صفحه 75 از 139 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

دوستان من یه سوالی داشتم.
    من اگه شهریور فارغ التحصیل بشم آیا میتونم برای ماه ژانویه 2019 توی اروپا مشغول به تحصیل بشم.
    ایا میشه توی این حدودا سه ماه مدرک رو آزاد کنم.
    آیا اصلا از ترم اول تحصیل باید مدرکم رو ارائه بدم و اگه نه چطوری مدرکم رو آزاد کنم وقتی خودم ایران نیستم؟
    ممنون

Member Mr_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EEngineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirparyab نمایش پست ها
    دوستان من یه سوالی داشتم.
    من اگه شهریور فارغ التحصیل بشم آیا میتونم برای ماه ژانویه 2019 توی اروپا مشغول به تحصیل بشم.
    ایا میشه توی این حدودا سه ماه مدرک رو آزاد کنم.
    آیا اصلا از ترم اول تحصیل باید مدرکم رو ارائه بدم و اگه نه چطوری مدرکم رو آزاد کنم وقتی خودم ایران نیستم؟
    ممنون
    سلام
    ظاهرا شما با پروسه اپلای زیاد آشنا نیستید و پیشنهاد میکنم اندکی بیشتر رو این قضیه وقت بذارید.
    منظورم ناامید کردن شما نیست ولی بهتره که اگه به وقتتون و پولتون ارزش قائلید، خودتون یه تحقیق جامعی رو این قضیه بکنید. (که مجبور نشید به موسسات مربوطه مراجعه کنید)

آزاد سازی مدرک از زمان درخواست حداکثر یک ماه طول میکشه و شاید ممکنه نادر مواردی پیدا بشه که بیشتر از این بشه.
    فقط اینکه اگر خدمت سربازی دارید و همچنین اگر میخواهید بدون هدر دادن وقتتون سریعا درستون رو تو یه دانشگاه خارجی شروع کنید، با موضوع این بخش اصلا کاری نداشته باشید.
    شما کاری که قراره بکنید اینه که توی این مدت یکی دو ماهه برای ترم بهار 2019 اپلای کنید و پس از اینکه شهریور ماه فارغ التحصیل شدید، هزینه تحصیل رایگان رو بپردازید و حداکثر بعد یک ماه مدرکتون دستتون هست.

امیدورام موفق باشید.
    """خلاصه کلام اینکه، لطفا بیایید مهربانی رو نسبت به هم نوع خودمون دریغ نکنیم. دنیا دو روزه.
    برای ساخت جامعه امون باید با هم باشیم نه مقابل هم."""

Instead of goals, try this: Focus on Process; Results are side-effects of processes

ممنون از پاسختون
    من کارت معافیت دارم
    منظورم اینه که ایا اصلا میتونم برای بهار 2019 تحصیلمو شروع کنم یا نه؟
    اگه میتونم راهش چیه؟
    میخوام از قانون کاریابی استفاده کنم
    بازم ممنون

Member Mr_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EEngineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirparyab نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    من کارت معافیت دارم
    منظورم اینه که ایا اصلا میتونم برای بهار 2019 تحصیلمو شروع کنم یا نه؟
    اگه میتونم راهش چیه؟
    میخوام از قانون کاریابی استفاده کنم
    بازم ممنون
    خواهش میکنم.
    این مسئله ای هست که هرکسی باید با در نظر داشتن شرایط خودش تحقیق کنید.

روش کاریابی اینه که شش ماه مدرکت اونجا میمونه و بعدش اگه روال اداری رو طی کنی، طی مدت یک ماه مدرکت آزاد میشه. پس در نتیجه حداقل هفت ماه بعد فارغ التحصیلی در نظر داشته باش که مدرکت به دستت برسه.

برای ثبت نام هم (منظورم اپلای نیست) هر دانشگاهی یک ددلاین مشخصی داره، پس قبل اون ددلاین باید مدرکت تو دستت باشه.
    بر اساس این اطلاعات می تونی تصمیم گیری کنی که از چه روشی اقدام کنی؛ آزادسازی کمتر از یک ماه بعد فارغ التحصیلی با پرداخت هزینه یا بدون پرداخت هزینه و صبر کردن به مدت مشخص!
    """خلاصه کلام اینکه، لطفا بیایید مهربانی رو نسبت به هم نوع خودمون دریغ نکنیم. دنیا دو روزه.
    برای ساخت جامعه امون باید با هم باشیم نه مقابل هم."""

Instead of goals, try this: Focus on Process; Results are side-effects of processes

Junior Member

درود بر همه دوستان خسته نباشید

دوستان بنده یه سوال دارم . من دیروز رفتم اداره کار بابت سوال و پرس و جو برای آزاد کردن مدرک گفتن که شما 6 ماه از تاریخ دفاع وقت دارید مدارکها رو بیارید تا ما شما رو به موسسات کاریابی معرفی کنیم بعد از 6

ماه شما باید هزینه آزاد سازی مدارک رو بپردازید در صورتیکه که این قانون 6 ماه ظاهرا قبلا نبوده آیا جدیدا این قانون اعمال شده ؟ اگرم امکانش هست یکی مراحل آزاد کردن رو قشنگ برام توضیح بده که چیکارا باید بکنم؟؟

خیلی ممنونم

Junior Member Aileen123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط ppp1486 نمایش پست ها

دوستان بنده یه سوال دارم . من دیروز رفتم اداره کار بابت سوال و پرس و جو برای آزاد کردن مدرک گفتن که شما 6 ماه از تاریخ دفاع وقت دارید مدارکها رو بیارید تا ما شما رو به موسسات کاریابی معرفی کنیم بعد از 6

ماه شما باید هزینه آزاد سازی مدارک رو بپردازید در صورتیکه که این قانون 6 ماه ظاهرا قبلا نبوده آیا جدیدا این قانون اعمال شده ؟ اگرم امکانش هست یکی مراحل آزاد کردن رو قشنگ برام توضیح بده که چیکارا باید بکنم؟؟

خیلی ممنونم
    سلام، شما برای بار دوم هستش که این سوال و مطرح می کنید،اداره کار به شما اشتباه گفته، به یک کاریابی که کارهای آزادسازی مدرک و انجام میده مراجعه کنید، ساکن کجا هستید؟

رشته و دانشگاه
    Finance

خیلی ممنونم
    برای اینکه اطلاعات به دست بیارید، لطفا پست اول و بخونید، با یکم گشتن میتونید اطلاعات به دست بیارید.
    75 صفحه نوشته وجود داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aileen123 نمایش پست ها
    سلام، شما برای بار دوم هستش که این سوال و مطرح می کنید،اداره کار به شما اشتباه گفته، به یک کاریابی که کارهای آزادسازی مدرک و انجام میده مراجعه کنید، ساکن کجا هستید؟
    درود مجدد . من ساکن یزد هستم . والا بنده رفتم اداره کار گفتن که ما یه نامه به شما میدیم واسه موسسات کاریابی غیر دولتی اما قبلش لازمه که مدرک و معافی و ... از اینا بیارید تا ما نامه رو به شما بدیم حالا مشکل اینه که من برای مقاله فرصت 6 ماه از دانشگاه گرفتم و گواهی موقت رو بهم نمیدن اما من به یکی از موسسات کاریابی رفتم گفتن که مشکلی نداره مدرک رو بعدا بیار . به نظر شما مشکلی نداره؟؟؟ ثبت نام نکنم بعد از 6 ماه برم اداره کار بگن باید می یومدی پیش ما نامه میگرفتی

رشته و دانشگاه
    Finance

درود مجدد . من ساکن یزد هستم . والا بنده رفتم اداره کار گفتن که ما یه نامه به شما میدیم واسه موسسات کاریابی غیر دولتی اما قبلش لازمه که مدرک و معافی و ... از اینا بیارید تا ما نامه رو به شما بدیم حالا مشکل اینه که من برای مقاله فرصت 6 ماه از دانشگاه گرفتم و گواهی موقت رو بهم نمیدن اما من به یکی از موسسات کاریابی رفتم گفتن که مشکلی نداره مدرک رو بعدا بیار . به نظر شما مشکلی نداره؟؟؟ ثبت نام نکنم بعد از 6 ماه برم اداره کار بگن باید می یومدی پیش ما نامه میگرفتی
    تا اونجایی که بنده اطلاعات دارم، اول باید برید کاریابی! گواهی موقت هم بعضی از کاریابی ها براشون مهم نیست! بعد از اینکه 6 ماه از ثبت نامتون توی کاریابی گذشت بهتون یه نامه میدن که می برید اداره کار! از کاریابی اطلاعات دقیق بگیرید، حتما راهنمایی میکنن! اگه تهران بودید بهتون کاریابی معرفی می کردم ولی متاسفانه از یزد اطلاعاتی ندارم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام
    شما فقط در بازه ی 6 ماهه بعد از فراغت (یا سربازی) وقت دارید در یک کاریابی ثبت نام کنید (البته بخشنامه وزارت کار میگه 6 ماه بعد از صدور گواهی موقت ولی شما بخشنامه وزارت علوم رو نظر بگیرید)... اول هم تشریف ببرید کاریابی چون تاریخ ثبت نام کاریابی مهمه و فعلا با اداره کار، کاری نداشته باشید؛ تا اینکه حداقل 6ماه از ثبت نام کارایابی و یکسال از فراغت شما بگذره و بعد از اون تشریف ببرید اداره کار، بعد اونا نامه میدن برای کاریابی و کاریابی تایید میکنه، بعد برمیگردید اداره کار و اونا مدارکتون رو میبینند و نامه عدم کاریابی رو صادر میکنند ...(معمولا روال اینطوریه)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)