صفحه 5 از 38 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 376

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Windsor

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Windsor

من هیچی نزدم قسمت ذیپارتمان رو. و همون default خورده بود یعنی 99.
    میرسه نگران نباشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط ara3h
    من هیچی نزدم قسمت ذیپارتمان رو. و همون default خورده بود یعنی 99.
    میرسه نگران نباشین.
    آخه توی ریپورت تلفنی باید یه کدی رو وارد کرد!
    یعنی منم 99 بزنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeil
    میشه بپرسم بعد از چند وقت تو دانشگاه windsor جواب می دن. حقیقتش من ماه april برا PhD مهندسی مواد اپلای کردم. قبلنم با یکی از استاداش مکاتبه کردم. اون استادم دو بار تا حالا بهم زنگ زده ولی هر بار میگه که به زودی تصمیم می گیرم. یه هفته پیشم برام یه فرم در مورد Research Assistanship برای آزمایشگاه خودش فرستاده بود تا امضاء کنم. الان نزدیک 10 روز از اون ماجرا گذشته و هیچ خبری نشده و هنوز Status اپلیکیشن من Reffered to department هستش. به نظر شما اینا کی می خوان به من جواب بدن.

سلام

من حدوده 1.5 ماه بعد از ارسال مدارک جواب گرفتم.
    شما واسه Fall 2009 اقدام کردید؟
    به نظر من سیستم این دانشگاه خیلی منظم هست .status را خیلی سریع Update میکنند.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط relax
    اوه!خوب شد گفتی!
    به من گفت که 9000 تا خودم بهت میدم همین حدودا هم دانشگاه TA میده. تازه گفته شاید بتونی scholarship هم بگیری!
    اگه اینطوری باشه که تعطیله!
    تا حالا چند تا استاد که بهشون ایمیل زده بودم گفتن که به خاطر وضع بد اقتصادی من امسال دانشجو برنمیدارم و از این حرفها!
    آمریکا و کانادا هم به ما میرسن تعطیل میشن
    سلام

تا جایی که من میدونم این دانشگاه TA نمیده .

دوست خوبمون ara3h صفحه قبلی به صورت کامل لیست کمک هزینه هایی که این دانشگاه میکنه را به همراه مقدارشون نوشتند.

موفق باشید

چرا حداقل توی سایتشون که هست!
    آدرس لینک اینه:
    http://cronus.uwindsor.ca/units/grad...2?OpenDocument

که نوشته:

Graduate (teaching) assistantship funding is allocated by the student's academic department. The maximum Graduate Assistantship
    requires an average of ten hours of work a week. Master's students may receive up to $9,537 per year as a graduate assistant and PhD students may receive up to $10,626 per year (2009/10 rates).

راستی یکی به من بگه این کد دپارتمان تافل رو چی بزنم؟

آخه توی ریپورت تلفنی باید یه کدی رو وارد کرد!
    یعنی منم 99 بزنم؟
    ببین ریپورت من که توش خورده 99 و به هر چهار دانشگاهی که اپلای کرده بودم رسیده. حالا اگه جواب ندادن و کدشونو نگفتن و جایی توی سایتشون ننوشته خوب همون 99 رو بزن.

Graduate (teaching) assistantship funding is allocated by the student's academic department. The maximum Graduate Assistantship
    requires an average of ten hours of work a week. Master's students may receive up to $9,537 per year as a graduate assistant and PhD students may receive up to $10,626 per year (2009/10 rates).

این همون GA هست که در موردش گفتم. استاد به من گفته بود این رو حتما میگیری ولی بعد ها که پذیرش گرفتم و به Graduate Secretary گفتم پس اون GA چی میشه بهم جواب داد که:
    The only additional funding that maybe available is Assistantship funding.
    That will be determined after you arrive on campus. Graduate Assistantship funding is NOT guaranteed.

و بعد که قضیه رو با استاد در میون گذاشتم و گفتم این دانشگاه چرا سیستمش اینجوریه جواب داد که:

There is a problem with the GAship funding in University of Windsor for next year. We do not know yet how many fund will be allocate to
    our department. So it is not possible to send you a letter that guaranty that you will obtain these funds. Unfortunatly that is true for every
    student in University of Windsor for next year. It does not mean that you will not receive these funds but that it can not be guaranty yet.

امیدوارم موفق باشی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farboud

سلام

من حدوده 1.5 ماه بعد از ارسال مدارک جواب گرفتم.
    شما واسه Fall 2009 اقدام کردید؟
    به نظر من سیستم این دانشگاه خیلی منظم هست .status را خیلی سریع Update میکنند.

موفق باشید
    سلام
    خيلي ممنون از جوابي كه دادين. بله من براي Fall 2009 اقدام كردم و حقيقتش الان 3 روزه كه Status من Final Accepted شده و بهشونم زنگ زدم ازشون خواستم كه admissin letter رو برام ميل كنن. يه صفحه هم به Admission letter ضميمه كردن كه من يه scholarship دو هزار دلاري هم تو هر ترم برنده شدم در ضمن Supervisor منم همونيه كه باهاش تا حالا دو بار تلفني هم صحبت كردم. تو admission letter اومده كه GA رو بايد از department پيگيري كنم. منم به دپارتمان زنگ زدم كه قضيه Financial support من چي مي شه اونام گفتن كه به استادت گفتيم بايد تصميم بگيره، حالا اينجا من دو تا سوال دارم كه خيلي ممنون مي شم اگه جواب بدين:
    1) حالا كه admission letter من به تاريخ 2 June صادر شده، اميدوار باشم كه كي از طريق پست به دستم برسه و اينكه اينا معمولا با چه نوع پستي مي فرستن.
    2) از اونجائيكه من تو تلفن با استادم صحبت كردم و از اون جائيكه فهميدم منو به عنوان Research Assistanship‌مي خواد برداره من به چقدر فاند اميدوار باشم و اينكه جوابش تا كي مي خواد بياد چون اين نامرو براي سفارت لازم دارم.

خيلي ممنون از همه دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeil

1) حالا كه admission letter من به تاريخ 2 June صادر شده، اميدوار باشم كه كي از طريق پست به دستم برسه و اينكه اينا معمولا با چه نوع پستي مي فرستن.
    2) از اونجائيكه من تو تلفن با استادم صحبت كردم و از اون جائيكه فهميدم منو به عنوان Research Assistanship‌مي خواد برداره من به چقدر فاند اميدوار باشم و اينكه جوابش تا كي مي خواد بياد چون اين نامرو براي سفارت لازم دارم.

خيلي ممنون از همه دوستان
    با پست معمولی میفرستن و حدود سه هفته طول میکشه.

RA که یه توافق بین شما و استادته. بهتره که ازش دقیق بپرسی. همین طوری نمیشه نظر داد. بستگی داره به اینکه دکترا هستی یا مستر، قراره چه همکاری ای باش بکنی.
    و ضمنا پیگیری کن تا نامه ای بهت بده برای سفارت مبنی بر مقدار دقیق فاند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ara3h
    با پست معمولی میفرستن و حدود سه هفته طول میکشه.

RA که یه توافق بین شما و استادته. بهتره که ازش دقیق بپرسی. همین طوری نمیشه نظر داد. بستگی داره به اینکه دکترا هستی یا مستر، قراره چه همکاری ای باش بکنی.
    و ضمنا پیگیری کن تا نامه ای بهت بده برای سفارت مبنی بر مقدار دقیق فاند.
    بازم خيلي ممنون كه به سوالم سريع جواب دادين. من براي دكترا اقدام كردم. الان براي فهميدن مقدار فاندم مشكلي كه دارم اينكه استادم به ميلم جواب نمي ده. به دانشكدم كه زنگ زدم منشي بهم گفت كه صبر كن واست مي فرستم. حالا به نظر شما من انقدر ميل بزنم تا جواب بده يا اينكه صبر كنم.
    در ضمن شما لطف كرديد نوع فاندها را نوشتيد ولي سوالي كه من دارم اينكه RA در واقع نوعي GA هست يا اينكه GA يه فاند ديگست كه ممكنه بهتون تعلق بگيره يا نه.

بازم ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)