صفحه 6 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 305

موضوع: مهاجرت پزشکان با قانون جدید داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز Federal Skilled

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت پزشکان با قانون جدید داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز Federal Skilled

توضیحاتتون واقعا رسا و کامله! واقعا سوالی باقی نگذاشتید،برای فعلا البته! امیدوارم باز هم دوستان بتونند از تجربیات شما استفاده بکنند.

در مورد سوال اون دوستی که پرسیده بودند چگونه میشه پذیرش دانشجویی گرفت باید بگم پاسخ جناب اسفندیار خان چندتا پست بالاتر در همین فروم به hka عزیز بسیار کامل و مدون هست. اگر سوال موردی خاصی هست من در خدمتم. ذاستش تجربه من فعلا از این حد بیشتر نرفته.

امیدوارم همه دوستانی که تجربیات بیشتری دارند کمک کنند تا بقیه هم بتونند راحتتر این پروسه های پیچیده رو طی کنند. باز هم از اسفندیار خان عزیز ممنونم :-)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت پزشکان با قانون جدید داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز Federal Skilled

با تشكر از پاسخ شما
    ميخواستم بدونم من فايل نامبر دوم ندارم؟

Exclamation پاسخ : مهاجرت پزشکان با قانون جدید داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز Federal Skilled

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajeri نمایش پست ها
    با تشكر از پاسخ شما
    ميخواستم بدونم من فايل نامبر دوم ندارم؟
    خیر فایل نمره دومی برای این گروه در کار نیست.
    فایل نامبر دوم برای گروهی می باشد که از طریق سیدنی کانادا اقدام کرده اند.
    شما مستقیم از خود سفارت کانادا در دمشق اقدام کرده اید.

Junior Member

باز هم تشکر و سوال
    1.برای انجام medical چه مدت فرصت میدن؟
    2.بعد از صدور ویزا چه مدت زمان برای خروج وقت داریم ؟
    3. آیا افراد مشابه من مدیکالشون اومده؟
    ببخشید وقتی فرزند دانش آموز داشته باشی زمان مهمه.

Exclamation پاسخ : مهاجرت پزشکان با قانون جدید داشتن سابقه کاری مشاغل مورد نیاز Federal Skilled

باز هم تشکر و سوال
    1.برای انجام medical چه مدت فرصت میدن؟
    2.بعد از صدور ویزا چه مدت زمان برای خروج وقت داریم ؟
    3. آیا افراد مشابه من مدیکالشون اومده؟
    ببخشید وقتی فرزند دانش آموز داشته باشی زمان مهمه.
    1. 60 روز یا 90 روز
    2. 6 ماه یا 9 ماه
    3. هنوز خیر

سلام
    من سه تا سوال دارم (اسفندیار خان یا سایر دوستان اگه می دونن ممنون میشم جواب بدن):
    1. بهترین کتابی که میشه برای امتحان MCCEE خوند و زیاد هم نباشه چیه؟ (با توجه به اینکه اسفندبار خان گفتن تورنتو نوت برای مرور خوبه و نه برای آمادگی)
    2. در مورد سیستم پزشکی ساسکاچوان می دونید؟ MCCEE کافیه یا برای ورود به تخصص باید همه امتحانات رو پاس کرد؟
    3. برای زبان، IELTS هم مورد قبوله یا حتماً باید TOEFL بدیم؟
    پیشاپیش از جوابهاتون ممنونم
    فایل نامبر اول: May 29, 2009 دریافت مدارک در سوریه: Sep. 23, 2009 فایل نامبر دوم با پیگیری: Dec. 23, 2009 کد: 3112 ارسال به ورشو: Dec. 1, 2011 شروع پروسه: Jan. 24, 2012 مدیکال: 2012 ,1 .Aug
    پاسپورت ریکوئست: May 16, 2013
    لندینگ: June 10, 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_yh نمایش پست ها
    سلام
    من سه تا سوال دارم (اسفندیار خان یا سایر دوستان اگه می دونن ممنون میشم جواب بدن):
    1. بهترین کتابی که میشه برای امتحان MCCEE خوند و زیاد هم نباشه چیه؟ (با توجه به اینکه اسفندبار خان گفتن تورنتو نوت برای مرور خوبه و نه برای آمادگی)
    2. در مورد سیستم پزشکی ساسکاچوان می دونید؟ MCCEE کافیه یا برای ورود به تخصص باید همه امتحانات رو پاس کرد؟
    3. برای زبان، IELTS هم مورد قبوله یا حتماً باید TOEFL بدیم؟
    پیشاپیش از جوابهاتون ممنونم
    با سلام...

1-هیچ کتابی به اصطلاح ادبا جامع و مانع وجود ندارد...به عبارت بهتر بدلیل پراکندگی موضوعات مورد امتحان نمی توان دست روی یک کتاب خاص گذاشت...درست مثل اینکه بخواهیم بگوییم که می توان برای امتحان رزیدنتی در ایران یک کتاب مرجع و مشخص معرفی کرد؟
    هدف از این امتحان دقیقا تست کردن میزان معلومات پایه شما در دانش پزشکی است که در دانشکده پزشکی و در دوره تحصیل فرا گرفته اید...در مرحله بعدی یا همان امتحان دوم دقیقا همین امتحان منتها در سطحی بالاتر و ریز تر برایتان برگزار می گردد..در پست های پیشین هم گفته بودم که وقتی می توانید از مرحله دوم به سلامت عبور کنید که امتیاز مرحله اول شما بالاتر از حد معمول و مورد نیاز جهت پاس کردن آن بوده باشد...

2-درمورد ساسکاچون باید بگویم که باید هرسه مرحله امتحانی را به اصطلاح پاس کنید..برای دریافت اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید:
    http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC81042/

3-تافل حتما نه تنها لازم بلکه الزامی خواهد بود...
    توصیه می کنم پست های پیشین را نیز مطالعه بفرمایید...

4-اگر بدون ذکر منبع هم اشاره می کردید بازهم جای افتخار است...دوستان که حتما این بخش و انجمن را مطالعه نمی کنند...شاید وبلاگ شما خواننده بیشتری داشته باشد..پس به منبع و شخص اهمیت ندهید و آنچه به صلاح می بینید انجام دهید...یک انسان فرهیخته با این درجه تحصیلی عالی از دید من هرگز عامدانه خطایی انجام نمی دهد...
    High ranked people have reached something that others got closed rarely,Those have self-confidence personalities and self-discipline characters

موفق باشید...

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita60
    salam
    yeh soal dashtam shoma dar jai eshare kardid ke baraye emtehane mccee khandane torentonotes kafee nist ba tavajoh beh inke refferenchaye ke site carm moarefi karde kheili ziade masalan baraye dakheli 3 refference moarefi karde bayad che kar kard mamnoon misham rahnamayeem konid
    دوست نازنین:

اگر دقت کنید معرفی این رفرانس ها به معنی این نیست که سوالات از این کتابها خواهد آمد!بلکه منظور این است که جهت تصحیح جواب سوالات از این کتب استفاده خواهد شد و امیدوارم این نکته کوچک که برای خود من نیز در ابتدا -به تصور شخصی-معما شده بود برای شما نیز تولید اشکال ننماید..
    شما می توانید با هر رفرانس که راحت تر هستید مطالعه کنید و نگران هم نباشید...
    تورنتو نوت صرفا جهت این است که شما مطالعه کافی کرده اید و اکنون زمان جهت محک زدن خویش قبل از ورود به آزمون را خواهید داشت..حال چرا؟ به دو دلیل:
    1-این امتحان حداکثر چند بار در سال برگزار می شود و شما فرصت بالفرض یک ماه به ماه امتحان داده نخواهید داشت و از طرفی تعداد متقاضی هم زیاد است...
    2-مبلغ پرداختی جهت شرکت در امتحان نیز بسیار بالاست و ریسک پذیری چند بار امتحان دادن را ندارد..

حالا بهترین کار چیست؟
    اینکه برای هردرس از رفرانسی که در مطالعه آن راحت هستیم استفاده کنیم و سپس خود را با تورنتو نوت و یا نمونه سوالات قبلی محک بزنیم...فایده حداقل این کار آنکه می توانیم بفهمیم که ضعف کوچک و یا خدای ناکرده ساختاری ما در کدام بخش است و چه میزان تا رسیدن به حد مطلوب زمان و مطالعه لازم است..
    پس نگران نباشید و مطالعه کنید...موفق باشید...

Junior Member

باسلام
    همانطور که قبلا گفتم من متخصص کودکان هستم در ضمن فوق دیبلم علوم آزمایشگاهی هم دارم اگر بخوام در این رشته کار کنم آیا امکانش هست؟ دوم اینکه اکر بخوام به عنوان برستار کار کنم باید چه بکنم؟و چه استان هایی راحت تر هست ؟من به خاطراینکه دوستم در ونکوور هست میخوام برم اونجا.

Junior Member

سلام. ببخشید میشه لطفا توضیح بدهید که در کدام مرحله دقیقا به نمره تافل نیاز می شه؟ من پست های قبلی را خوندم ولی چیزی متوجه نشدم....

باسلام
    همانطور که قبلا گفتم من متخصص کودکان هستم در ضمن فوق دیبلم علوم آزمایشگاهی هم دارم اگر بخوام در این رشته کار کنم آیا امکانش هست؟ دوم اینکه اکر بخوام به عنوان برستار کار کنم باید چه بکنم؟و چه استان هایی راحت تر هست ؟من به خاطراینکه دوستم در ونکوور هست میخوام برم اونجا.
    با سلام و پوزش بابت دیر پاسخ دادن بنده بدلیل مشغله فراوان جهت آمادگی امتحان و...

1-اگر شما بخواهید بعنوان متخصص کودکان کار کنید باید مجدد تعیین صلاحیت شوید و این کار توسط نظام پزشکی کانادا انجام می شود که شما را به یک دانشگاه دارای دانشکده پزشکی بسیار معتبر معرفی می کنند و شما باید در آنجا تعیین صلاحیت شوید که بسیار امر مشکلی است و تطبیق مدارک و تجربه شما با سیستم پزشکی کانادا یک پروسه زمانبر خواهد بود و ممکن است در نهایت شما را بعنوان یک رزیدنت سال اول قبول کنند..
    البته بخاط داشته باشید که امتحانات مورد بحث را نیز باید پاس کرده باشید..

2-اگر بخواهید بعنوان پرستار کار کنید بازهم باید با از طریق سازمان نظام پرستاری آن کشور پیگیر شوید..متاسفانه اطلاعات من در این مورد بسیار ناچیز است و نمی خواهم اطلاعات مغلوط به شما بدهم...

3-در رشته علوم آزمایشگاهی شما باید دوباره یک دوره فوق دیپلم را بگذرانید تا قادر باشید کار کنید ولی حقوق شما بسیار ناچیز خواهد بود و گمان نمی کنم زیبنده شما با این درجه تخصصی بوده باشد..

4-استان های میانی کانادا نظیر ساسکاچون و مانیتوبا(در پست های پیشین اشاره داشتم)از ظرفیت پذیری بیشتری جهت کار برخوردار است ولی این مطلب به منزله راحت تر بودن نیست..

5-اگر نظر مرا می پرسید که البته خود صاحب نظر هستید بهتر نیست که جهت فلوشیپ اقدام نمایید؟بدین ترتیب هم امکان کار تخصصی در کانادا را خواهید داشت و هم در بازگشت احتمالی به ایران از نظر اقتصادی حداقل موفق تر عمل خواهید نمود..
    موفق باشید..

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr57 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید میشه لطفا توضیح بدهید که در کدام مرحله دقیقا به نمره تافل نیاز می شه؟ من پست های قبلی را خوندم ولی چیزی متوجه نشدم....
    با سلام...
    ببینید دوست من...شما در مرحله اقدام به صدور پذیرش به منظور طی دوره تخصصی نیاز به اخذ نمره تافل خواهید داشت و نه جهت شرکت در امتحان سه گانه به دلیل گرفتن اجازه طبابت..
    موفق باشید...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)