صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 108

موضوع: ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

نقل قول نوشته اصلی توسط aref.civilengineer نمایش پست ها
    سلام
    سوالم اینه که آیا امکانش هست بعد از اینکه به خاطر کم بودن نمره تافل ریجکت کردن، نمره دیگه که بالا هست فرستاد و درخواست کرد که دوباره بررسی‌ کنن؟
    باید اینو از مسئول ادمیشن دانشگاه مربوطه بپرسید.

Banned

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

سلام

یکی‌ از دوستانم چند نمره از مینیمم دانشگاهای که اپلای کرده کمتر داره. ۲ تا از دانشگاها بهش ایمیل دادن که میتونه کاندیشنال پذیرش بگیره از طریقه American Language Program .

If you wish to pursue admission, you can apply for conditional admission through the American Language Program

این مرکز چکار میکنه؟ آیا شهریه داره ؟ موازی با کلاس‌های دانشگاه هست یا مثلا ۱ ترم باید کلاس زبان بره؟

ممنون میشم راهنمای کنید

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

من مسترم رو به زبان انگلیسی میخونم. با بعضی از دانشگاه های استرالیا و کاندا تماس گرفتم گفتند برای دکترا نیازی به ارائه مدرک زبان ندارم. ایا باین حساب میتونم امیدی به TA داشته باشم یا اون حتما نمره زبان میخواد؟البته بگگ که نمره GRE من 1130 هستش.
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    من مسترم رو به زبان انگلیسی میخونم. با بعضی از دانشگاه های استرالیا و کاندا تماس گرفتم گفتند برای دکترا نیازی به ارائه مدرک زبان ندارم. ایا باین حساب میتونم امیدی به TA داشته باشم یا اون حتما نمره زبان میخواد؟البته بگگ که نمره GRE من 1130 هستش.
    تا اونجایی که من می دونم اگر نیاز به تافل برای شما برداشته بشه با شما مثل ساکنین کشورهای انگلیسی زبان برخود می کنند و برای TA گرفتن نیازی به نمره تافل ندارید.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Veteran

Cool پاسخ : ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

گفتم منم تجربه خودمو بيان كنم شايد ب درد كسايي خورد در آينده...اميدوارم......... من امتحان آيلتس دادم و نمره كلي ام 6 شد.... با همين نمره واسه يه دانشگاه تو استراليا اقدام كردم.............آهان به بار بدون مدرك زبان فرستادم... رزومه خوبي داشتم... 6 تا مقاله ISI و.... به من پذيرش دادن ولي بورس .........نوچ.......... بعد با استاد تماس گرفتم... گفتم چي كار كنم گفتش ديفر كن به ترم بعد .... ديفر كردمو با همين نمره 6 اقدام كردم..... چاره اي نبود...
    حالا چي شد.......... بورس شدم ولي نصفو نيمه.... چطوري فقط بورسي گرفتم كه شهريه دانشگاه رو پوشش ميده............. اينا رو گفتم تا بچه هايي كه واسه استراليا ميخوان اقدام كنن... به دو چيز توجه كنن...... اول نمره زبان و بعد قدرت استاد ......

حالا يه چيز جالب تر...بعضي دانشگاه ها خودشون مدرسه زبان دارن و كسايي كه بتونن پذيرش شرطي بگيرن بهشون كمك مي كنه كه همونجا زبان پاس كنند. يعني با يه نمره حداقل ميتوني بري اونجا تو كلاس زبان ثبت نام كني ... بعد آيلتس و پاس كني ... بعد خود به خود دانشگاه ثبت نامت مي كنه... البته پول دوره زبان و هزينه زندگي با خودته.... ولي ديگه خيالت راحته كه ثبت نام شدي و جات حاضره.... حالا ما شاه بخشيده وزير نمي بخشه.......... دانشگاه قبول كره.. استاد ميگه بايد زبان پاس كني بعدش اقدام كني.....

اينم از تجربه من .... استراليا يعني آيلتس. آيلتس يعني 6.5........... 6.5 يعني ساحل طلايي

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

من برای یکی از دانشگاههای آمریکا که رنکش حدوده 60 هست اپلای کردم، از استاد هم اوکی دارم.یعنی استاد بهم گفت اپلای نکن تا با مدیر گروه صحبت کنم و ببینم در مورد فاند چی میگه (قبلش هم در رزومه ام گفته بودم تافل ندادم).منم صبر کردم، ده روز بعد جواب داد که مدیر گروه اوکی داده و اپلای کن.منم اپلای کردم. راستش مجبور شدم هول هولکی(این دو ماه همه سنترها یک دفعه پر شدن) تافل بدم و 76 (20.17.19.20) شدم (میدونین که مینیمم 79 هستش).الان حدود بیست روزه مدارکم کامل شده و نمراتم هم ریپورت شده ولی خبری نشده.به استاد ایمیل زدم و گفت تمام مدارکت رو دریافت کردم ولی چیز دیگه ای نگفت.نگرانم ولی میترسم از استاد یا گروه بپرسم و زودی ردم کنن. الانم که همه جا برای تافل مجدد پره و به استاد هم گفتم. به نظرتون امیدی به کاندیشنال هست؟؟؟ امیدی هست با کاندیشنال فاند بدن یا ویزا بشه گرفت؟ با گرجوئیت آفیس صحبت کردم و گفتن با گروه صحبت کن، باید گروه قبول کنه، با گروه صحبت کردم بعد از یکی دو روز بررسی بهم گفتن اپلای کن و مدارکت رو بفرست تا اوایل ژوئن وقت داری نمره ی کامل رو ارائه بدی. حالا موندم روی هوا.......
    دوستان باتجربه راهنمایی کنید لطفا

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

من 2 سال و دو ماه از تاریخ تافلم گذشته و می خوام برای مستر معماری اپلای کنم معدلم هم 17:03 به دانشگاه USC که یکی از گزینه هام بود زنگ زدم و گفتم این موضوع رو اونا گفتن که دوباره بده و من گفتتم الان نمی شه پر شدن همه جاهایی که می شه ثبت نام کرد و گفت باشه تا ژانویه می تونی بدی و اگه خیلی بخوای دیر کنی تا APRIL، می خواستم ببینم شانس گرفتن پذیرشم با فاند با این شرایط خیلی میاد پایین یا امیدی هست ؟
    یه سوال دیگه من گرین کارت دارم اگه california resident بشم باز هم باید تافل بدم ؟
    آرامش محصول تفکر نيست.آرامش هنر نينديشيدن به انبوه مسايلي است که ارزش فکر کردن را ندارد

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_re نمایش پست ها
    من 2 سال و دو ماه از تاریخ تافلم گذشته و می خوام برای مستر معماری اپلای کنم معدلم هم 17:03 به دانشگاه USC که یکی از گزینه هام بود زنگ زدم و گفتم این موضوع رو اونا گفتن که دوباره بده و من گفتتم الان نمی شه پر شدن همه جاهایی که می شه ثبت نام کرد و گفت باشه تا ژانویه می تونی بدی و اگه خیلی بخوای دیر کنی تا APRIL، می خواستم ببینم شانس گرفتن پذیرشم با فاند با این شرایط خیلی میاد پایین یا امیدی هست ؟
    یه سوال دیگه من گرین کارت دارم اگه california resident بشم باز هم باید تافل بدم ؟
    فرق نداره.شما حتی اگر اونجا ساکن هم باشی، بالاخره native حساب نمیشی و باید تافل بدی.توی سایت همه دانشگاهها اینو نوشته

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

درسته من از دانشگاه هم پرسیدم فقط در صورتی که سیتیزن بشم نیازی به تافل نیست !

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

درسته. یکی از دوستان من لاتری برنده شد و امسال اومد امریکا، دبیرستانی هم بود. سوم رو تموم کرد الان کالج درس میخونه، بدون تافل.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)