صفحه 80 از 139 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

سلام دوستان
    من 3 سال پیش ارشدم رو از دانشگاه دولتی روزانه گرفتم. بعدش رفتم خدمت و 6 ماه و یک روز بعد از پایان خدمتم برای کاریابی ثبت نام کردم. اون موقع اطلاع از بخشنامه جدید فرصت 6 ماهه برای ثبت نام کاریابی نداشتم و از بدشانسی 1 روز دیر اقدام کردم. با کاریابی صحبت کردم و تو نامه ای به اداره کار میزنن تاریخ رو عوض کردن. اداره کار هم نامه مربوط به دانشکاه رو صادر کرد. یعنی بنظر میرسه مشکلی پیش نیامده.
    مساله اینجاست که من اسفند ماه با نامه اداره کار و بقیه مدارک لازم رفتم دانشگاه برای ازادسازی، مسولش گفت ما قبلا با همین نامه دستی کارت رو انجام میدادیم ولی از یک اسفند دیگه سیستمی شده و باید از طریق سامانه وزارت علوم درخواستم ثبت کنم. اینجا نگرانی دارم که نکنه اون 1 روز از طریق سیستم کاریابی مشخص بشه!
    اون موقع هرکاری کردم نتونستم تو سامانه ثبت نام کنم و امروز با کلی تاخیر بلاخره هفت خان رستم ثبت نامش رو گذروندم. ولی قسمت ثبت درخواست ازادسازی مدرک پیدا نمیکنم. اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

Junior Member

با سلام.
    بنده در حال گذراندن خدمت سربازی از طریق تسهیلات نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان (پروژه جایگزین خدمت) هستم. بنیاد نخبگان نیروهای مسلح در حین انجام پروژه به ما "گواهی عدم منع استخدام در سازمان های غیر نظامی" می دهند و ظاهرا محدودیتی در قبال کارت پایان خدمت نداریم. به عبارتی بدون نیاز به کارت پایان خدمت، و در طول خدمت نظام وظیفه، می توانیم در سازمان ها استخدام شویم.
    همچنین بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به ما "گواهي اشتغال به خدمت براي آزاد سازي مدرك تحصيلي" هم می دهد.
    می خواستم بپرسم با شرایط فعلی بنده، و گواهی هایی که بنیاد نخبگان به ما می دهد، می توانم از طریق عدم کاریابی مدارک تحصیلی ام رو آزاد کنم؟ آیا کسی بوده که شرایط من رو داشته باشه و تونسته مدارکش رو آزاد کنه؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Junior Member AAliA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MechEng_KNTU

سلام، من با مدرک کارشناسی، الان مشغول خدمتم. تاریخ ترخیصم 97/3/1 هستش. اگر به محض گرفتن کارت پایان خدمتم تو کاریابی ثبت نام کنم، باز باید نامه ای که کاریابی برای آزادی مدرکم به من میده تاریخش «حداقل یکسال» بعد خدمتم خورده باشه...؟؟؟ یعنی نزدیک یکسال باید صبر کنم تا نامه صادر بشه و من بتونم مدرکم رو آزاد کنم...؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AAliA نمایش پست ها
    سلام، من با مدرک کارشناسی، الان مشغول خدمتم. تاریخ ترخیصم 97/3/1 هستش. اگر به محض گرفتن کارت پایان خدمتم تو کاریابی ثبت نام کنم، باز باید نامه ای که کاریابی برای آزادی مدرکم به من میده تاریخش «حداقل یکسال» بعد خدمتم خورده باشه...؟؟؟ یعنی نزدیک یکسال باید صبر کنم تا نامه صادر بشه و من بتونم مدرکم رو آزاد کنم...؟؟؟
    تا جایی که میدونم بله

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rohanipoor نمایش پست ها
    با سلام.
    بنده در حال گذراندن خدمت سربازی از طریق تسهیلات نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگان (پروژه جایگزین خدمت) هستم. بنیاد نخبگان نیروهای مسلح در حین انجام پروژه به ما "گواهی عدم منع استخدام در سازمان های غیر نظامی" می دهند و ظاهرا محدودیتی در قبال کارت پایان خدمت نداریم. به عبارتی بدون نیاز به کارت پایان خدمت، و در طول خدمت نظام وظیفه، می توانیم در سازمان ها استخدام شویم.
    همچنین بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به ما "گواهي اشتغال به خدمت براي آزاد سازي مدرك تحصيلي" هم می دهد.
    می خواستم بپرسم با شرایط فعلی بنده، و گواهی هایی که بنیاد نخبگان به ما می دهد، می توانم از طریق عدم کاریابی مدارک تحصیلی ام رو آزاد کنم؟ آیا کسی بوده که شرایط من رو داشته باشه و تونسته مدارکش رو آزاد کنه؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    تا جایی که من میدونم باید یک سال از تاریخ کارت پایان خدمتت بگذره ینی هر وقت کارتتو بهت دادن بعدش باید یک سال بگذره. ولی اینکه میگین "گواهی اشتغال به خدمت برای آزاد سازی مدرک تحصیلی" بهتون میدن برای من تعجب آوره

Junior Member

سلام دوستان کسی می دونه با سامانه سجاد چطور باید کار کرد؟ برای درخواست دانشنامه اول باید اونو پر کنیم.
    من دوره لیسانسم شبانه سراسری بوده، آیا برای اون هم نیاز به لغو تعهد تحصیلی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 3 سال پیش ارشدم رو از دانشگاه دولتی روزانه گرفتم. بعدش رفتم خدمت و 6 ماه و یک روز بعد از پایان خدمتم برای کاریابی ثبت نام کردم. اون موقع اطلاع از بخشنامه جدید فرصت 6 ماهه برای ثبت نام کاریابی نداشتم و از بدشانسی 1 روز دیر اقدام کردم. با کاریابی صحبت کردم و تو نامه ای به اداره کار میزنن تاریخ رو عوض کردن. اداره کار هم نامه مربوط به دانشکاه رو صادر کرد. یعنی بنظر میرسه مشکلی پیش نیامده.
    مساله اینجاست که من اسفند ماه با نامه اداره کار و بقیه مدارک لازم رفتم دانشگاه برای ازادسازی، مسولش گفت ما قبلا با همین نامه دستی کارت رو انجام میدادیم ولی از یک اسفند دیگه سیستمی شده و باید از طریق سامانه وزارت علوم درخواستم ثبت کنم. اینجا نگرانی دارم که نکنه اون 1 روز از طریق سیستم کاریابی مشخص بشه!
    اون موقع هرکاری کردم نتونستم تو سامانه ثبت نام کنم و امروز با کلی تاخیر بلاخره هفت خان رستم ثبت نامش رو گذروندم. ولی قسمت ثبت درخواست ازادسازی مدرک پیدا نمیکنم. اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
    سلام.
    بعد از گذشت یک روز از ثبت نامتون در سامانه وارد بخش خدمات-اداره کل دانشجویان داخل- درخواست لغو تعهد بشید بعد از گذشت 2 دهفته دانشگاه تایید می کنه و انشالله می تونید بگیرید مدرکتون رو.

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    من بیشتر از 2 سال از تاریخ دفاعم گذشته ولی هنوز مدرک موقت نگرفتم از دانشگاه
    با این بخش نامه هایی که هر روز تغییر میکنن! میتونم مدرکمو با کاریابی ازاد کنم یا نه ؟
    تاریخ فارق التحصیلی رو تاریخ دفاع در نظر میگیرن یا تاریخی که مدرک موقت رو میگریم؟

Member Mr_Engineer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EEngineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Alef_2018 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    من بیشتر از 2 سال از تاریخ دفاعم گذشته ولی هنوز مدرک موقت نگرفتم از دانشگاه
    با این بخش نامه هایی که هر روز تغییر میکنن! میتونم مدرکمو با کاریابی ازاد کنم یا نه ؟
    تاریخ فارق التحصیلی رو تاریخ دفاع در نظر میگیرن یا تاریخی که مدرک موقت رو میگریم؟
    با سلام و درود

تاریخ فارغ التحصیلی و تاریخ صدور مدرک موقت دو تا عدد جداگانه هستند.
    آیین نامه ها تاریخ فارغ اتحصیلی رو در نظر میگیرند.
    """خلاصه کلام اینکه، لطفا بیایید مهربانی رو نسبت به هم نوع خودمون دریغ نکنیم. دنیا دو روزه.
    برای ساخت جامعه امون باید با هم باشیم نه مقابل هم."""

Instead of goals, try this: Focus on Process; Results are side-effects of processes

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Engineer نمایش پست ها
    با سلام و درود

تاریخ فارغ التحصیلی و تاریخ صدور مدرک موقت دو تا عدد جداگانه هستند.
    آیین نامه ها تاریخ فارغ اتحصیلی رو در نظر میگیرند.
    ممنونم دوست عزیز
    اخرین بخش نامه ای که من دیدم به تاریخ 16 خرداد 96 گفته که بازه زمانی 6 ماهه از تاریخ صدور مدرک موقت دانشجوها باید ثبت نام کنند. شما اطلاع دارین هنوز همین بخشنامه اجرا میشه یا دوباره تغییر کرده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)