صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 43 , از مجموع 43

موضوع: ادامه تحصيل در رشته کیهان شناسی و اختر فيزيک در خارج از ايران

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل در رشته کیهان شناسی و اختر فيزيک در خارج از ايران

بله دوباره کاری میشه. ولی به شرطی که رزومه شما به قدری خوب باشه که بتونید مستقیم وارد دکترا بشید. در این حالت در سال دوم شما مدرک فوق رو میگیرید و ادامه کار تحقیق دکترا خواهد بود. اگر در ایران فوق بگیرید باید دوباره درسهایی نظیر انچه در فوق داشتید دوباره در دکترا بگیرید.

سلام به همه apply abroad ي ها
    اميدوارم هرکي اين پست رو خوند، جواب بده.بخاطر اين ميگم چون اين تاپيک خيلي قديمي هستش.
    من کارشناسي مهندسي شيمي هستم. ميخوام ارشد رو اخترفيزيک بخونم. با اينکه هيچ ربطي به هم ندارن. و ميدونم که چقدر سخته... حرف علاقه ظاهري هم نيست. چون ميدونم خيلي از مردم دنيا به ستاره ها و آسمان ها علاقه دارن و اين يه چيز وجوديه.
    با اينکه ميدونم رشته خودم بهترين بازار کارو داره توي ايران ولي ازش لذت نميبرم...
    ممنون ميشم راهنماييم کنين
    اينکه توي اين رشته اي که هيچ پيش زمينه اي ندارم، چطوري ميشه پذيرش گرفت؟
    يه نمره خوب جي ار اي سابجکت کافيه ايا؟ يا نياز به رزومه هم هست؟
    اگه نياز به رزومه هست، مني که پيش زمينه ي اخترفيزيکي ندارم چطوري بايد يه رزومه قوي دست و پا کنم.
    زمان پيش روم تا اقدام براي ارشد، تقريبا 2 ساله. زمان مناسبي هست؟

سلام من دانش اموز تجربي هستم. دوسال ديگه كنكور دارم ميخواستم بپرسم كه دقيقا بايد چه اقداماتي كنم و چه شرايطي داشته باشم تا بورسيه شم و توي ناسا مشغول به كار شم؟ معدلم بايد چطور باشه رشتم چي باشه رتبم مدركم و گرايش تحصيليم. اصلا شانسي دارم يا نه؟ لطفا جواب بديد كمكم كنيد ممنون

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)