att...7&d=1497017691

Junior Member

بهرحال سوال من اینه حتا اگر کاریابی ها اطلاعاتشون به روز نیست و.. یا دانشگاه مث سابق عمل کنه! اداره کار که این قانون رو میدونه و قطعا نامه نمیده! حتا به فرض من مث سابق برای هر دو مدرکم ثبت نام کنم و بخام مث سابق روال رو طی کنم...اونا قطعا برخود میکنن...به عنوان پیشنهاد شما من چ کنم؟ برای هر دو مدرک جداگانه باید ثبت نام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dralaee نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من 92/4/30 فارغ التحصیل لیسانس روزانه شدم و تاریخ دفاع ارشدم هم 18 بهمن 95 هست اما مدرک موقتم رو هنوز نگرفتم احتمالا اواسط شهریور 96 مدرک موقت ارشدم صادر بشه..الان امکان آزادسازی ارشدم رو دارم؟! براساس گفته های دوستان تاریخ مدرک مهمه.. لیسانس رو که فک نمیکنم با قوانین جدید بشه..من به اداره کاریابی شهرمون مراحعه کردم ولی اونا از قانون جدید خبر نداشتن! حالا اینکه اونا خبر ندارن و طبق روال برخورد کنن قطعا برای من مشکل ساز خواهد شد.درسته؟ چون بلاخزه که اداره کار برم این قضیه رو عنوان میکنن دیگه.درسته؟بهتر نیست برم از اداره کار پرسجو کنم اول؟ درضمن بنده هیچ سابقه بیمه و کاری ندارم و بعید میدونم هم برای رشته من توی شهرم کار پیدا بشه. توی کاریابی هم هنوز ثبت نام نکردم چون هنوز مدرک ارشدم رو ندارم...ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه امکان آزادسازی هر دو مدرکم هست؟ و اگر هست چطور؟ ( یعنی دقیقا کی برم کاریابی، کی ثبت نام کنمو.. که موعدش سر نیاد و فرصتم از دست نره)یعنی اگر برای ارشد اقدام کنم مجبورم هزینه آزادسازی لیسانس رو بدم؟( من 10 سال تعهد برای تحصسل رایگانم دارم که تا سال97 ، 5 سال و دو ماهش میگذره!)
    سپاس
    شما تاریخ فارغ التحصیلیتون کیه؟همون تاریخ دفاعتونه (18 بهمن)یا دیرتر؟رو ریز نمرات یا کارنامه کلی زده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinsh نمایش پست ها
    شما تاریخ فارغ التحصیلیتون کیه؟همون تاریخ دفاعتونه (18 بهمن)یا دیرتر؟رو ریز نمرات یا کارنامه کلی زده.
    والا مدرک من هنوز صادر نشده احتمالا اواسط ماه آینده! تاریخ فارغ التحصیلی رو 18 بهمن95 میزنن گویا.ولی تاریخ صدور مدرک موقت امسال هست .برای همین واقعا برام سوال هست من الان با این شرایط میتونم ازین قانون استفاده کنم؟

والا مدرک من هنوز صادر نشده احتمالا اواسط ماه آینده! تاریخ فارغ التحصیلی رو 18 بهمن95 میزنن گویا.ولی تاریخ صدور مدرک موقت امسال هست .برای همین واقعا برام سوال هست من الان با این شرایط میتونم ازین قانون استفاده کنم؟
    اگر تاریخ فارغ التحصیلیتون خورده 18 بهمن الان از 6 ماه گذشته و کاریابی ثبت نام هم بکنه 6 ماه دیگه دانشگاه اگه طبق قانون بخواد برخورد کنه آزاد نمیکنن حتی اگه قبلش اداره کار هم تایید کرده باشه.شما هم باید مثل من را بیفتین یه کاریابی پیدا کنین که تاریخ ثبت نامتونو بزنه قبل 18 مرداد امسال.در ضمن تاریخ صدور مدرک موقت اصلا ملاک نیست و شما بدون مدرک موقت هم میتونین ثبت نام کنین.مدارکتونو اون آخر که میخوان نامه بزنن به اداره کار ازتون میخوان.پس فردا یا علی برو دنبال کاریابی.لطفا خبر کارتونم اینجا بذارین.

Member

با سلام
    سپاس
    ]
    به کاریابی بگین، براتون تاریخ کاریابی ارشد رو جلوتر بزنه، مثلا تیرماه، که تو بازه شش ماهه بیافتین. بعد مدرک موقت رو گرفتین، کپی مدرک رو بدین کاریابی. واسه لیسانس هم همین کار رو کنین، تاریخش رو قبل این بخشنامه بزنین که بتونین ازاد کنین مدارکتون رو

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinsh نمایش پست ها
    اگر تاریخ فارغ التحصیلیتون خورده 18 بهمن الان از 6 ماه گذشته و کاریابی ثبت نام هم بکنه 6 ماه دیگه دانشگاه اگه طبق قانون بخواد برخورد کنه آزاد نمیکنن حتی اگه قبلش اداره کار هم تایید کرده باشه.شما هم باید مثل من را بیفتین یه کاریابی پیدا کنین که تاریخ ثبت نامتونو بزنه قبل 18 مرداد امسال.در ضمن تاریخ صدور مدرک موقت اصلا ملاک نیست و شما بدون مدرک موقت هم میتونین ثبت نام کنین.مدارکتونو اون آخر که میخوان نامه بزنن به اداره کار ازتون میخوان.پس فردا یا علی برو دنبال کاریابی.لطفا خبر کارتونم اینجا بذارین.
    بدون مدرک موقت، میشه ثبت نام کرد. با تاخیر یک ماهه ببریم مدرک موقت رو
    .....................
    دوستان، یه سوال دیگه، ثبت نام کاریابی باید حتما تو شهر خودمون باشه؟
    ویرایش توسط maxi1 : August 20th, 2017 در ساعت 05:45 PM

Junior Member

سلام. لطفاً در مورد آزاد کردن مدارک از طریق عدم کاریابی برای کسانی که از مقطع دکتری انصراف داده‌اند/خواهند داد توضیح دهید. دوره‌ی ارشد و دکتری رو در یک دانشگاه بودم و کارشناسی رو در دانشگاهی دیگر (همه روزانه). آیا می‌تونم مدارک کارشناسی و ارشد رو از طریق عدم کاریابی آزاد کنم؟ آیا تعهد آموزش رایگان دوره‌ی دکتری مشکلی در آزاد کردن مدارک قبلی یا رفتن از کشور ایجاد می‌کنه؟

مسأله‌ی واقعا مهمی برام هست.
    پیشاپیش خیلی تشکر می‌کنم.

Junior Member

با سلام
    من بهمن سال 87 تو مقطع کاردانی شروع به تحصیل کردم و بهمن 90 از کاردانی فارغ التحصیل شدم (روزانه)
    مهر 91 کارشناسی تو مقطع کارشناسی شروع به تحصیل کردم و بهمن 93 فارغ التحیل شدم (روزانه)
    از بهمن 90 تا آخر دوران خدمتم هم سابقه کار دارم که 6 ماهش قبل از کارشناسی و بعد از کاردانی بود و 5 ماهش هم بعد از کارشناسی و قبل از شروع خدمت
    سوالام اینه :
    1- این 11 ماه حساب میشه؟
    2- سابقه تو دوران تحصیل حساب میشه؟
    3- سابقه تو دوران خدمت حساب میشه؟
    خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)