صفحه 16 از 25 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 305

موضوع: مهاجرت پزشکان با قانون جدید داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز Federal Skilled

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت پزشکان با قانون جدید داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز Federal Skilled

نقل قول نوشته اصلی توسط taran-m نمایش پست ها
    با سلام . من از دوستان پزشک برای برادرم با این شراط سوال دارم .1- شرایط اقدام دارند؟ واگر بله ایشون به چه نمره ای از آیلتس نیاز دارند؟( پزشک عمومی - بالای 4 سال سابقه کار با بیمه سن : 45)
    همسر : لیسانس میکروبیولوژی-1فرزند
    لطفا ویکی فدرال را بخوانید.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

Question پاسخ : مهاجرت پزشکان با قانون جدید داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز Federal Skilled

یه سوال خیلی‌ اورژانسی دارم،من پزشک عمومی هستم و از قراره معلوم به مدرک ما ۲۰ امتیاز میدن، می‌خواستم بپرسم چه جوری می‌شه اونهارو متقاعد کرد که مدرکمونو معادل master حساب کنن،آیا وزارتخونه نامه‌ای میده که اونارو متقاعد کنه؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : مهاجرت پزشکان با قانون جدید داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز Federal Skilled

نقل قول نوشته اصلی توسط reza118 نمایش پست ها
    یه سوال خیلی‌ اورژانسی دارم،من پزشک عمومی هستم و از قراره معلوم به مدرک ما ۲۰ امتیاز میدن، می‌خواستم بپرسم چه جوری می‌شه اونهارو متقاعد کرد که مدرکمونو معادل master حساب کنن،آیا وزارتخونه نامه‌ای میده که اونارو متقاعد کنه؟؟؟؟
    بعیده متقاعد بشوند مگر در یک دعوای حقوقی که در جریان است دادگاه حکمی صادر کند وگرنه زیاد خودتان را اذیت نکنید و به 20 امتیاز بسنده کنید.
    2014

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط reza118 نمایش پست ها
    OP6 , Page 31
    Medical doctor degrees are generally first-level university credentials, in the same way that a Bachelor of Law or a Bachelor of Science in Pharmacology is a first level, albeit “professional” degree and should be awarded 20 points.
    به خاطر اینکه پزشک عمومی در ایران first-level university credentials هستش و از اول یک دفعه این مدر رو میگیرن این شرایط متاسفانه وجود داره ...
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

من پزشک متخصص هستم و دانشنامه پزشکی ویک گواهینامه تخصص دارم .ایا امتیاز من به 25 میرسه.ممنون میشم جواب بدیدکلا بعد از دیپلم 7+4 سال پزشکی و تخصص
    ارسال مدارک به سیدنی 22october 2009 فایل نامبر اول 6 jan فایل نامبر دوم april 2010 وضعییت پرونده اینپراسس انتقال به ورشو 12 دسامبر استارت اینپراسس 24 زانویه-مدیکال 27jun2013-ارسال مدیکال 13 jul-پاس ریکوئست 25 اکتبر 2013

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط atieh60 نمایش پست ها
    من پزشک متخصص هستم و دانشنامه پزشکی ویک گواهینامه تخصص دارم .ایا امتیاز من به 25 میرسه.ممنون میشم جواب بدیدکلا بعد از دیپلم 7+4 سال پزشکی و تخصص
    شما با 4 + 7 25 هستین, خیالتون راحت
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

ممنونم دوست خوب .نگرانی من از ان جهت بود که یکی از پزشکان متخصص که تخصصش در کودکان بود به دلیل اینکه امتیازش رو 25 حساب کرده بود رد شد و به ایشان 22 امتیاز دادند.خودم حدس میزنم شاید یک دلیلش این بوده که ایشان تخصص را استریت گذرانده اند و یک گواهینامه دارند .البته اینها همش حدس و گمانه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram_golbaghi نمایش پست ها
    شما با 4 + 7 25 هستین, خیالتون راحت
    ارسال مدارک به سیدنی 22october 2009 فایل نامبر اول 6 jan فایل نامبر دوم april 2010 وضعییت پرونده اینپراسس انتقال به ورشو 12 دسامبر استارت اینپراسس 24 زانویه-مدیکال 27jun2013-ارسال مدیکال 13 jul-پاس ریکوئست 25 اکتبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط atieh60 نمایش پست ها
    ممنونم دوست خوب .نگرانی من از ان جهت بود که یکی از پزشکان متخصص که تخصصش در کودکان بود به دلیل اینکه امتیازش رو 25 حساب کرده بود رد شد و به ایشان 22 امتیاز دادند.خودم حدس میزنم شاید یک دلیلش این بوده که ایشان تخصص را استریت گذرانده اند و یک گواهینامه دارند .البته اینها همش حدس و گمانه.
    چون 2مقطع جداگانه و با شرایط پذیرش متفاوت است کاملا ناپیوسته تلقی می شود و این استدلال غلط است.
    2014

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

سلام
    آقا می شه بگید واسه دندون پزشک ها این قانون چه طوریه؟ فقط واسه پزشگ هاست؟ یا دندون پزشگ ها رو هم شامل می شه؟
    بعد این که یعنی مدرکشون قبوله؟ نیازی نیست دوباره درس بخونند؟
    می تونند کار کنند به طور خصوصی؟
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

ممکنه دلیل دیگه ای هم داشته باشه .ایشان از اصفهان اپلای کرده بودند.والا دیگه نمی دونم چه فکری کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)