صفحه 7 از 139 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

باسلام

دوستان من در مورد پروسه ی زمانی ۲ مورد قید شده در پست اول سوال دارم. کسانی ککه آزاد مردن مدرکشون رو میتونن منو راهنمایی کنن؟ میخوام بدونم در ۲ مورد زیر، یعنی بعد از گرفتن نامه از کاریابی میشه آیا یک روزه نامه را از اداره کاریابی منطقه گرفت و بعد از اون نامه ی اصلی معرفی به دانشگاه رو در همون روز از اداره کاریابی مرکزی تهران گرفت؟

6) بعد از گرفتن نامه عدم کاریابی به اداره کار و تعاون مراجعه می کنید.
    7) از اداره کار و تعاون نامه ای مبنی بر عدم کاریابی شما دریافت می کنید

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "عدم کاریابی" (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsalar7 نمایش پست ها
    باسلام

دوستان من در مورد پروسه ی زمانی ۲ مورد قید شده در پست اول سوال دارم. کسانی ککه آزاد مردن مدرکشون رو میتونن منو راهنمایی کنن؟ میخوام بدونم در ۲ مورد زیر، یعنی بعد از گرفتن نامه از کاریابی میشه آیا یک روزه نامه را از اداره کاریابی منطقه گرفت و بعد از اون نامه ی اصلی معرفی به دانشگاه رو در همون روز از اداره کاریابی مرکزی تهران گرفت؟

6) بعد از گرفتن نامه عدم کاریابی به اداره کار و تعاون مراجعه می کنید.
    7) از اداره کار و تعاون نامه ای مبنی بر عدم کاریابی شما دریافت می کنید

با تشکر
    بله شما میتونین تمام این 3 کار رو در یک روز و زمان اداری انجام بدین اگه از اول وقت اداری:

1. نامه عدم کاریابی رو از کاریابی مورد نظرتون بگیرین
    2. این نامه رو به اداره تعاون ببرین و اونجا نامه ای خطاب به دانشگاه در خصوص عدم پیدا کردن کار به شما بدن.
    3. این نامه رو به دانشگاه و بخش فارغ التحصیلان ببرین.

هرچند پروسه صدور دانشنامه و غیره در خود دانشگاه طول می کشه، ولی اون 3 مرحله ای رو که گفتم می تونین در یک روز کاری انجام بدین اگه مسئولان مربوطه پشت میزشون حضور داشته باشن و تمامی این 3 مکان (اداره کاریابی، اداره کار و تعاون، دانشگاه) در محدوده مکانی نزدیک به هم باشن که از نظر رفت و آمد مشکلی نداشته باشین!

Junior Member

پیش فرض 2 سوال خیلی مهم

سلام و ممنون از همه
    2 تا سوالم اینه که:

1-- اگه سابقه بیمه داشته باشی و از آخرین سابقه بیمه 6 ماه بگذره و الان جایی مشغول نباشی، مشکلی نیس؟ (همه زمان ها از پایان خدمت و فارغ التحصیلی مرتبه!)

2-- **مهم** اگه آخرین سابقه بیمم مال بهمن 94 باشه (4ماه پیش) و اون موقع اداره کاریابی نرفته باشم، الان میتونم برم و بگم نامه درخواست منو از همون موقع بدن تا بتونم شهریور 95 دنبال مدرکم برم؟ (از مهر 95دانشجوی دکترا میشم در تهران) -- چون از چند جا پرسیدم میگن نمیتونن چون تو سایت وزارت کار ثبت سیستمی میکنن و آنلاینه و نمیشه تاریخشو تغییرش داد.

مخلص همتون

پیش فرض پاسخ : 2 سوال خیلی مهم

نقل قول نوشته اصلی توسط nimmaa نمایش پست ها
    سلام و ممنون از همه
    2 تا سوالم اینه که:

1-- اگه سابقه بیمه داشته باشی و از آخرین سابقه بیمه 6 ماه بگذره و الان جایی مشغول نباشی، مشکلی نیس؟ (همه زمان ها از پایان خدمت و فارغ التحصیلی مرتبه!)

2-- **مهم** اگه آخرین سابقه بیمم مال بهمن 94 باشه (4ماه پیش) و اون موقع اداره کاریابی نرفته باشم، الان میتونم برم و بگم نامه درخواست منو از همون موقع بدن تا بتونم شهریور 95 دنبال مدرکم برم؟ (از مهر 95دانشجوی دکترا میشم در تهران) -- چون از چند جا پرسیدم میگن نمیتونن چون تو سایت وزارت کار ثبت سیستمی میکنن و آنلاینه و نمیشه تاریخشو تغییرش داد.

مخلص همتون
    سلام. من
    هم دو ماه بیشتر نیست کاریابیه. ولی باید الان آزاذ بشه مدرکم. کسی راهی بجز پول دادن داره؟ میگن برا دکترا صدو خوررده ای باید پول داد!! امکانش هست تاریخ را عوض کنند تو سیستم؟ کسی انجام داده اینکار را؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک لیزر-تبریز

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی (پست اول حتما خوانده شود)

سلام
    من چند ماهه مدارکمو آزاد کردن..زمان ثبت نام از من هم جز پر کردن فرم ثبت نام چیزی نخواستن... اما بعد 6 ماه کپی مدارک و کارت شناسایی رو گرفتن تا نامه رو بدن...

Junior Member honeybee1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام . من 31 شهریور 94 در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شدم، 9 اردیبهشت امسال به کاریابی مراجعه کردم و 9 مهر میشه 6 ماه که از مراجعه به کاریابی گذشته.
    سوالم اینه :
    من کنکور ارشد هم امسال شرکت کردم، چون هنوز شرایط اپلای گرفتن رو ندارم، اگر کنکور قبول بشم، ثبت نام دانشگاه ها آخرای شهریوره، اونوقت نمیتونم مدرک لیسانسمو آزاد کنم؟؟؟

سلام، من یه سوال خیلی مهم داشتم
    من مرداد ماه یک ماه از فارغ التحصیلیم میگذره و 6 ماه از کاریابی
    من چون ارشد استریت شده بودم یک ترم دانشگاه تهران درس خوندم، ترم دومم کلن نرفتم امتحانا رو که الانه. اواسط مرداد دارم میرم دکترا مستقیم آمریکا
    خیلی از دوستام بودن مثل من که با اینکه ارشد داشتن روزانه میخوندن مدرکشونو از طریق عدم کاریابی آزاد کرده بودن سالهای پیش و اوناام نفهمیده بودن که اینا ارشدن
    حالا من واسه اطمینان میخام از ارشد انصراف بدم الان که دیگه دانشجو حساب نشم وقتی میخام مدرکمو آزاد کنم، میخاستم ببینم هزینه ی خاصی داره یا ممکنه انصراف دادن تو روند آزاد کردن مدرک کارشناسیم تاثیر بزاره؟

Junior Member

سلام
    دوستان من یکسال و چند 4 ماه هست که از فارغ التحصیل شدنم می گذره، بعد از فارغ التحصیل شدنم به مدت 6 ماه در جایی کار می کردم و برای چند ماه بیمه برای من رد شد، اما 6 ماه بعد از زمان فارغ التحصیلیم به کاریابی مراجعه کردم و فرم پر کردم، الان 6 - 7 ماهی هست که از وقتی که رفتم کاریابی می گذره و در این مدت من در جایی مشغول به کار نبودم. حالا سوال من این هست که آیا با توجه به اون 6 ماه اول که من سابقه بیمه داشتم اما 6 ماه کاریابی نداشتم باز هم می تونم واسه آزاد کردن مدرکم اقدام کنم؟ یا اینکه کل این یکسال باید بدون سابقه بیمه و کار می بودم؟
    ممنون می شم راهنماییم کنید

Junior Member

یه ابهام برام پیش اومده
    من ارشد خوندم؛ الان کدوم مدرک رو بذارم کاریابی تا هر جفت مدارکم آزاد بشه؟
    یا برای هر مدرک مجزا اقدام کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط coolboy654 نمایش پست ها
    یه ابهام برام پیش اومده
    من ارشد خوندم؛ الان کدوم مدرک رو بذارم کاریابی تا هر جفت مدارکم آزاد بشه؟
    یا برای هر مدرک مجزا اقدام کنم؟
    هر دو مدرک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)