صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43

موضوع: ادامه تحصيل در رشته کیهان شناسی و اختر فيزيک در خارج از ايران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل در رشته کیهان شناسی و اختر فيزيک در خارج از ايران

سلام
    من ارشد ذرات از دانشگاه کاشان دارم با معدل بالا (18.60) و یک مقاله isi و یک مقاله علمی-پژوهشی در کرواسی . البته 3 تا هم مقاله داخلی دارم. میخوام دوباره ارشد اختر بخونم. به نظرتون تو المان چقدر شانس بورس دارم . کسی دانشگاهی که زبانش انگلیسی باشه سراغ داره !؟ کسی با من هدف مشترک داره ؟؟
    مرسی

سلام من دانشجوی رشته ی مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی در دانشگاه علم وصنعت هستم میخواستم برای ادامه تحصیل وارد رشته ی اختر فیزیک بشم حتی الامکان در خارج از کشور میتونید من رو راهنمایی کنید دوستان؟

Senior Member

کسی میدونه تو مقطع کارشناسی کدوم کشورها نجوم دارن؟البته غیر از امریکا و کانادا و انگلیس منظورمه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kiuomarsss نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی رشته ی مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی در دانشگاه علم وصنعت هستم میخواستم برای ادامه تحصیل وارد رشته ی اختر فیزیک بشم حتی الامکان در خارج از کشور میتونید من رو راهنمایی کنید دوستان؟
    اگه GRE Subject و GRE General و TOEFLبالایی داشته باشید شانس دارید... خصوصا GRE Subject و TOEFL براشون خیلی مهمه... البته هر چقدر رزومه تون در زمینه اخترفیزیک بهتر باشه مسلما شانستونم بیشتر میشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aghileh نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد ذرات از دانشگاه کاشان دارم با معدل بالا (18.60) و یک مقاله isi و یک مقاله علمی-پژوهشی در کرواسی . البته 3 تا هم مقاله داخلی دارم. میخوام دوباره ارشد اختر بخونم. به نظرتون تو المان چقدر شانس بورس دارم . کسی دانشگاهی که زبانش انگلیسی باشه سراغ داره !؟ کسی با من هدف مشترک داره ؟؟
    مرسی
    آلمان تا جایی که من خبر دارم برای ارشد بورس نمیده، یا اگه بده هم در موارد نادر هست، مثلا ممکنه ماکس پلانک یه سال یه پروژه ویژه داشته باشه اون سال در کنار PhD , دانشجو ارشد هم بگیره، باید خیلی بگردید! ولی بورسیه دولت اروپا ،Astromundus ،گزینه خوبی هست آلمان هم یکی از کشورهای پارتنرشِ! ولی در صورتی که بورس نداشته باشید هم می تونید کار پیدا کنید چون هزینه تحصیل اونجا کمه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    کسی میدونه تو مقطع کارشناسی کدوم کشورها نجوم دارن؟البته غیر از امریکا و کانادا و انگلیس منظورمه!
    خیلی از کشورها ی اروپایی نجوم در مقطع لیسانس دارن ولی تا جایی که من می دونم تو مقطع لیسانس اکثرا واحدها به زبان رسمی اون کشور تدریس میشه و باید به اون زبان تسلط داشته باشید....اگر دنبال کشور انگلیسی زبان هستید به جز اونایی که گفتید استرالیا گزینه بسیار خوبیه! دانشگاههای خیلی خوبی داره و سطحش هم خیلی بالاست...

سلام ۰ پسر من امسال دیپلمش رو گرفته و خیلی دوست داره برای کارشناسی از دانشگاههای خارج از کشور پذیرش بگیره و البته به رشته های مرتبط با نجوم علاقهمند است، البته متاسفانه فعلا زبان انگلیسیش ضعیفه۰ او فعلا در باشگاه دانش پژوهان جوان مشغول گذراندن دوره تابستانی المپیاد نجوم و اختر فیزیک است و اگه خدا بخواد مدال طلاشو میگیره ۰ البته سال گذشته که دوم بود مدال برنز تو همین رشته گرفته۰ ازتون راهنمایی میخوام که کدوم کشور و دانشگاه ها شانس بهتری داره و صد البته آینده بهتر۰ از نظر هزینه هم معقول باشه۰ سپاسگزارم که وقت گذاشتین و خوندین و جواب میدین۰

Junior Member

سلام
    من دانشجوی کارشناسی برق علمو صنعت هستم و در مقطع دبیرستان در المپیاد های ریاضی و نجوم در مرحله اول قبول شدم . معدل کارشناسیم هم 13 هست
    الان قصد دارم رشته نجوم برا ارشد شرکت کنم
    میخواستم ببینم برا دکترا آلمان میتونم اپلای کنم ؟ برای المان اپلای ارشد راحت تره یا دکترا ؟

Junior Member homaesm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems En at SUT

دوستان عزیز روند گرفتن پذیرش برای کارشناسی نجوم از یک دانشگاه معتبر با زبان انگلیسی چی هست ؟ آیا در این مقطع فاند یا کمک هزینه تعلق می گیره ؟ خواهشا کسی میدونه جواب بده .

Member Irannezhad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc. Of Solid State Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط homaesm نمایش پست ها
    دوستان عزیز روند گرفتن پذیرش برای کارشناسی نجوم از یک دانشگاه معتبر با زبان انگلیسی چی هست ؟ آیا در این مقطع فاند یا کمک هزینه تعلق می گیره ؟ خواهشا کسی میدونه جواب بده .
    سلام دوست عزیز.

روند پذیرش رو میتونی از قسمت ویکی این سایت مشاهده کنی.متاسفانه برای لیسانس جایی رو من نمیشناسم و فکر نکنم که شما هم پیدا کنید که فاند بدن مگر اینکه رزومه ی خفنی داشته باشید.اما روی کمک هزینه میتونید حساب کنید که راجع به اون هم معمولا در سایت دانشگاه ها کامل توضیح داده که شرایطش چی هست و به چه کسانی میدن.

میتونم بپرسم چرا میخواهید نجوم بخونید؟

با آرزوی موفقیت.
    LOVE Is All We Need

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)