صفحه 62 از 139 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbod1267503 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اسفند 92 ارشد خودم رو دفاع کردم(لیسانس دانشگاه آزاد بودم) و بعد یک سال فرجه اردیبهشت 94 به خدمت رفتم و بهمن فارغ شدم
    میزان خدمت 21 ماه
    میزان تعهد 1.5 سال
    تاریخ دریافت گواهی موقت خرداد 96
    تاریخ ثبت نام در کاریابی فروردین 96
    ایا من می تونم بدون ارائه نامه عدم کاریابی مدرک دانشنامه خودم رو بگیرم
    و اگر نه اینکه تاریخ مدرک فارغ التحصیلی من بعد از ثبت نام کاریابی برای من مشکلی ایجاد می کنه؟
    اصلا آیا می شه بدون نامه کاریابی فقط با مدت زمان خدمت مدرک خودم رو آزاد کنم.
    ممنون می شم جواب بدید
    شما اسفند ۹۲ دفا کردین پس بیش از یکسال از تاریخ فراغتتون گذشته بعلاوه چون کاریابی هم قبل خرداد ۹۶ ثبت نام کردین مشمول قانون جدید نمیشین در نتیجه الان شما مشکلی ندارین سریع نامه کاریابیو بگیرین بقیه کاراشو انجام بدین. تاریخ دفا تاریخ فارغ التحصیلیه نع تاریخ دریافت گواهی موقت ضمنا شما قبل دریافت گواهی ثبت نام کردین پس الان مشکل شما چیه؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط fsavior نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من دو ماه پیش درست بعد از دفاع ارشدم مدرکمو گذاشتم کاریابی و شروع ارشدم بلافاصله بعد از کاریابی بوده.
    مسئول دانشکاه بهم گفت برا آزاد کردن مدارک کارشناسی و ارشد دو تا نامه ببرم ، امروز کاریابی میگفت چون بعد کارشناسی نیومدی شاید اداره کار تایید نکنه، این در حالی هست که من بعد کارشناسی فارغ از تحصیل نبودم و بلافاصله ارشد خوندم. از دوستانی که تجربه آزادسازی مدرک رو دارن، خواهش میکنم بنده رو راهنمایی کنن.
    شما سوالتون واضح نیس ی جا میگین بلافاصله بعد دفا رفتین کاریابی ی جام میگین شروع ارشدتون با ثبت نام توی کاریابی بوده !!! من متوجه نشدم. میشه واضح بفرمایید.
    ویرایش توسط maxi1 : December 1st, 2017 در ساعت 03:38 PM

Junior Member lonly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law/English Lit Ferdowsi University Of Mashhad

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

سلام دوستان یک سوال ....برای ثبت نام در موسسه کاریابی آیا موسسه باید حتما در شهر خودتون باشه ؟امکان ثبت نام توی شهرستان های نزدیک اطراف نیست ؟چون این طور به نظرم اومد که اگر در شهرستان ثبت نام کنیم شانس پیدا نشدن کار خیلی بالاتر بره .....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

نقل قول نوشته اصلی توسط lonly نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال ....برای ثبت نام در موسسه کاریابی آیا موسسه باید حتما در شهر خودتون باشه ؟امکان ثبت نام توی شهرستان های نزدیک اطراف نیست ؟چون این طور به نظرم اومد که اگر در شهرستان ثبت نام کنیم شانس پیدا نشدن کار خیلی بالاتر بره .....
    منم یکی از نگرانی های بزرگم همین بود چون تهران ثبت نام کرده بودم و خونمون شهرستان بود و خیلی نگران بودم مشکل ایجاد شه ولی خوشبختانه چیزی نشد فقط باید آدرس خونه دوستی اقوامی کسی رو داشته باشین توی اون شهر ک باهاش ثبت نام کنین و در طی مراحل کار هم ک بعدش رفتین اداره کار یا حتی دانشگا ک مدرکو بگیرین لو ندیدن اونجا زندگی نمیکنین پرسیدن بگین بله همینجا (شهر ثبت نامی) زندگی میکنم.

Junior Member lonly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law/English Lit Ferdowsi University Of Mashhad

نقل قول نوشته اصلی توسط angel69 نمایش پست ها
    منم یکی از نگرانی های بزرگم همین بود چون تهران ثبت نام کرده بودم و خونمون شهرستان بود و خیلی نگران بودم مشکل ایجاد شه ولی خوشبختانه چیزی نشد فقط باید آدرس خونه دوستی اقوامی کسی رو داشته باشین توی اون شهر ک باهاش ثبت نام کنین و در طی مراحل کار هم ک بعدش رفتین اداره کار یا حتی دانشگا ک مدرکو بگیرین لو ندیدن اونجا زندگی نمیکنین پرسیدن بگین بله همینجا (شهر ثبت نامی) زندگی میکنم.
    دوست عزیز خیلی خیلی ممنون از پاسختون ...اما یک سوال دیگه برای من پیش اومد...یعنی من ک ساکن مشهد هستم و دانشگاهم هم مشهد هست اگر در اداره کاریابی یک شهرستان کوچک اطراف مشهد ثبت نام کنم و کار پیدا نشه بعد این نامه عدم کاریابی روباید اداره کار همون شهرستان ببرم و اون اداره به دانشگاهم نامه بزنه برای آزاد کردن مدرک ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular cell biology

نقل قول نوشته اصلی توسط lonly نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی خیلی ممنون از پاسختون ...اما یک سوال دیگه برای من پیش اومد...یعنی من ک ساکن مشهد هستم و دانشگاهم هم مشهد هست اگر در اداره کاریابی یک شهرستان کوچک اطراف مشهد ثبت نام کنم و کار پیدا نشه بعد این نامه عدم کاریابی روباید اداره کار همون شهرستان ببرم و اون اداره به دانشگاهم نامه بزنه برای آزاد کردن مدرک ؟
    بله کل روند بایستی در همان شهر و استان محل ثبت نامتون در کاریابی باشه و در نهایت اداره کل استان مربوطه نامه لغو تعهد رو بهتون میدن ببرین دانشگا. اینطوریه که کاریابی میگه نامه رو ببر اداره کار شهرستان بعد اونجام ی نامه میدن ک ببرین اداره کل کار استان و اونجا نامه میزنه به دانشگا. ضمنا نگران پیدا شدن کار نباشین اولا کار نیس دوما ی جوری توی کاریابی بهشون بفهمونید برا آزادسازی مدرک میخایین خیلی از کاریابیا کول برخورد میکنن خودشون میدونن. مشکلی نیس.

Junior Member

سلام دوستان
    من قرار بود جایی استخدام بشم و اون شرکت از دانشگاه من استعلام گرفتند
    ولی به دلایلی اونجا استخدام نشدم
    حدودا یک ماهه دیگه شش ماه زمان ثبت نام من در کاریابی تموم می شه
    آیا می تونم مدرکم رو آزاد کنم یا این استعلام مانع می شه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوالی داشتم
    من بهمن ماه مدرک کارشناسیم آزاد میشه
    اما خودم ارش قبول شدم و مرخصی گرفتم از دانشگاه
    الان مدرکم و آزاد میکنن یا چون دانشگاه دولتی قبول شدم مدرکم و نمیدن بهم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (پست اول حتما خوانده شود)

سلام به همه عزیزان و ارزوی موفقیت برا همه رفقا.بنده کارشناسیم رو سال 91 تموم کردم و بعدش بلافاصله رفتم ارشد خوندم و شهریور 94 فارغ التحصیل شدم.مهر ماه 94 رفتم کاریابی ثبتنام کردم و بعدش دفترچه خدمت پست کردم و شهریور 95 اعزام شدم اموزشی.اسفند 95 سربازیم تموم شد(کسری پروژه داشتم) .الان فکر میکنم تنها مشکل این باشه که پایان خدمتم یکسال نشده؟؟ کاریابی بعد دوسال و اندی هنوز کاری پیدا نکرده.اینکه قبل سربازی رفتن کاریابی ثبتنام کردم که مشکلی نداره؟؟؟چون بالاخره از پایان خدمتم هم بیش از شش ماه گذشته دیگه؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (پست اول حتما خوانده شود)

سلام
    من اين بخشنامه ي جديدي كه خرداد اومد را متوجه نمي شم.
    ٦ ماه بايد گذشته باشه از فارغ التحصيلي تا كاريابي ثبت نام كنم و ٦ ماه هم بمونه تو كاريابي مدركم؟
    يعني ازاد شدن مدرك ١ سال طول مي كشه؟ يا اين كه بلافاصله بعد از فارغ التحصيلي ميشه ثبت نام كرد كاريابي؟ و كل پروسه ٦ ماه طول ميكشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط angel69 نمایش پست ها
    شما اسفند ۹۲ دفا کردین پس بیش از یکسال از تاریخ فراغتتون گذشته بعلاوه چون کاریابی هم قبل خرداد ۹۶ ثبت نام کردین مشمول قانون جدید نمیشین در نتیجه الان شما مشکلی ندارین سریع نامه کاریابیو بگیرین بقیه کاراشو انجام بدین. تاریخ دفا تاریخ فارغ التحصیلیه نع تاریخ دریافت گواهی موقت ضمنا شما قبل دریافت گواهی ثبت نام کردین پس الان مشکل شما چیه؟!!

شما سوالتون واضح نیس ی جا میگین بلافاصله بعد دفا رفتین کاریابی ی جام میگین شروع ارشدتون با ثبت نام توی کاریابی بوده !!! من متوجه نشدم. میشه واضح بفرمایید.
    شرمنده بابت اشتباه در طرح سوال
    شروع ارشدم بلافاصله بعد کارشناسی بوده

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_94A نمایش پست ها
    سلام
    من اين بخشنامه ي جديدي كه خرداد اومد را متوجه نمي شم.
    ٦ ماه بايد گذشته باشه از فارغ التحصيلي تا كاريابي ثبت نام كنم و ٦ ماه هم بمونه تو كاريابي مدركم؟
    يعني ازاد شدن مدرك ١ سال طول مي كشه؟ يا اين كه بلافاصله بعد از فارغ التحصيلي ميشه ثبت نام كرد كاريابي؟ و كل پروسه ٦ ماه طول ميكشه؟
    سلام دوست عزیز

به مدت شش ماه بعد از تاریخ فارغالتحصیل شدن باید به کاریابی مراجعه کنید، و شش ماه در نوبت کاریابی بمونيد
    بدیهی که باید شرایط خودتون (درخواست آزاد سازی مدرک ) رو در کاریابی مطرح کنید.
    ویرایش توسط maxi1 : December 16th, 2017 در ساعت 11:48 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)