صفحه 81 از 139 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

سلام.گواهی موقت لیسانس همون سال فارغ التحصیلی یعنی 1391 صادر شده.بلافاصله ازاد ارشد خوندم و 94 فارغ التحصیل .قبل از سربازی رفتن در سال 94 کاریابی ثبتنام کردم.سال 95 سربازیم تموم شد.با این شرایط قکر کنم تنها امید تغییرتاریخ ثبتنام کاریابی باشه.درست میگم؟؟؟؟؟؟ کسی کاریابی که همکاری کنه تو تهران سراع داره؟لطفا نجاتم بدین.چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member ahmad747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Alef_2018 نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز
    اخرین بخش نامه ای که من دیدم به تاریخ 16 خرداد 96 گفته که بازه زمانی 6 ماهه از تاریخ صدور مدرک موقت دانشجوها باید ثبت نام کنند. شما اطلاع دارین هنوز همین بخشنامه اجرا میشه یا دوباره تغییر کرده؟

با سلام
    آخرین بخش نامه در تاریخ ۲ بهمن ۹۶ صادر شده و طبق ماده ۷۴ کلیه دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های قبلی مرتبط ملغی میشه.برای دریافت بخشنامه می‌ تونید به لینک زیر(سازمان امور دانشجویان که زیر مجموعه‌ی وزارت علوم هست) مراجعه کنید:

http://mad.saorg.ir/EDUS/File.aspx

>> آموزش رایگان و لغو تهعد >> دستورالعمل جامع ایفای تعهد خدمت آموزش رایگان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineer Msc

سلام روزتون بخیر دوستان. من برای آزادسازی مدرک دانشنامه از طریق نامه اداره کار اقدام کردم ولی دانشگاه میگن که از اسفند ماه بخشنامه شده که اگر کسی عضو نظام مهندسی باشه نامه اداره کار ملغی میشه. آیا این گفته صحت داره؟ واقعا نظام مهندسی بجز پول گرفتن هیچ کارایی دیگه ای نداشته. با توجه به اینکه نامه من قبل از اسفند ماه بوده آیا بازم شامل میشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید چون واقعا هیچ منبع قابل اطمینانی برای پاسخگویی وجود نداره.

Junior Member

سلام به همگی
    . من به تازگی ارشدمو دفاع کردم و حدود دو ماه دیگه از ایران میرم. می خواستم بدونم آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی چقدر طول می کشه؟ یک سال حداقل طول می کشه یا کمتر هم میشه؟ خود دانشگاه هم سه ماه طول میده دانشنامرو صادر کنه. یعنی با این حساب یک سال و سه ماه حداقلشه؟
    ممنون میشم کسی پاسخ بده

سلام دوستان
    من یک سال پیش دفاع کردم و دکتریمو تموم کردم ولی به دلایلی اصلا سراغ گرفتن مدرکم نرفتم و کاراشو انجام ندادم. می خواستم ببینم هنوز وقت دارم که برم کاریابی ثبت نام کنم، چون من چیز دیگه ی شنیده بودم که باید شش ماه از فارغ التحصیلی گذشته باشه بعد بری ثبت نام کنی ولی اینجا خوندم که شش ماه وقت داری که بری واسه ثبت نام. الان که مدرک موقتمو هنوز نگرفتم به نظرتون هنوزم وقت دارم برم کاریابی ثبت نام کنم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید. من میخواستم هر دو مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشدم رو از طریق عدم کاریابی آزاد کنم. به اداره کار هم مراجعه کردم و دو نامه جداگانه برای هر دو مقطع بهم دادن، منتها وقتی وارد سامانه سجاد میشم و میخوام گزینه مقطع مورد منظر لغو تعهد را برای هر دو مقطع انتخاب کنم سامانه خطای شما مجاز به انتخاب بیش تر از یک مقطع نیستید را بهم میده. به خاطر همین من فقط برای مقطع کارشناسی درخواست لغو تعهد دادم و فقط نامه اداره کار مقطع کارشناسیم رو ضمیمه کردم تا لغو تعهد مدرک کارشناسیم تایید بشه و بعد جداگانه برای مقطع ارشد توی سامانه درخواست بدم. منتها یه خورده شک دارم که درست اقدام کردم یا نه؟ کسایی که میخوان هر دو مدرک رو آزاد کنن به چه صورت و ترتیبی باید تو سامانه درخواست بدن؟
    یه سوال دیگه اینکه چه مدت زمان طول میکشه تا سامانه امور دانشجویان در سامانه سجاد جواب بده که درخواستمون تایید یا رد شده؟
    پیشاپیش سپاسگذارم

دوستان من همین الان از یکی از موسسات کاریابی برگشتم، بهشون گفتم من یک سال از تاریخ دفاعم گذشته ولی هنوز کارهای فارغ التحصیلیمو انجام ندادم، میخوام الان ثبت نام کنم ولی در نهایت می خوام نامه عدم کاریابیم طوری باشه که انگار تو بازه 6 ماه بعد از دفاعم ثبت نام کردم. بهم گفتن که همچین چیزی (از راه قانونی ممکن نیست!!) و ما نمی تونیم تو تاریخ ثبت نام شما دست ببریم به این دلیل که سامانه مال خود وزارت کاره و ما فقط به عنوان واسطه کار ثبت نام شما انجام میدیم و سامانه اشون لحظه ای آبدیت میشه و تاریخ ثبت نام شما برای اونا کاملا مشخص و واضحه، پس تو این قسمتش نمیتونیم کمکی بهتون بکنیم ولی اگه آشنایی تو خود وزارت کار داشته باشید شاید بتونه از اونجا تو خود سامانه دست ببره و نامه رو برا همون تاریخی که می خواین براتون بگیره. البته پیشنهادی هم مبنی بر اینکه خودشون آشنا دارن و میتونن این کارو واسم در ازای دریافت مبلغ انجام بدن داد. من به گفته هاش اعتماد ندارم، نظر شما دوستان در مورد گفته های این شخص چیه؟ و اینکه آیا میشه بهشون اعتماد کرد؟ و اینکه اگه اعتماد کردیمو این کارو انجام دادن و هزینه رو پرداخت کردیم ولی در نهایت وزارت علوم ردش کرد اونوقت چیکار میشه کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrnooshjavar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سال پیش دفاع کردم و دکتریمو تموم کردم ولی به دلایلی اصلا سراغ گرفتن مدرکم نرفتم و کاراشو انجام ندادم. می خواستم ببینم هنوز وقت دارم که برم کاریابی ثبت نام کنم، چون من چیز دیگه ی شنیده بودم که باید شش ماه از فارغ التحصیلی گذشته باشه بعد بری ثبت نام کنی ولی اینجا خوندم که شش ماه وقت داری که بری واسه ثبت نام. الان که مدرک موقتمو هنوز نگرفتم به نظرتون هنوزم وقت دارم برم کاریابی ثبت نام کنم؟
    اصلا این قانون جدید که از خرداد 96 ابلاغ شده شامل حال منکه اردیبهشت 96 دفاع کردم میشه یا نمیشه؟

Junior Member

سلام دوستان من بهمن ماه 1393کارشناسی فارغ التحصیل شدم و مهر 94 ارشد رفتم و بین کارشناسی و ارشدم ی 7 ماهی وقفه افتاد ارشد هم بهمن 96 فارغ التحصیل شدم الان میتونم دوتاشو با کاریابی آزاد کنم؟ ممنونم از پاسخگوییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط hamide1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان من بهمن ماه 1393کارشناسی فارغ التحصیل شدم و مهر 94 ارشد رفتم و بین کارشناسی و ارشدم ی 7 ماهی وقفه افتاد ارشد هم بهمن 96 فارغ التحصیل شدم الان میتونم دوتاشو با کاریابی آزاد کنم؟ ممنونم از پاسخگوییتون
    سلام دوست گرامی
    برای آزاد کردن مدرکتون از طریق عدم کاریابی باید حداقل یکسال از تاریخ فارغ التحصیلیتون بگذره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)