صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 108

موضوع: ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    You can send email to your professor and say that you are rejected form this university. Did he review your application and what was his decision about your application.
    ميشه بگي عزيز بايد چي بگم بهش؟ تو چه مايه هائي؟
    I love you USA

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    سلام
    نمي دونم اين سوالو كجا بپرسم.....ديگه اومدم اينجا...
    آقا اگه بعد ريجكت ميل بزنيم به ديركتور بگيم چرا ريجكت شديم بده؟؟؟......آخه من واقعا استاد داشتم...مينيمم ها رم داشتم....همه چي ...... برام سواله بي جوابه
    متاسفانه تعداد Applicant ها در طی این 2 3 سال اینقدر زیاد شده که واقعا بعد از Reject کردن دیگه جواب سلام آدم رو هم نمیدند !

اما باز هم به استاده ایمیل بزن، بگو مارو ریجکت کردن. ( من 2 3 مورد دیدم که بعد از Reject وضعیتشون شده Wait Listed )
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

بچه ها من ميل زدم و ديركتور به من گفت كه به خاطر نمرات پايئن ليسانست ريجكت شدي...منمعدل ليسانسم 14.8 هست ولي 12 واحد در ليسانس افتادم....ولي خودتون ميدونيد كه اين استاداي عقده اي چجوري نمره ميدادن تو ليسانس...... به هر حال الان من دارم چوب اونارو ميخورم.....
    اگه اينجوري باشه ديگه من از هيچ رنكي نمي تونم پذيرش بگيرم ديگه؟؟........
    I love you USA

nدوستان یک سوال،

من تافلم 107 شد. ریدینگ 29، رایتینگ28، لیسنینگ27 و اسپیکینگ23 . اسپیکینگه اعصابمو خرد کرده .به نظرتون دوباره بدم؟؟؟؟ من هدفم US TOP 30 هست. از اسپیکینگ می ترسم. ممکنه به خاطرش ریجکت شم؟ ظاهران فقط میشیگانه که گفته حداقل اسپیکینگ 26 می خواد و از مینیمم بقیه بالاترم. به نظرتون درباره تافل فقط یه cut point دارن که با رد شدن ازون تافلت رو تیک می زنن یا مثل جی مت تافل هم حالت رقابتی داره؟
    رزومم خوبه و امیدورارم جی مت هم 700 به بالا شم.

از همه ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SMiner نمایش پست ها
    با سلام به همه

میخواستم بگم حتما تافل رو جدی بگیرید!!!!! من به خاطر 2 نمره از آلبرتا ریجکت شدم. رزمه ام هم خوب بود، 1 ISI و 1 کنفرانس خارجی 1 کنفرانس داخلی داشتم. اولش گفتن گفته آره ولی... کلا مواظب باشید.
    سلام، براتون ممکنه که بفرمائید نمره GRE شما چقدر بود؟

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط s19297 نمایش پست ها
    nدوستان یک سوال،

من تافلم 107 شد. ریدینگ 29، رایتینگ28، لیسنینگ27 و اسپیکینگ23 . اسپیکینگه اعصابمو خرد کرده .به نظرتون دوباره بدم؟؟؟؟ من هدفم US TOP 30 هست. از اسپیکینگ می ترسم. ممکنه به خاطرش ریجکت شم؟ ظاهران فقط میشیگانه که گفته حداقل اسپیکینگ 26 می خواد و از مینیمم بقیه بالاترم. به نظرتون درباره تافل فقط یه cut point دارن که با رد شدن ازون تافلت رو تیک می زنن یا مثل جی مت تافل هم حالت رقابتی داره؟
    رزومم خوبه و امیدورارم جی مت هم 700 به بالا شم.

از همه ممنون
    بالاخره اگه براشون مهم نبود نمیومدن min speaking رو بگذارن ۲۶! toefl همیشه حالت minimum requirement داره و competitive نیست، البته نمره‌های خیلی‌ بالا می‌تونه تاثیر بگذره اما باید min رو داشته باشید. به نظر من اگه حتما می‌خواهید mich اپلای کنید و احساس می‌کنید که رزومتون در حد اونجا هست بد نیست یک بار دیگه امتحان بدید تا نمرهٔ بالاتری بگیرید. البته کلا دانشگاه‌های آمریکا انقد خشک برخورد نمیکنند و در کلّ شما رو evaluate میکنند. اما mich تعداد applicant هاش زیاده، و بستگی زیادی به رزومهٔ شما داره.
    لطفا نتایج پذیرش خود را در اینجا وارد کنید.
    با عرض پوزش از پاسخ دادن سوالات در پیام خصوصی معذورم.

Junior Member

با سلام،

من می خواستم دانشگاه های USA اپلای کنم.

نمره تافلم خیلی کم شده، اگر اپلای کنم فایده ای داره؟؟
    یا بدون استثنا ریجکتم می کنند.

اگه بگم که یه بار دیگه امتحان می دم، اثر داره؟

چه راهی پیشنهاد می کنید؟

ممنون

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط M2USA نمایش پست ها
    با سلام،

من می خواستم دانشگاه های USA اپلای کنم.

نمره تافلم خیلی کم شده، اگر اپلای کنم فایده ای داره؟؟
    یا بدون استثنا ریجکتم می کنند.

اگه بگم که یه بار دیگه امتحان می دم، اثر داره؟

چه راهی پیشنهاد می کنید؟

ممنون
    نه عزیزم به خیلی پارامترها بستکی داره که از حوصله این تایپک خارج است.ولی به طور خلاصه:
    رنک دانشگاه
    نمره جی آر ای شما
    و ....(راستی نمره شما از مینیمم دانشگاه هم کمتره؟)
    صد در صد اگه بخونین و دوباره امتحان بدین خیلی بهتره.من یکی از دوستام یه همچین مشکلی داره و چند تا دانشگاه تاپ به مشکل خورده.پس حواستون باشه!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member

سلام دوستان

لطفا اگر کسی جواب سوال من رو میدونه بهم بگه، چون خیلی نگرانم!!

من واسه
    PhD Scholarship در دانشگاه Griffith استرالیا اقدام کرده بودم. امروز جوابش اومد. خوشبختانه فول فاند گرفتم. (Tuition fee + Living allowance, AU$ 24000 per year)

حالا از من خواسته اند که مدارک را با پست بفرستم. یکی از مدارک هم نمره زبان است. من
    IELTS=6.5 دارم و همه بخشها هم بالای 6.5 شده ام ولی فقط Speaking شده ام 5 که مینیمم آن باید 6 باشد. با توجه به اینکه باید تا ژانویه 2012 مدارک را پست کنم فرصت برای دادن امتحان مجدد ندارم. به نظرتون چی کار کنم؟ آیا نمره من را می پذیرند؟ آیا اگر ازشون درخواست کنم که زبان رو اونجا بگذرونم قبول می کنند و CoE رو بهم میدن؟ اصلا همچین قانونی وجود داره که زبان رو اونجا بگذرونیم و اسکالرشیپمون هم ازبین نره؟
    لطفا راهنماییم کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir 58 نمایش پست ها
    سلام دوستان

لطفا اگر کسی جواب سوال من رو میدونه بهم بگه، چون خیلی نگرانم!!

من واسه
    PhD Scholarship در دانشگاه Griffith استرالیا اقدام کرده بودم. امروز جوابش اومد. خوشبختانه فول فاند گرفتم. (Tuition fee + Living allowance, AU$ 24000 per year)

حالا از من خواسته اند که مدارک را با پست بفرستم. یکی از مدارک هم نمره زبان است. من
    IELTS=6.5 دارم و همه بخشها هم بالای 6.5 شده ام ولی فقط Speaking شده ام 5 که مینیمم آن باید 6 باشد. با توجه به اینکه باید تا ژانویه 2012 مدارک را پست کنم فرصت برای دادن امتحان مجدد ندارم. به نظرتون چی کار کنم؟ آیا نمره من را می پذیرند؟ آیا اگر ازشون درخواست کنم که زبان رو اونجا بگذرونم قبول می کنند و CoE رو بهم میدن؟ اصلا همچین قانونی وجود داره که زبان رو اونجا بگذرونیم و اسکالرشیپمون هم ازبین نره؟
    لطفا راهنماییم کنید.
    به نظرم باهشون زنگ برن ببین بهترین کار چیست. شاید بهت اجازه بدن که آبیلس را در 2 ماه بعد هم بتونی تحویل بدی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)