صفحه 6 از 38 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 376

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Windsor

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Windsor

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeil
    بازم خيلي ممنون كه به سوالم سريع جواب دادين. من براي دكترا اقدام كردم. الان براي فهميدن مقدار فاندم مشكلي كه دارم اينكه استادم به ميلم جواب نمي ده. به دانشكدم كه زنگ زدم منشي بهم گفت كه صبر كن واست مي فرستم. حالا به نظر شما من انقدر ميل بزنم تا جواب بده يا اينكه صبر كنم.
    در ضمن شما لطف كرديد نوع فاندها را نوشتيد ولي سوالي كه من دارم اينكه RA در واقع نوعي GA هست يا اينكه GA يه فاند ديگست كه ممكنه بهتون تعلق بگيره يا نه.

بازم ممنون
    GA در واقع ربطی به استادتون نداره و پولیه که از دانشکده در ازای کار در آزمایشگاه یا TA دریافت می کنید. مقدارش رو دقیقا در سایتشون نوشتن و فک می کنم برای دانشجوی دکترا حدود 10K$ بود.
    در مورد استاد نظرم اینه که بازم بهش میل بزنید. بالاخره جواب میده. البته این نظر شخصیمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ara3h
    $6000 International Graduate Students Scholarship
    $6000 Research Assistant ship from Prospective Supervisor
    خیلی ممنون از جوابهایی که تا حالا به سوالات من دادید. حقیقتش دو روز پیش نامه financial support من رو از Department برام میل کردن. توش اومده که من سالیانه 9282$ Teaching Assistanship خوهم گرفت و 7800$ از استادم در ازای Research Assistanship خواهم گرفت. در ضمن توی Admission letter من یه صفحم بود که من ترمی 2000$ Scholarship برنده شدم. سوال من اینکه بالاخره من برای محاسبه هزینه ها باید بر اساس سه ترم حساب کنم یا دو ترم . حالا بر فرض سه ترم بودن جمع Fund من توی یه سال می شه. 23082$=6000$+7800$+9282$.
    در ضمن جمع هزینه های من با احتساب Tuition برای هرترم 5170$ و 10000$ هزینه زندگی برای یه سال می شه. 25510$=(5170$*3)+10000$.
    حالا خیلی ممنون می شم اگه راهنمائیم کنید که حالا با در نظرگرفتن این حساب کتابا که من 2428$ کم می یارم Full Fund حساب می شو یا نه. حالا اگه Full Fund حساب نمی شم در چه حد باید BS به سفارت بدم.

بازم ممنون

خیلی ممنون از جوابهایی که تا حالا به سوالات من دادید. حقیقتش دو روز پیش نامه financial support من رو از Department برام میل کردن. توش اومده که من سالیانه 9282$ Teaching Assistanship خوهم گرفت و 7800$ از استادم در ازای Research Assistanship خواهم گرفت. در ضمن توی Admission letter من یه صفحم بود که من ترمی 2000$ Scholarship برنده شدم. سوال من اینکه بالاخره من برای محاسبه هزینه ها باید بر اساس سه ترم حساب کنم یا دو ترم . حالا بر فرض سه ترم بودن جمع Fund من توی یه سال می شه. 23082$=6000$+7800$+9282$.
    در ضمن جمع هزینه های من با احتساب Tuition برای هرترم 5170$ و 10000$ هزینه زندگی برای یه سال می شه. 25510$=(5170$*3)+10000$.
    حالا خیلی ممنون می شم اگه راهنمائیم کنید که حالا با در نظرگرفتن این حساب کتابا که من 2428$ کم می یارم Full Fund حساب می شو یا نه. حالا اگه Full Fund حساب نمی شم در چه حد باید BS به سفارت بدم.

بازم ممنون

آقا خیلی تبریک می گم. به نظرم فاند خوبی گرفتی. بله داخل نامه IGSS نوشته که این مقدار برای 3 ترم هست. که میشه همون 6000. همه هزینه ها رو درست حساب کردین. فقط در مورد هزینه زندگی با کمتر از 10000 هم اینطور که من پرسیدم میشه زندگی کرد. ضمنا از یکی از بچه های ویندزور سوال کردم گفت من با GA , Scholar , RA زندگی دانشجویی خوبی دارم.

در مورد اینکه واسه سفارت چی بنویسین فک می کنم بهتره به فروم های مربوطه مراجعه کنید چون بچه ها اطلاعات زیادی دارن.

راستی میشه یه کم از شرایطت بگی؟
    چون من با استادم صحبت کردم و گفت اوضاع الان در ویندزور خیلی ridiculous هست. گفت همه فک می کردن TA/GA می گیرن ولی الان اوضاع اقتصادی خیلی بد شده. می خواستم بدونم شما دکترا هستین و یا رزومه خیلی خوبی دارین؟

امیدوارم موفق باشی و بیای اینجا خبر رفتنت رو بدی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ara3h
    آقا خیلی تبریک می گم. به نظرم فاند خوبی گرفتی. بله داخل نامه IGSS نوشته که این مقدار برای 3 ترم هست. که میشه همون 6000. همه هزینه ها رو درست حساب کردین. فقط در مورد هزینه زندگی با کمتر از 10000 هم اینطور که من پرسیدم میشه زندگی کرد. ضمنا از یکی از بچه های ویندزور سوال کردم گفت من با GA , Scholar , RA زندگی دانشجویی خوبی دارم.

در مورد اینکه واسه سفارت چی بنویسین فک می کنم بهتره به فروم های مربوطه مراجعه کنید چون بچه ها اطلاعات زیادی دارن.

راستی میشه یه کم از شرایطت بگی؟
    چون من با استادم صحبت کردم و گفت اوضاع الان در ویندزور خیلی ridiculous هست. گفت همه فک می کردن TA/GA می گیرن ولی الان اوضاع اقتصادی خیلی بد شده. می خواستم بدونم شما دکترا هستین و یا رزومه خیلی خوبی دارین؟

امیدوارم موفق باشی و بیای اینجا خبر رفتنت رو بدی.
    بازم ممنون از جوابای سریعی که می دین. حقیقتش بله من دکترا هستم. ولی فکر نمی کنم رزومه آنچنان شاخصی داشته باشم فقط تنها نکته شاید خوبی که داره اینکه 3 تا مقاله ISI دارم. بازم ممنون.

Junior Member

امروز ویندزور اکسپت کرده منو !!!
    financial support رو چه جوری می گن؟ ایمیل؟ نامه؟

توی پست های قبلی نوشته شده بود باید از طریق سایت برای ساپورت مالی اقدام کرد، درسته؟؟؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hp84
    امروز ویندزور اکسپت کرده منو !!!
    financial support رو چه جوری می گن؟ ایمیل؟ نامه؟

توی پست های قبلی نوشته شده بود باید از طریق سایت برای ساپورت مالی اقدام کرد، درسته؟؟؟

ممنون

Congratulation!
    Ask about Research Assistantship from your prospective supervisor and ask about Graduate Assistantship from the Graduate Secretary.
    Good Luck

Junior Member

یه قسمتی توی سایت هست برای Award information هست، آیا باید توی این قسمت کاری کنم؟ به graduate school ایمیل زدم میگن در مورد ساپورت مالی از دانشکده بپرس، دانشکده هم جواب ایمیلمو نمی ده ... معمولا ویندزور با چی ساپورت مالی رو میگه؟ نامه یا ایمیل؟

ممنون..

اگه از دانشکده پرسیدی پس باید منتظر جوابش باشی. برای من اسکن نامشو ایمیل کرد و گفت پست کردیم. پیگیری کنید از طریق ایمیل. کاری به سایتش نداره.

بازم ممنون

سلام
    نامه financial support دپارتمان رو هم برای شما با پست فرستادن؟
    چطوری میشه فهمید که مقدار دقیق Research Assistantship و Teacher Assistantship چقدره؟

سلام
    یکی از کسایی که تافل pbt رو برای این دانشگاه ریپورت کرده و تافلش رسیده لطف کنه و بگه که کد دپارتمان رو چی وارد کرده؟
    من دفعه پیش 99 زدم و نرسیده!
    منشیه میگه که ما کد دپارتمان نداریم و همش برای graduate میره!
    واقعا موندم که کد دپارتمان رو چند بزنم!
    (من برای دانشکده برق اپلای کردم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)