صفحه 13 از 31 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 305

موضوع: مهاجرت پزشکان با قانون جدید داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز Federal Skilled

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUMS,MD

پیش فرض پاسخ : مهاجرت پزشکان با قانون جدید داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز Federal Skilled

با سلام،
    کسی از همکاران میدونه که اگه فایل نامبر دوم (سوریه)بیاد،ایا به این معنیه که پرونده به لحاظ امتیاز لازم مورد تائید بوده یا خیر؟من اکر امتیاز مدرک برام کمتر حساب بشه،به لحاظ امتیاز کم میارم.حالا نمی دونم با توجه به اینکه فایل نامبر دوم هم اومده،آیا دیگه جای نگرانی نیست یا باید صبر کنم در مراحل بعدی ببینم چی میشه؟

با تشکر

پیش فرض پاسخ : مهاجرت پزشکان با قانون جدید داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز Federal Skilled

نقل قول نوشته اصلی توسط medicine نمایش پست ها
    با سلام،
    کسی از همکاران میدونه که اگه فایل نامبر دوم (سوریه)بیاد،ایا به این معنیه که پرونده به لحاظ امتیاز لازم مورد تائید بوده یا خیر؟من اکر امتیاز مدرک برام کمتر حساب بشه،به لحاظ امتیاز کم میارم.حالا نمی دونم با توجه به اینکه فایل نامبر دوم هم اومده،آیا دیگه جای نگرانی نیست یا باید صبر کنم در مراحل بعدی ببینم چی میشه؟

با تشکر
    اگر دفتر مرکزی پرونده را به دفتر ویزا ارجاع دهد، متقاضی ۱۲۰ روز مهلت دارد که فرم ها و مدارک مورد نیاز دفتر ویزا را ارسال کند. دفتر ویزا پس از دریافت مدارک، آنها را بررسی اولیه می کند. اگر در بررسی اولیه متقاضی مردود نشود، شماره فایل دومی صادر خواهد شد که در واقع شماره فایل دفتر ویزاست. اگر متقاضی مدارکش را در مهلت ۱۲۰ روز ارسال نکند یا در بررسی اولیه مردود شود، این شماره فایل صادر نخواهد شد.
    بررسی اولیه کلی است و نمی تواند بیانگر تخصیص 25 امتیاز مدرک دکترای حرفه ای به شما باشد لذا به فکر جبران کسری امتیاز خود از طریق زبان و....باشید
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

دوستان کسی خبر جدیدی نداره که امتیاز مدرک پزشکی رو 20 میدن یا مشکل برطرف شده و 25 امتیاز میدن؟ یکی از دوستان میگفتن میشه از وزارت بهداشت تاییدیه گرفت که مدرک پزشکی ما معادل فوق لیسانس هست و مشکل قبلی برطرف میشه!! کسی چیزی در این مورد شنیده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golnaz نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

ممکنه خیلی این سوالم کلی باشه واز یک استان به استان دیگه کانادا فرق داشته باشه اما میخواستم بدونم سیستم پزشکی کانادا اصولا غیر از فارغ التحصیلان خود کانادا، پزشکانی که توی کشورهای سطح بالای دیگه هم با رجیستریشن کامل مشغول طبابت هستند رو هم قبول نداره؟ ( مثل آمریکا یا استرالیا ) یکی از دوستان من فول رجیستریشن استرالیا رو داره و میخواد بره کانادا و برای تخصص اقدام کنه ( البته پزشکیشو ایران خونده و توی استرالیا بعد از 2 سال کار و 2 تا امتحان؛ فول رجیستر شده یعنی الان یک پزشک استرالیایی هستش )

آیا ممکنه کارش از کسی که مستقیم از ایران میخواد بره کانادا , آسونتر باشه؟ ( از لحاظ ورود به دوره تخصص )

دوستان کسی از این قضیه اطلاعی داره ؟

ممنونم
    hi i asked it by email from credentials sections of each state of CA but just Quebec answered that they accept USMLE CK you can send email to them they answered me fast.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TUMS,MD

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    اگر دفتر مرکزی پرونده را به دفتر ویزا ارجاع دهد، متقاضی ۱۲۰ روز مهلت دارد که فرم ها و مدارک مورد نیاز دفتر ویزا را ارسال کند. دفتر ویزا پس از دریافت مدارک، آنها را بررسی اولیه می کند. اگر در بررسی اولیه متقاضی مردود نشود، شماره فایل دومی صادر خواهد شد که در واقع شماره فایل دفتر ویزاست. اگر متقاضی مدارکش را در مهلت ۱۲۰ روز ارسال نکند یا در بررسی اولیه مردود شود، این شماره فایل صادر نخواهد شد.
    بررسی اولیه کلی است و نمی تواند بیانگر تخصیص 25 امتیاز مدرک دکترای حرفه ای به شما باشد لذا به فکر جبران کسری امتیاز خود از طریق زبان و....باشید
    با سلام
    من از اون 120 روز عبور کردم.مدارک سوریه رو فرستادم و فایل نامبر هم اومد.سوالم اینه که بعد از عبور از این مرحله،ایا بازم باید نگران امتیاز باشم یا اینکه امتیاز کافی بوده که دفتر دمشق،فایل نامبر فرستاده؟
    یه مطلب دیگه،اگر بر فرض نیاز داشته باشم که از زبان نمره فول بگیرم،حالا که دیگه مدارک فرستاده شدن،مگه میشه مدرک تکمیلی هم فرستاد؟خواهشا هرکس چیزی در این مورد میدونه من رو تو جریان قرار بده.
    ویرایش توسط medicine : September 25th, 2010 در ساعت 02:45 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط medicine نمایش پست ها
    با سلام
    من از اون 120 روز عبور کردم.مدارک سوریه رو فرستادم و فایل نامبر هم اومد.سوالم اینه که بعد از عبور از این مرحله،ایا بازم باید نگران امتیاز باشم یا اینکه امتیاز کافی بوده که دفتر دمشق،فایل نامبر فرستاده؟
    من خودم که رفتم دنبال زبان فرانسه!
    معمولا تا این پروسس نشدین ارسال مدرک جدید ایرادی نداره!
    ویرایش توسط mo_eini : September 29th, 2010 در ساعت 08:19 AM
    2014

Junior Member

سلام.بنده هم 120روزم در حال اتمام است و هنوزم زبانم 11 امتیازه است. یعنی هیچ مرجع حقوقی برای این امتیاز بندی پزشکی ملاکی تعریف نکرده و سلیقه ای عمل میکنند؟ چه روش شرافتمندانه ای برای بالابردن امتیاز هست؟ آیا دوست را میشود cousin معرفی کرد؟ چک میکنند؟

Junior Member

برای ثبت نام در امتحان MCCEE باید اول در PCRC ثبت نام کرد. من مدارکم را چند هفته پیش فرستادم و با وجود این که فکر می کردم همه مراحل را درست انجام دادم باز ایمیل اشکال مدارک دریافت کردم .ریز نمراتم : علاوه بر این که ترجمه انگلیسی رسمی را به تا یید سفارت رساندم کپی فارسیش را هم بردم وزارت خانه و مهر کپی برابر اصل زدند. سفارت از تأیید ریزنمرات فارسی خودداری می کند و از طرفی هم در E-MAIL دریافتی از PCRC گفته شده که حتماً باید کپی فارسی ریزنمرات توسط سفارت تأیید شود. خواهش می کنم اگر کسی می دونه باید چکار کرد من را راهنمایی کند.
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : Sep. 19, 2006 ارسال آپدیت به ورشو: Nov. 24, 2010
    مدیکال پاریس: ـDec. 4, 2012 و پاس ریکوئست بعد از 7 سال و یک ماه : 31 اکتبر 2013 با فرصت لندینگ 34 روزه!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh1 نمایش پست ها
    سلام.بنده هم 120روزم در حال اتمام است و هنوزم زبانم 11 امتیازه است. یعنی هیچ مرجع حقوقی برای این امتیاز بندی پزشکی ملاکی تعریف نکرده و سلیقه ای عمل میکنند؟ چه روش شرافتمندانه ای برای بالابردن امتیاز هست؟ آیا دوست را میشود cousin معرفی کرد؟ چک میکنند؟
    خیر نمی شود! ترجمه رسمی شناسنامه لازم پدر و عموی شما لازم می باشد که هر دو در نام والدین شریکند!
    2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    psychiatry.shahid beheshty

سلام
    من تازه واردم .مارچ2009 برای مهاجرت اقدام کرده ام و مدارکم جولای2009 به دمشق رسیده.جدولی دارین که اطلاعات بقیه را داشته باشد؟انتظار خیلی فرسایشی شده و من هنوز pendingهستم.2 ماه قبل به وزیر ایمیل زدم و جوابی نداد .کار دیگه ای میتونم بکنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)