صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 108

موضوع: ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

Junior Member negah86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry/Uinversity of Toledo

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

سلام
    من جواب خوبی از یکی از استادای امریکا گرفتم بعدش که Application submit کردم به من میل داد که نمره GRE رو هر چه زود تر بفرست در حالیکه خود UNI گفته بود GRE رو بعدا میتونید گزارش کنید. منم میل دادم 11Feb امتحان خواهم داد. الان یک هفته گذشته و هیج جوابی نگرفتم از استاده . به نظر شما reject میشم؟
    خیلی نگرانم لطفا نظر بدهید
    ممنون

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

نقل قول نوشته اصلی توسط negah86 نمایش پست ها
    سلام
    من جواب خوبی از یکی از استادای امریکا گرفتم بعدش که Application submit کردم به من میل داد که نمره GRE رو هر چه زود تر بفرست در حالیکه خود UNI گفته بود GRE رو بعدا میتونید گزارش کنید. منم میل دادم 11Feb امتحان خواهم داد. الان یک هفته گذشته و هیج جوابی نگرفتم از استاده . به نظر شما reject میشم؟
    خیلی نگرانم لطفا نظر بدهید
    ممنون
    یه بار دیگه زمان کاریشون مثلا 4 5 بعداز ظهر به وقت ایران که میشه 8 9 صبح آمریکا ، یه ایمیل بزنین اگه جواب نداد ، دیگه فک کنم باید ازش بگذرین!
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member

سلام دوستان

من ددلاین دانشگاهایی که واسشون تقاضا دادم 25 ژانویه تا 5 فوریه است منتها من امتحان تافلی که دادم نمره م 75 شد که دانشگاه ها حداقل نود می خوان من حالا مدارک رو فرستادم و اپلای کردم و می خوام 15 فوریه دویاره امتحان تافل بدم، به نظرتون بدون داشتن نمره ی تافل بعد از ددلاین و با دیر رسیدنش مدارک من رو در نظر می گیرن یا نه ؟ بعد هم دانشگاه هایی که من اپلای کردم کانادا هست و خیلی هم استاد محور نیستن و همشون خود کمیته ی ادمیشن دانشگاه تصمیم گیرنده ی اصیله .
    ممنون میشم از جوابتون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sabaa66 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ددلاین دانشگاهایی که واسشون تقاضا دادم 25 ژانویه تا 5 فوریه است منتها من امتحان تافلی که دادم نمره م 75 شد که دانشگاه ها حداقل نود می خوان من حالا مدارک رو فرستادم و اپلای کردم و می خوام 15 فوریه دویاره امتحان تافل بدم، به نظرتون بدون داشتن نمره ی تافل بعد از ددلاین و با دیر رسیدنش مدارک من رو در نظر می گیرن یا نه ؟ بعد هم دانشگاه هایی که من اپلای کردم کانادا هست و خیلی هم استاد محور نیستن و همشون خود کمیته ی ادمیشن دانشگاه تصمیم گیرنده ی اصیله .
    ممنون میشم از جوابتون
    احتمالش خیلی کمه که کانادایی ها با این قضیه کنار بیان.! اونها مخصوصا کمیته پذیرششون به مراتب سختگیر تر از آمریکا هستن. من یکی از دوستام از استاد UBC هم جواب داشت ولی به دلیل اینکه فقط اسپیکینگ آیلتس رو 5.5 شده بود و اونها 6 میخواستن کمیته پذیرش باهاش راه نیومد. تازه نمره کلش 6.5 بود.
    ولی بازهم ایمیل بزنید و ازشون بخواید که نمره زبانتون رو بعد ددلاین قبول کنن. امیدوارم حل بشه.

Member m_qashqai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth and planetary sciences, Macquarie University

سلام من یک سوالی دارم:
    من از یک استاد تئ یکی از دانشگاههای استرالیا واسه دکتری پذیرش گرفتم ولی نمره زبانم مونده فکر کنم اورال 6.5 بشم ولی اسپیکینگم فکر کنم 5.5 شم. چند بارم با ایشان از طریق اسکایپ صحبت داشتم یعنی ممکن بخاطر 5.5 اسپیکینگ نتونم پذیرش بگیرم؟ الان نزدیک 4 ماه هست که منتظر من هستش که اپلای کنم

Member nature2011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    متاسفانه تعداد Applicant ها در طی این 2 3 سال اینقدر زیاد شده که واقعا بعد از Reject کردن دیگه جواب سلام آدم رو هم نمیدند !

اما باز هم به استاده ایمیل بزن، بگو مارو ریجکت کردن. ( من 2 3 مورد دیدم که بعد از Reject وضعیتشون شده Wait Listed )
    سلام من رزومه خوبی دارم اما نمره زبان نداشتم استاد خیلی منو تحویل گرفت خیلی زیاد ولی ریجکتم کردن به نظرتون به استاده میل بزنم بازم؟

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

نقل قول نوشته اصلی توسط nature2011 نمایش پست ها
    سلام من رزومه خوبی دارم اما نمره زبان نداشتم استاد خیلی منو تحویل گرفت خیلی زیاد ولی ریجکتم کردن به نظرتون به استاده میل بزنم بازم؟
    به نظر منم حتما ایمیل بزن خیلی مودبانه علت ریجکت رو بپرس . برای منم یه بار پیش اومد بعد ریجکت که ایمیل زدم برام مصاحبه گذاشتن . البته هنوزم پذیرش ندادن ولی ضرر نداره حتما ایمیل بزن
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط m_qashqai نمایش پست ها
    سلام من یک سوالی دارم:
    من از یک استاد تئ یکی از دانشگاههای استرالیا واسه دکتری پذیرش گرفتم ولی نمره زبانم مونده فکر کنم اورال 6.5 بشم ولی اسپیکینگم فکر کنم 5.5 شم. چند بارم با ایشان از طریق اسکایپ صحبت داشتم یعنی ممکن بخاطر 5.5 اسپیکینگ نتونم پذیرش بگیرم؟ الان نزدیک 4 ماه هست که منتظر من هستش که اپلای کنم
    از استاد جواب گرفتید نه پذیرش.
    مینیموم زبان دانشگاه رو چک کنید. اگه برای تمامی بخش ها مثلا 6 نیاز باشه، کارتون مشکل میشه. ولی ممکنه دانشگاه حد نصاب نداشته باشه، که دیگه اونوقت شانس با شماست.

Member nature2011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    از استاد جواب گرفتید نه پذیرش.
    مینیموم زبان دانشگاه رو چک کنید. اگه برای تمامی بخش ها مثلا 6 نیاز باشه، کارتون مشکل میشه. ولی ممکنه دانشگاه حد نصاب نداشته باشه، که دیگه اونوقت شانس با شماست.
    نه مساله این بود که من ازشون پرسیدم گفتم من هنوز امتحان ندادم اونا هم گفتن اگه اکی بشه میذاریمت تو کاندیشنال...ولی ریجکتم کردن حالا نمیدونم به استاد میل بزنم؟به دپارتمان زدم اما جواب اونا این بود

Admission to Melbourne School of Engineering is based on an extremely competitive process and we receive many applications from around the world from very highly qualified students. Whilst your achievements to date are excellent, students have applied to research with Computing and Information Systems with GPAs of 92% and more, and unfortunately your results at this stage are not competitive relative to these scores.
    من نمره زبان نداشتم چون ددلاینش خیلی زود بود تو اکتبر بود منم دیدم اینا اینطوری گفتم نمره زبانم که بعدا اومد واسه اون دانشگاه ریپورت نکردم یعنی راستش اومدم زرنگی کنم مثلا....گفتم خب اگه اکی کنن بعدا میفرستم براشون

معدلم 16.32 بود که میشه 4/4 و A+ دیگه نمیدونم اینا چی میخوان
    ویرایش توسط nature2011 : February 16th, 2012 در ساعت 12:40 PM

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nature2011 نمایش پست ها
    نه مساله این بود که من ازشون پرسیدم گفتم من هنوز امتحان ندادم اونا هم گفتن اگه اکی بشه میذاریمت تو کاندیشنال...ولی ریجکتم کردن حالا نمیدونم به استاد میل بزنم؟به دپارتمان زدم اما جواب اونا این بود

Admission to Melbourne School of Engineering is based on an extremely competitive process and we receive many applications from around the world from very highly qualified students. Whilst your achievements to date are excellent, students have applied to research with Computing and Information Systems with GPAs of 92% and more, and unfortunately your results at this stage are not competitive relative to these scores.
    من نمره زبان نداشتم چون ددلاینش خیلی زود بود تو اکتبر بود منم دیدم اینا اینطوری گفتم نمره زبانم که بعدا اومد واسه اون دانشگاه ریپورت نکردم یعنی راستش اومدم زرنگی کنم مثلا....گفتم خب اگه اکی کنن بعدا میفرستم براشون

معدلم 16.32 بود که میشه 4/4 و A+ دیگه نمیدونم اینا چی میخوان
    تو متن ایمیل گفته اپلیکنتهایی با معدل های 92% به بالا (یعنی 18.4 به بالا!) اپلای کردن. خوب 16.32 زیاد رقابتی نیست. نداشتن نمره زبانتم مزید بر علت هست. اگه رزومه خیلی خوفی داشتی "شاید" کاندیشنال بت میدادن ولی با این معدل واقعا رقابت سخته!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)