صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 108 , از مجموع 108

موضوع: ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    برای وربال 155 از خاهرتون توضیح خاستن؟ خیلی عجیبه
    البته اينا همش بحث احتماله، من از اون طرف چند نفر رو ميشناسم با وربال ١٤٧ رفتن برق بركلى! ولى ١٤٠ به پايين خيلى تو چشم ميزنه ديگه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

سلام دوستان

لطفا منو راهنمایی کنید
    من به درخواست یکی از استادهای دانشگاههای آمریکا که باهاشون در ارتباط بودم برای مقطع دکتری توی دانشگاهشون اپلای کردم. نمره ی جی ار ای نداشتم. ایشون گفتند سریع جی ار ای بده و نمرشون گزارش کن. مینیم هایی که در نظر داشتن 146 وربال و 140 کوانت بود. من 142 وربال و 153 کوانت شدم. وقتی گزارش کردم ایشون گفتند وربالت کمه و حتی کسایی با نمره ی نزیدکتر به 146 رد شدند. میشه کاری کرد؟ ایمیا بزنم؟؟؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط khz نمایش پست ها
    سلام دوستان

لطفا منو راهنمایی کنید
    من به درخواست یکی از استادهای دانشگاههای آمریکا که باهاشون در ارتباط بودم برای مقطع دکتری توی دانشگاهشون اپلای کردم. نمره ی جی ار ای نداشتم. ایشون گفتند سریع جی ار ای بده و نمرشون گزارش کن. مینیم هایی که در نظر داشتن 146 وربال و 140 کوانت بود. من 142 وربال و 153 کوانت شدم. وقتی گزارش کردم ایشون گفتند وربالت کمه و حتی کسایی با نمره ی نزیدکتر به 146 رد شدند. میشه کاری کرد؟ ایمیا بزنم؟؟؟

ممنون
    دوست عزیز
    به نظرم شما باید حتما minimum requirement خواسته شده رو meet کنید
    چون احتمالا اونجا کمیته نظر میده و استادتون شاید نتونه کار خاصی بکنه
    به هر حال اولین قدم اینه که شما این مینیمم رو داشته باشین تا اپلیکیشنتون بررسی بشه و دانشگاه هایی که مینیمم میذارن و محدوده، خیلی بعیده که از حرفشون کوتاه بیان. چون اینجوری سنگ رو سنگ بند نمیشه توی اون دپارتمان خاص یا دانشگاه
    من پیشنهاد میکنم اگه امکانش رو دارید حتما دوباره سعیتون رو بکنید تا نمره مورد نظر رو بیارید
    بعید میدونم با ایمیل چیزی فرق کنه (هرچند من اگه خودم بودم ایمیل میزدم و امتحان میکردم شانسمو) مگه اینکه استادتون بتونه کاری کنه که نمره تون مورد قبول واقع بشه که اونم احتمالش زیاد نیست

بازم بپرسید ار باقی دوستان
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smsaa68 نمایش پست ها
    دوستان بدون جی آر ای بالای 152 در وربال و بالای 160 در کوانت اپلای نکنید که احتمال ریجکت شدنتون شدیدا میره بالا . نمره جی آر ای اصلی ترین معیار پذیرشه . در واقع کنکور دانشگاه های آمریکاست . سایت http://www.thegradcafe.com/survey/ به همراه دانشگاه مد نظرتون چک کنید ببینید رقیباتون همه جی آر ای هاشون چقد بالاست . ( مگر اینکه از استاد جواب بگیرید)
    دوست عزیز این چیزی که میگی در مورد اینترنشنال ها زیاد صدق نمی کنه!! نمره تافل و GPA اگه بالا باشه به نمره GRE زیاد گیر نمیدن!
    quant 154/ verbal 146 ادمیشن از UCLA و quant 158 / verbal 146 از دانشگاه USC هر دو نفر هم رشته مهندسی بودن و تافل هم زیر 100 حتی!! من خودم میانگین GRE دانشجوهای پذیرش گرفته از دانشگاه upenn که رنکش 7 تو دانشگاههای امریکا رو نگاه کردم quant 158 بود!

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

برای استرالیا من شنیدم نمره ی 6.5 با مثلا 7.5 خیلی فرقی برای فاند نداره و بیشتر مقالات مهمه. درسته؟

با سلام بنده تافل 94 ( همه بالاي 23) جي آر اي 315 اما كوانت 170 و وربال 145 و رايتينگ 3 . با توجه به اينكه ميخوام براي مستر با فاند آمريكا دانشگاههاي تاپ 300 دنيا اقدام كنم ممكنه بخاطر وربال كم رد شم؟ البته دانشگاههايي كه شرط نذاشتن رو جي آر اي ( معدلم 18.6 و رشتم برقه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apply_abroad نمایش پست ها
    با سلام بنده تافل 94 ( همه بالاي 23) جي آر اي 315 اما كوانت 170 و وربال 145 و رايتينگ 3 . با توجه به اينكه ميخوام براي مستر با فاند آمريكا دانشگاههاي تاپ 300 دنيا اقدام كنم ممكنه بخاطر وربال كم رد شم؟ البته دانشگاههايي كه شرط نذاشتن رو جي آر اي ( معدلم 18.6 و رشتم برقه)
    نزن این حرفو جوان! صد درصد بالا 100 راه داری. بالا 300 که هیچی! من چند تا دوسام با نمرات پایین تر تو برای PhD مستقیم از لیسانس رفتن. با این معدلت و نمرات زبانت مطمئن باش جای خوبی میگیری. فقط ایمیل زیاد بزن. من دوسم با نمره 84 تافل و معدل 17.3 north carolina (top100) پذیرش گرفت واس PhD. چیزی که خیلی مهمه اینه که زیاد ایمیل بزنی. من خودم 500 جا میل زدم، دوسمم تا اون ا که یادم بالا 700 جا میل زد.

Junior Member

با نمره تافل بین 80 تا 85 میشه به گرفتن فاند در دانشگاه های آمریکا(اونایی که بین دانشگاه های آمریکا رنک 40 تا 80) دارن امید داشت؟ یعنی به خاطر چندان بالا نبودن سریع ریجکت نمی کنن؟

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)