صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 108

موضوع: ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

نقل قول نوشته اصلی توسط USapp نمایش پست ها
    خوبه، فقط وربالتون بسيار بسيار پايينه تا حدى كه ميتونه باعث ريجكت از بعضى دانشگاهها بشه...
    حتی دانشگاههای فنی؟

Senior Member mokhteh آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    حتی دانشگاههای فنی؟
    ببین دوست عزیز. به رشته و شرایط دیگه شما هم بستگی داره و اینکه چه رنکی می خوای اپلای کنی...من دیدم با شرایط ضعیفتر از خودم رنک بالای 100 فاند گرفته با وربال 137-138.
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز. به رشته و شرایط دیگه شما هم بستگی داره و اینکه چه رنکی می خوای اپلای کنی...من دیدم با شرایط ضعیفتر از خودم رنک بالای 100 فاند گرفته با وربال 137-138.
    من از زنک 12 اپلای کردم تا 400!!! پس امیدی هست انشاالله
    فعلا که جز چند تا ریجکتی ویک اکسپتی پارشال فاند خبری نیس

Junior Member

حتی دانشگاههای فنی؟
    بله مخصوصاً اگه تاپ٥٠ باشه. البته معدود دانشگاههايى اين نمره رو هم ممكنه قبول كنن ولى به طور كلى اين نمره پايين و تاثيرگذار هست...

بله مخصوصاً اگه تاپ٥٠ باشه. البته معدود دانشگاههايى اين نمره رو هم ممكنه قبول كنن ولى به طور كلى اين نمره پايين و تاثيرگذار هست...
    تا اونجا که میدونم جی ار ای برای دانشگاهای تاپ معمولا از اهمیت کمتری نسبت به دانشگاهای متوسط برخورداره.
    دانشگاهای تاپ معدل و سایقه و مقالات براشون خیلی خیلی مهم تره.

Junior Member

تا اونجا که میدونم جی ار ای برای دانشگاهای تاپ معمولا از اهمیت کمتری نسبت به دانشگاهای متوسط برخورداره.
    دانشگاهای تاپ معدل و سایقه و مقالات براشون خیلی خیلی مهم تره.
    اين حرف درسته ولى نه به اون شكل كه شما فكر ميكنيد! ببينيد مثلاً اپليكنت هاى دانشگاههاى جورجيا تك رو در نظر بگيريد (چون خواهرم اونجاست ميگم) . چون يك اپليكنت وربال ١٤٨ و يكى ديگه ١٥٤ هست نميگن ١٥٤ رو برداريم چون تو يك رينج هستن ميرن معدل رو چك ميكنن و... و اين قضيه ٥ درصد هم شايد مهم نباشه ولى از يه حدى كه پايين تر باشه بحث حيثيتى ميشه و اين قضيه حتى ممكنه رو رنكينگ ساليانه دانشكده اثر بذاره اگه ادميت كنن. دقيقاً بهمين دليل از خواهر من پرسيده بودن توضيح بده چرا جى آر ايش پايينه (٥٢٠ شده بود تازه وربال رو!). در حاليكه معدلش ١٨ بود از شريف و يه مقاله مرتبط هم داشت.

اين حرف درسته ولى نه به اون شكل كه شما فكر ميكنيد! ببينيد مثلاً اپليكنت هاى دانشگاههاى جورجيا تك رو در نظر بگيريد (چون خواهرم اونجاست ميگم) . چون يك اپليكنت وربال ١٤٨ و يكى ديگه ١٥٤ هست نميگن ١٥٤ رو برداريم چون تو يك رينج هستن ميرن معدل رو چك ميكنن و... و اين قضيه ٥ درصد هم شايد مهم نباشه ولى از يه حدى كه پايين تر باشه بحث حيثيتى ميشه و اين قضيه حتى ممكنه رو رنكينگ ساليانه دانشكده اثر بذاره اگه ادميت كنن. دقيقاً بهمين دليل از خواهر من پرسيده بودن توضيح بده چرا جى آر ايش پايينه (٥٢٠ شده بود تازه وربال رو!). در حاليكه معدلش ١٨ بود از شريف و يه مقاله مرتبط هم داشت.
    وربال 520 یعنی چند در اردر 170؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

وربال 520 یعنی چند در اردر 170؟
    تقریباً میشه 155
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    تقریباً میشه 155
    برای وربال 155 از خاهرتون توضیح خاستن؟ خیلی عجیبه

Junior Member

برای وربال 155 از خاهرتون توضیح خاستن؟ خیلی عجیبه
    بله استاد اروپايى بود و همه دانشجوهاش تا اون موقع تو رينج ٥٨٠ و بالاتر بودن و خبر نداشت اينجاها اين نمره خيلى خوب محسوب ميشه. ولى بعدش كه فهميد توضيح خواهرم رو قبول كرد و فاند خوبى هم داد بهش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)