صفحه 87 از 139 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 1390

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق عدم کاریابی

نقل قول نوشته اصلی توسط amy65 نمایش پست ها
    کسی جواب این مورد را می دونه ؟؟؟
    سلام
    مدارکی که کاریابی ازتون میخواد برای ثبت نام، شامل کارت پایان خدمت و آخرین مدرک تحصیلی هستش. براشون خیلی مهمه که بازه زمانی شش ماه بعد از فارغ اتحصیلی یا صدور کارت پایان خدمت رعایت شده باشه. چون تاریخ پایان خدمت شما در سیستم وزارت کار هم ثبت میشه و برای وزارت علوم هم ارسال میشه. در این بین هر کسی که بخواد مانع تراشی بکنه راحت میتونه با این بهانه کارش رو انجام بده.
    خلاصه اینکه، مدارک مورد نیاز برای کاریابیها (همونطور که بهشون گفته شده) اینا هستن. تاریخ صدور کارت پایان خدمت مهمه که فقط رو کارت پایان خدمت ذکر شده.
    هر چند میتونی شماره یکی از این کاریابی ها رو پیدا کنی و درباره "گواهي اشتغال به خدمت براي آزاد سازي مدرك تحصيلي" باهاشون صحبت کنی. میتونی از قسمت "تماس با ما" در بخش کاریابی های داخلی در سایت وزارت کار تماس بگیری. من ازشون مشاوره گرفتم خیلی خوب جواب میدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashoori2018 نمایش پست ها
    سلام
    مدارکی که کاریابی ازتون میخواد برای ثبت نام، شامل کارت پایان خدمت و آخرین مدرک تحصیلی هستش. براشون خیلی مهمه که بازه زمانی شش ماه بعد از فارغ اتحصیلی یا صدور کارت پایان خدمت رعایت شده باشه. چون تاریخ پایان خدمت شما در سیستم وزارت کار هم ثبت میشه و برای وزارت علوم هم ارسال میشه. در این بین هر کسی که بخواد مانع تراشی بکنه راحت میتونه با این بهانه کارش رو انجام بده.
    خلاصه اینکه، مدارک مورد نیاز برای کاریابیها (همونطور که بهشون گفته شده) اینا هستن. تاریخ صدور کارت پایان خدمت مهمه که فقط رو کارت پایان خدمت ذکر شده.
    هر چند میتونی شماره یکی از این کاریابی ها رو پیدا کنی و درباره "گواهي اشتغال به خدمت براي آزاد سازي مدرك تحصيلي" باهاشون صحبت کنی. میتونی از قسمت "تماس با ما" در بخش کاریابی های داخلی در سایت وزارت کار تماس بگیری. من ازشون مشاوره گرفتم خیلی خوب جواب میدن.
    دمت گرم............................................ .

سلام دوستان
    بنده فقط برای مدرک کارشناسی ارشدم در یک کاریابی 4 ماه پیش ثبت نام کردم و این کاریابی گفت که فقط با آخرین مدرک ثبت نام می کنیم و نیازی به مدرک قبلی نیست و قبلی، خودبخود آزاد میشه. البته بر اساس دستورالعمل وزارت علوم حرفشون درسته. دانشگاه مقطع ارشدم با لیسانس فرق داره و رشته ها یکیه.
    سوالم اینه، حالا که این کاریابی مقطع لیسانس رو برام ثبت نام نمی کنه. می تونم برای مقطع لیسانس از طریق یک کاریابی دیگه اقدام کنم. به نظرتون، آیا مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Physics

سلام.

تا جایی که من اطلاع دارم با توجه به سامانه ی جدیدی که می بایستی دانشجو از طریق آن اقدام به آپلود کردن مدرک تحصیلی و نامه ی دریافتی از اداره ی کار ( نامه ای که بعد از ارایه ی نامه ی کاریابی باید از اداره ی کار بگیرید) کند، آزاد بودن مدرک مقطع پایین تر شرط لازم برای آزاد شدن مقطع بالاتر هست. من مدرک لیسانس و ارشدم رو اردیبهشت همین امسال آزاد کردم. من برای هر مقطع جدا نامه گرفتم از یک کاریابی با اینه دانشگاه من در هر دو مقطع یکسان بود. به نظر من برای مقطع لیسانس نامه از کاریابی ( دیگر) بگیرید. برای دقیق تر بودن به اداره ی کار سری بزنید و پرس و جو کنید. ولی گمان نمی کنم متفاوت بودن کاریابی دردسر ساز باشد و توجه کنید اول برای لیسانس درخواست بدهید حتما و بعد برای ارشد. این مسیری است که من طی کردم. به تاریخ نامه ها توجه کنید، مدت اعتبارشان حدود یک ماه است، هر چند بر روی نامه ذکر نشده است. نظر باقی دوستان را هم برای دقیق تر بودن، بپرسید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeil1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده فقط برای مدرک کارشناسی ارشدم در یک کاریابی 4 ماه پیش ثبت نام کردم و این کاریابی گفت که فقط با آخرین مدرک ثبت نام می کنیم و نیازی به مدرک قبلی نیست و قبلی، خودبخود آزاد میشه. البته بر اساس دستورالعمل وزارت علوم حرفشون درسته. دانشگاه مقطع ارشدم با لیسانس فرق داره و رشته ها یکیه.
    سوالم اینه، حالا که این کاریابی مقطع لیسانس رو برام ثبت نام نمی کنه. می تونم برای مقطع لیسانس از طریق یک کاریابی دیگه اقدام کنم. به نظرتون، آیا مشکلی پیش نمیاد؟

سلام
    ببخشید سوالی داشتم
    من میخوام هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رو آزاد کنم.
    بعد از فارغ التحصیلیم کاریابی ثبت نام کردم الان 6 ماه گذشته ولی هنوز یکسال نگذشته.
    میخواستم بدونم الان که 6 ماه گذشته میتونم کارشناسی رو ازاد کنم و بعد از گذشت یکسال برم دنبال ارشد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_freeze نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید سوالی داشتم
    بعد از فارغ التحصیلیم کاریابی ثبت نام کردم الان 6 ماه گذشته ولی هنوز یکسال نگذشته.
    میخواستم بدونم الان که 6 ماه گذشته میتونم کارشناسی رو ازاد کنم و بعد از گذشت یکسال برم دنبال ارشد؟
    سلام
    با توجه به آیین نامه ای که دوستان در همین جا آپلود کرده بودند، بایستی یک سال از تاریخ فارغ التحصیلی گذشته باشه تا بتونید مدارکتان رو آزاد کنید، همچنین در هنگام گرفتن نامه از کاریابی برای اداره کار بایستی حداقل 6 ماه از زمان ثبت نام در کاریابی سپری شده باشه. برای آقایونی که بعد از فارغ التحصیلی رفتن سربازی، باید یکسال از تاریخ پایان خدمتشون بگذره.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان. خواستم بپرسم این مهلت 6 ماه هیچ راهی نداره؟ مثلا اگه یه هفته بعد از 6 ماه باشه بازم نمیشه کاری کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Physics

سلام.

با توجه به این که شما سربازی ندارید، اگر شش ماه از تاریخ ثبت نامتان در کاریابی گذشته، می توانید برای آزاد سازی مدرک ( لیسانس ) اقدام کنید. البته این اطلاعات تا اردیبهشت امسال موثق بوده که من مدرکمو آزاد کردم. اگر قوانین تغییر نکرده باشند.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_freeze نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید سوالی داشتم

Junior Member

دوستان من نامه کاریابی رو بردم اداره کار بعد نامه که بهم دادن زده مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان! یعنی نزده اداره کل استان. محل امضا هم زده مدیریت شهرستان. نامه رو خطاب به دانشگاهم زده ولی. الان یعنی گیر میده دانشگاه که نامه از طرف اداره کل استان نیست؟ استرس مند شدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematical Physics

سلام.
    تا جایی که من اطلاع دارم، روندی که طی کردید، کاملا درست هست تا اینجا. یعنی نامه ی کاریابی رو بردید به اداره ی کار و از آنجا نامه ی دیگری برای دانشگاه گرفته اید. در رابطه با اسامی نگران نباشید. در ضمن این از طرف کل استان باید باشه نامه رو شما کجا دیده اید، که الان نگران هستید؟ درسته همه چیز.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط bew نمایش پست ها
    دوستان من نامه کاریابی رو بردم اداره کار بعد نامه که بهم دادن زده مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان! یعنی نزده اداره کل استان. محل امضا هم زده مدیریت شهرستان. نامه رو خطاب به دانشگاهم زده ولی. الان یعنی گیر میده دانشگاه که نامه از طرف اداره کل استان نیست؟ استرس مند شدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)