صفحه 31 از 31 نخستنخست ... 2122232425262728293031
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 305 , از مجموع 305

موضوع: مهاجرت پزشکان با قانون جدید داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز Federal Skilled

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت پزشکان با قانون جدید داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز Federal Skilled

سلام دوستان من یک سوال در رابطه با فرستادن مدارک تحضیلی پزشکی به کانادا دارم .برای ارزشیابی مدرکم به عنوان پزشک عمومی باید مدارکمو به mccارسال کنم و ییا پزشکان هم می توانند فرم WES پرکنن واز این طریق جهت ارزیابی اقدام کنند؟؟؟؟لطفا منو راهنمایی کنید

پیش فرض پاسخ : مهاجرت پزشکان با قانون جدید داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز Federal Skilled

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz29 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک سوال در رابطه با فرستادن مدارک تحضیلی پزشکی به کانادا دارم .برای ارزشیابی مدرکم به عنوان پزشک عمومی باید مدارکمو به mccارسال کنم و ییا پزشکان هم می توانند فرم WES پرکنن واز این طریق جهت ارزیابی اقدام کنند؟؟؟؟لطفا منو راهنمایی کنید
    wes lمربوط به پزشکان نیست برای mcc بفرستید
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil

سلام من برای همسرم که متخصص رادیولوژی هستن وقصد دارن فعلا وارد سیستم تکنسین رادیولوژی بشن میخوام از طریق wes ارزیابی مدارک رو انجام بدم.از اونجاییکه وارد سایت که میشم اول باید ثبت نام کنم و پول واریز کنم میخواستم ببینم کسی میتونه لطفا مدارک لازم رو واسم توضیح بده!
    2-ایا برای دادن امتحان armds در بریتیش کلمبیا جای دیگه ای غیر از wes هم میشه مدارک رو ارزیابی کرد؟
    پیشاپیش ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil

دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی کنید؟؟؟!

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز . میخواستم بپرسم برای تایید کپی پاسپورت برای فرستادن به MCC باید به سفارت نیوزیلند مراجعه کنیم؟ وقت قبلی باید بگیریم یا هر روز مراجعه کنیم شدنی هست؟ ممنون از راهنمایی تون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)